Důležitost data narození

Numerologie je známá věda, která slouží také jako jistá zábava. Alespoň dle základních pravidel a postupů. Jejím předpokladem je to, že datum narození člověk ovlivní dost silně. Osudové číslo tak ukáže na silné stránky osobnosti.

Jak spočítat osobní číslo?

Není k tomu potřeba žádné zvláštní vědy. Postačí znalost z první třídy základní školy a to sčítání. Pakliže jste se narodili 7. 10. 1985, pak bude vaše osobní číslo podle rovnice 7+1+0+1+9+8+5= 31, 3+1 = 4, tedy číslo 4.

1 – sebevědomí

U jedniček to ani být jinak nemůže. Jsou obdařeny zdravým sebevědomím hned od narození a mají jej na rozdávání. Jsou samostatné, zvídavé a dokážou velké věci i bez pomoci druhých. Jsou o přirození vůdci. Nedělá jim dobře, pokud musí být na někom závislí, od někoho vyžadovat pomoc. Neumějí si o ni říct.

2 – pocity

Tito lidé potřebují partnera, svoji druhou polovičku, o kterou se mohou opřít. Dají hodně na pocity, a pokud je možno, vyhýbají se rozhodování, nechávají vše plynout tak, jak je. Hodně špatně se vyrovnávají se stresem.

3 vnitřní vyrovnanost

Inteligentní osoby, s ohromnou dávkou kreativity. Milují komunikaci a diskutují rádi s lidmi. Jsou vnitřně vyrovnaní, ale chybí jim kousek taktu. Mezeru je také možno vnímat u diplomacie, kurz tohoto umění bude pro ně prospěšný.

4 – individualita

Jsou praktičtí, potrpí si na pořádek, klid a pohodu. Jsou to pracovití lidé a nadbytkem fyzických sil. Proto je pro ně sport a fyzická aktivita nutná.

5 – mnoho tváří

Filozofické úvahy jsou zde vítané. Pětky jsou lidé houževnatí, milují osobní svobodu a jsou aktivní.

6 – změny

Lidé nadaní, plni lásky, soucitu i harmonie. Šestky vyžadují obdiv a k životu potřebují rozdávat a přijímat lásku.

7 – struktura

Sedmičky uzavřené, až mystické. Jen tak někomu nevěří a pro ostatní jsou divní, záhadní a komplikovaní.

8 – soucit

Dávka soucitu je typická pro osmičky, osobnosti, které jsou silné a plní energie. Dokážou rozdávat radost.

9 – přijetí

Radit druhým je jejich osobním poslání. Devítky jsou prostě mudrci od narození. Jsou hodně zodpovědní a spolehliví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.

Jak se k sobě hodí Ryby a Ryby

Harmonie je základem vztahů dvou ryb. Jsou oba klidné povahy, rozhodně nelétají někde na růžovém obláčku a ke všem záležitostem ve vztahu přistupují dost rozvážně, nehrozí jim žádné rozepře, co se týče zbytečných a přehnaných reakcí , výčitek a vášnivých stavů. To není nic zábavního pro ryby, nemají to rády a navíc to není nic, co by je posilovalo. Naopak je takové rozepře spíše naštvou a utvrdí v tom, že snad nikde není možné mít dokonalý vztah.