Povolání podle znamení – Blíženci

Když se narodíme, jsou hvězdy v určitém rozpoložení, které má vliv i na naše vnímání okolí a vlastnosti naší povahy. To znamená, že nám to utvoří i vlastnosti, které dále můžeme uplatnit v zaměstnání. To, jako zvolíme, bude klíčové i v tom, zda nám naše povaha dovolí činnost bez potíží vykonávat.

Vhodné zaměstnání pro Blížence

Lidé narození ve znamení Blížence potřebují kontakt s novými a novými lidmi. Stereotyp je unavuje a tak potřebují i změnu, ale i nutnost komunikovat s okolím, seznamovat se a navazovat kontakty. Proto se skvěle uplatní jako recepční ve velkých podnicích, nebo jako telefonní operátor, či lektor, učitel ale i jako osobní asistent.

Umělecká branže

Je pravdou, že Blíženci v sobě mají velkou duši umělce a tak se jim bude bohatě dařit právě i v této široko-spektrální branži, kde mohou být úspěšní jako redaktoři, spisovatelé, moderátoři, ale i komentátoři, nebo novináři, překladatelé, tlumočníci. Jako průvodce cestovní kanceláře bude Blíženec spokojený, ale své místo nalezne i na pozici prodavače, taxikáře nebo jako poštovní doručovatel.

V reklamě si místo také najde

V reklamní agentuře se Blíženec bude cítit jako ryba ve vodě, protože půjde o práci, každý den jinou. Může být úspěšný kreativec, textař, ale i PR pracovník. Skvěle dokáže řečnit, takže na pozici mluvčího, ale i řečníka pro přednášky je pro nějak jako dělaná. Správný Blíženec se dokáže ihned adaptovat a manipulovat pomocí slovní zásoby.

Čeho by se měl Blíženec vyvarovat

Velký problém pro uplatnění Blížence je pro rutinní práci, která mu nepřinese potřební uplatnění a ve které také zakrní. Blíženec potřebuje rozvíjet svoji osobnost a komunikovat s lidmi, seznamovat se, pomáhat jim a tvořit. Musí za sebou zkrátka vidět kus práce, jinak zcela propadne depresím a utne svůj rozvoj.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.