Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Co karta znamená

Dva poháry znamenají lásku, spolupráci a partnerství. Již podle obrázku na kartě je možné vyčíst dost. Tato karta je jednoznačně kartou velké lásky, spojení, harmonie a partnerství. Pro nezadané tak velice nadějná karta.

Pozitivní významy karty

Ať už je tazatel zadaný nebo nezadaný, tato karta mu přinese velkou lásku. Může jít o úplně nový vztah, kdy nalezne velice hluboké city, opětované, anebo dojde k trvalému vztahu k usmíření a renesanci vášně, třeba i ve skomírajícím vztahu. Ukazuje na další pokroky, pro běžný pár to může být sňatek, smíření, ale i po pracovní stránce navázání kontaktů, nových spoluprací a radostné hojnosti.

Negativní významy karty

Obrácený význam karty je pak zcela obrácený v běžném významu a ukazuje na neopětované city, stejně tak falešné přátelství, nebo problémy ve vztazích. Hodně jsou zde patrné neshody, přeludy a obecně i nespokojenost. Zde je patrné, že většinou tazatel zaměňuje požitky za nějaké neexistující city, dost přehrává a přimalovává si, přitom jde pouze o přeludy.

Obecně význam karty

Kdo touží po lásce a vytáhne si tuto kartu, pak může skákat klidně i metr vysoko, protože má naději na konečně krásný závěr. Jedná se totiž o kartu lásky, jednu z těch nejkrásnějších karet a pro harmonii vztahu vůbec nejdůležitější kartou z balíčku. Vše, co bylo špatné je rázem zapomenuto, protože tato karta ukazuje na krásný vztah, který se bude budovat a který vznikne, vzplane třeba i náhodou. Je zde potřeba se neuzavírat a své city také projevit, jít lásce naproti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.