Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Co karta znamená

Dva poháry znamenají lásku, spolupráci a partnerství. Již podle obrázku na kartě je možné vyčíst dost. Tato karta je jednoznačně kartou velké lásky, spojení, harmonie a partnerství. Pro nezadané tak velice nadějná karta.

Pozitivní významy karty

Ať už je tazatel zadaný nebo nezadaný, tato karta mu přinese velkou lásku. Může jít o úplně nový vztah, kdy nalezne velice hluboké city, opětované, anebo dojde k trvalému vztahu k usmíření a renesanci vášně, třeba i ve skomírajícím vztahu. Ukazuje na další pokroky, pro běžný pár to může být sňatek, smíření, ale i po pracovní stránce navázání kontaktů, nových spoluprací a radostné hojnosti.

Negativní významy karty

Obrácený význam karty je pak zcela obrácený v běžném významu a ukazuje na neopětované city, stejně tak falešné přátelství, nebo problémy ve vztazích. Hodně jsou zde patrné neshody, přeludy a obecně i nespokojenost. Zde je patrné, že většinou tazatel zaměňuje požitky za nějaké neexistující city, dost přehrává a přimalovává si, přitom jde pouze o přeludy.

Obecně význam karty

Kdo touží po lásce a vytáhne si tuto kartu, pak může skákat klidně i metr vysoko, protože má naději na konečně krásný závěr. Jedná se totiž o kartu lásky, jednu z těch nejkrásnějších karet a pro harmonii vztahu vůbec nejdůležitější kartou z balíčku. Vše, co bylo špatné je rázem zapomenuto, protože tato karta ukazuje na krásný vztah, který se bude budovat a který vznikne, vzplane třeba i náhodou. Je zde potřeba se neuzavírat a své city také projevit, jít lásce naproti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.