Povolání podle znamení – Blíženci

Když se narodíme, jsou hvězdy v určitém rozpoložení, které má vliv i na naše vnímání okolí a vlastnosti naší povahy. To znamená, že nám to utvoří i vlastnosti, které dále můžeme uplatnit v zaměstnání. To, jako zvolíme, bude klíčové i v tom, zda nám naše povaha dovolí činnost bez potíží vykonávat.

Vhodné zaměstnání pro Blížence

Lidé narození ve znamení Blížence potřebují kontakt s novými a novými lidmi. Stereotyp je unavuje a tak potřebují i změnu, ale i nutnost komunikovat s okolím, seznamovat se a navazovat kontakty. Proto se skvěle uplatní jako recepční ve velkých podnicích, nebo jako telefonní operátor, či lektor, učitel ale i jako osobní asistent.

Umělecká branže

Je pravdou, že Blíženci v sobě mají velkou duši umělce a tak se jim bude bohatě dařit právě i v této široko-spektrální branži, kde mohou být úspěšní jako redaktoři, spisovatelé, moderátoři, ale i komentátoři, nebo novináři, překladatelé, tlumočníci. Jako průvodce cestovní kanceláře bude Blíženec spokojený, ale své místo nalezne i na pozici prodavače, taxikáře nebo jako poštovní doručovatel.

V reklamě si místo také najde

V reklamní agentuře se Blíženec bude cítit jako ryba ve vodě, protože půjde o práci, každý den jinou. Může být úspěšný kreativec, textař, ale i PR pracovník. Skvěle dokáže řečnit, takže na pozici mluvčího, ale i řečníka pro přednášky je pro nějak jako dělaná. Správný Blíženec se dokáže ihned adaptovat a manipulovat pomocí slovní zásoby.

Čeho by se měl Blíženec vyvarovat

Velký problém pro uplatnění Blížence je pro rutinní práci, která mu nepřinese potřební uplatnění a ve které také zakrní. Blíženec potřebuje rozvíjet svoji osobnost a komunikovat s lidmi, seznamovat se, pomáhat jim a tvořit. Musí za sebou zkrátka vidět kus práce, jinak zcela propadne depresím a utne svůj rozvoj.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Jak se k sobě hodí Ryby a Ryby

Harmonie je základem vztahů dvou ryb. Jsou oba klidné povahy, rozhodně nelétají někde na růžovém obláčku a ke všem záležitostem ve vztahu přistupují dost rozvážně, nehrozí jim žádné rozepře, co se týče zbytečných a přehnaných reakcí , výčitek a vášnivých stavů. To není nic zábavního pro ryby, nemají to rády a navíc to není nic, co by je posilovalo. Naopak je takové rozepře spíše naštvou a utvrdí v tom, že snad nikde není možné mít dokonalý vztah.

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.