PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.

 

 

VZTAH S VÁHOU NEPŘINESE OVOCE

 

Je velmi pravděpodobné, že Kozoroh s Váhami nějaký ten vztah absolvuje: je to dáno fyzikální přitažlivosti. Dříve či později ale prostě musejí narazit. Kozoroh je rychlý, Váha pomalá. Kozoroh má rád akčnější filmy, Váha romantické komedie. Kozoroh zbožňuje svěží vánek hor a rád se napije z horské bystřiny, Váha chce k moři a touží po společném sledování západu slunce. Váha touží po citlivém milenci/milence. Kozoroh toto v žádném případě nedokáže splnit tak okázale, aby Váhu přesvědčil, že ji miluje. Je spíše chladný a intenzivní projevy dopřává své polovičce až doma a to nejraději v ložnici pod peřinou. Průměrnost tohoto vztahu se nikdy neposune výše, naopak, s postupem času klesne pod průměr. Kozoroh by mě jednoznačně zvážit, zda se do vztahu s Váhou pustí.

 

ANI RYBA ANI RAK

 

Kdo se někdy setkal s Kozorohem, ví, že rád vede. Vést se ale nechává jen výjimečně, vadí mu role podřízeného a jen těžko se učí submisivitě. Ryba sice udělá všechno proto, aby byl Kozoroh šťastný, ale je příliš citlivá na to, aby snesla jeho chladné, racionální chování. Svými slzami jej dokáže dokonale rozhodit a navodí nepříjemnou nervozitou, se kterou si nebude vědět rady. Klidný a laxní Rak je sice v citové oblasti nad věcí, ale trpí náladovostí a to také není ideální. Ve zkratce: Kozoroh potřebuje klid. Když zatouží po rozruchu, většinou si jej dokáže opatřit sám, nechce konflikty ani slzy. Je silný, a pokud s ním chcete kráčet po jeho boku, musíte mít nervy z oceli a srdce ze železa. Takového partnera bude na rukou nosit.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.