Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Co karta znamená

Dva poháry znamenají lásku, spolupráci a partnerství. Již podle obrázku na kartě je možné vyčíst dost. Tato karta je jednoznačně kartou velké lásky, spojení, harmonie a partnerství. Pro nezadané tak velice nadějná karta.

Pozitivní významy karty

Ať už je tazatel zadaný nebo nezadaný, tato karta mu přinese velkou lásku. Může jít o úplně nový vztah, kdy nalezne velice hluboké city, opětované, anebo dojde k trvalému vztahu k usmíření a renesanci vášně, třeba i ve skomírajícím vztahu. Ukazuje na další pokroky, pro běžný pár to může být sňatek, smíření, ale i po pracovní stránce navázání kontaktů, nových spoluprací a radostné hojnosti.

Negativní významy karty

Obrácený význam karty je pak zcela obrácený v běžném významu a ukazuje na neopětované city, stejně tak falešné přátelství, nebo problémy ve vztazích. Hodně jsou zde patrné neshody, přeludy a obecně i nespokojenost. Zde je patrné, že většinou tazatel zaměňuje požitky za nějaké neexistující city, dost přehrává a přimalovává si, přitom jde pouze o přeludy.

Obecně význam karty

Kdo touží po lásce a vytáhne si tuto kartu, pak může skákat klidně i metr vysoko, protože má naději na konečně krásný závěr. Jedná se totiž o kartu lásky, jednu z těch nejkrásnějších karet a pro harmonii vztahu vůbec nejdůležitější kartou z balíčku. Vše, co bylo špatné je rázem zapomenuto, protože tato karta ukazuje na krásný vztah, který se bude budovat a který vznikne, vzplane třeba i náhodou. Je zde potřeba se neuzavírat a své city také projevit, jít lásce naproti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.