Důležitost data narození

Numerologie je známá věda, která slouží také jako jistá zábava. Alespoň dle základních pravidel a postupů. Jejím předpokladem je to, že datum narození člověk ovlivní dost silně. Osudové číslo tak ukáže na silné stránky osobnosti.

Jak spočítat osobní číslo?

Není k tomu potřeba žádné zvláštní vědy. Postačí znalost z první třídy základní školy a to sčítání. Pakliže jste se narodili 7. 10. 1985, pak bude vaše osobní číslo podle rovnice 7+1+0+1+9+8+5= 31, 3+1 = 4, tedy číslo 4.

1 – sebevědomí

U jedniček to ani být jinak nemůže. Jsou obdařeny zdravým sebevědomím hned od narození a mají jej na rozdávání. Jsou samostatné, zvídavé a dokážou velké věci i bez pomoci druhých. Jsou o přirození vůdci. Nedělá jim dobře, pokud musí být na někom závislí, od někoho vyžadovat pomoc. Neumějí si o ni říct.

2 – pocity

Tito lidé potřebují partnera, svoji druhou polovičku, o kterou se mohou opřít. Dají hodně na pocity, a pokud je možno, vyhýbají se rozhodování, nechávají vše plynout tak, jak je. Hodně špatně se vyrovnávají se stresem.

3 vnitřní vyrovnanost

Inteligentní osoby, s ohromnou dávkou kreativity. Milují komunikaci a diskutují rádi s lidmi. Jsou vnitřně vyrovnaní, ale chybí jim kousek taktu. Mezeru je také možno vnímat u diplomacie, kurz tohoto umění bude pro ně prospěšný.

4 – individualita

Jsou praktičtí, potrpí si na pořádek, klid a pohodu. Jsou to pracovití lidé a nadbytkem fyzických sil. Proto je pro ně sport a fyzická aktivita nutná.

5 – mnoho tváří

Filozofické úvahy jsou zde vítané. Pětky jsou lidé houževnatí, milují osobní svobodu a jsou aktivní.

6 – změny

Lidé nadaní, plni lásky, soucitu i harmonie. Šestky vyžadují obdiv a k životu potřebují rozdávat a přijímat lásku.

7 – struktura

Sedmičky uzavřené, až mystické. Jen tak někomu nevěří a pro ostatní jsou divní, záhadní a komplikovaní.

8 – soucit

Dávka soucitu je typická pro osmičky, osobnosti, které jsou silné a plní energie. Dokážou rozdávat radost.

9 – přijetí

Radit druhým je jejich osobním poslání. Devítky jsou prostě mudrci od narození. Jsou hodně zodpovědní a spolehliví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Štír?

Vášeň je to, co je pro spojení partnerského svazku lva a štíra typické. Jejich vztahu bude neustále pod náporem silných emocí a pravdou je, že zde bude mít velké „slovo“ vášnivé udobřování po dost složité a vyčerpávající hádce. Problémem tohoto vztahu bude především to, že jsou oba dost svébytní a tvrdohlaví a taky ani jeden nepochybuje o své pravdě a tom, že prostě na jedné straně musí být pravda. Budou se často scházet a rozcházet, protože je to k sobě neuvěřitelně přitahuje.

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.