Povolání podle znamení – Blíženci

Když se narodíme, jsou hvězdy v určitém rozpoložení, které má vliv i na naše vnímání okolí a vlastnosti naší povahy. To znamená, že nám to utvoří i vlastnosti, které dále můžeme uplatnit v zaměstnání. To, jako zvolíme, bude klíčové i v tom, zda nám naše povaha dovolí činnost bez potíží vykonávat.

Vhodné zaměstnání pro Blížence

Lidé narození ve znamení Blížence potřebují kontakt s novými a novými lidmi. Stereotyp je unavuje a tak potřebují i změnu, ale i nutnost komunikovat s okolím, seznamovat se a navazovat kontakty. Proto se skvěle uplatní jako recepční ve velkých podnicích, nebo jako telefonní operátor, či lektor, učitel ale i jako osobní asistent.

Umělecká branže

Je pravdou, že Blíženci v sobě mají velkou duši umělce a tak se jim bude bohatě dařit právě i v této široko-spektrální branži, kde mohou být úspěšní jako redaktoři, spisovatelé, moderátoři, ale i komentátoři, nebo novináři, překladatelé, tlumočníci. Jako průvodce cestovní kanceláře bude Blíženec spokojený, ale své místo nalezne i na pozici prodavače, taxikáře nebo jako poštovní doručovatel.

V reklamě si místo také najde

V reklamní agentuře se Blíženec bude cítit jako ryba ve vodě, protože půjde o práci, každý den jinou. Může být úspěšný kreativec, textař, ale i PR pracovník. Skvěle dokáže řečnit, takže na pozici mluvčího, ale i řečníka pro přednášky je pro nějak jako dělaná. Správný Blíženec se dokáže ihned adaptovat a manipulovat pomocí slovní zásoby.

Čeho by se měl Blíženec vyvarovat

Velký problém pro uplatnění Blížence je pro rutinní práci, která mu nepřinese potřební uplatnění a ve které také zakrní. Blíženec potřebuje rozvíjet svoji osobnost a komunikovat s lidmi, seznamovat se, pomáhat jim a tvořit. Musí za sebou zkrátka vidět kus práce, jinak zcela propadne depresím a utne svůj rozvoj.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přičarovat peníze

Kouzla a čáry mohou fungovat, pokud se provádí správně a veškerá síla je soustředěna právě na to, aby konečnému výsledku bylo dokonáno a splněno. Síly, které nevidíme, ale které jsou mezi námi a umí se spojit, pokud ovládneme naplno svoji mysl tak mohou velice dobře pomoci i při tom, pokud máme prázdné kapsy a chtěli bychom to změnit, žít v blahobytu, velice dobře a nemít hluboko do kapsy, jak se lidově říká. Existují totiž kouzla, které umí zkrátka zázraky.

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.