PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.

 

 

VZTAH S VÁHOU NEPŘINESE OVOCE

 

Je velmi pravděpodobné, že Kozoroh s Váhami nějaký ten vztah absolvuje: je to dáno fyzikální přitažlivosti. Dříve či později ale prostě musejí narazit. Kozoroh je rychlý, Váha pomalá. Kozoroh má rád akčnější filmy, Váha romantické komedie. Kozoroh zbožňuje svěží vánek hor a rád se napije z horské bystřiny, Váha chce k moři a touží po společném sledování západu slunce. Váha touží po citlivém milenci/milence. Kozoroh toto v žádném případě nedokáže splnit tak okázale, aby Váhu přesvědčil, že ji miluje. Je spíše chladný a intenzivní projevy dopřává své polovičce až doma a to nejraději v ložnici pod peřinou. Průměrnost tohoto vztahu se nikdy neposune výše, naopak, s postupem času klesne pod průměr. Kozoroh by mě jednoznačně zvážit, zda se do vztahu s Váhou pustí.

 

ANI RYBA ANI RAK

 

Kdo se někdy setkal s Kozorohem, ví, že rád vede. Vést se ale nechává jen výjimečně, vadí mu role podřízeného a jen těžko se učí submisivitě. Ryba sice udělá všechno proto, aby byl Kozoroh šťastný, ale je příliš citlivá na to, aby snesla jeho chladné, racionální chování. Svými slzami jej dokáže dokonale rozhodit a navodí nepříjemnou nervozitou, se kterou si nebude vědět rady. Klidný a laxní Rak je sice v citové oblasti nad věcí, ale trpí náladovostí a to také není ideální. Ve zkratce: Kozoroh potřebuje klid. Když zatouží po rozruchu, většinou si jej dokáže opatřit sám, nechce konflikty ani slzy. Je silný, a pokud s ním chcete kráčet po jeho boku, musíte mít nervy z oceli a srdce ze železa. Takového partnera bude na rukou nosit.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.