Výklad z tarotových karet – BLÁZEN

Balíček tarotových karet se skládá z velké a malé arkány. Nyní se podíváme na velkou arkánu, konkrétně kartu s názvem „blázen“. Je vůbec první kartou velké arkány, označována také číslem „0“, jako počátek.

Co karta znamená?

V kartě „blázna“ je zapotřebí hledat význam, který koresponduje s novým počátkem. Na nadarmo je totiž právě tato karta první z celé velké arkány. Může se jevit jako čiré bláznovství, kdy se má tazatel vrhnout do něčeho nového, neočekávaného a svéhlavě jít do toho. Ale také může značit odpoutání se od tíživých záležitostí. Záleží samozřejmě, jakým způsobem se výklad karty provádí, a také v jaké kombinaci s jinými kartami je.

Pozitivní významy

Blázen je nejen nový počátek, ale i vrhnutí se do něčeho nového. Může značit podporu, nebát se změn, udělat první krok k něčemu novému. Dokonce zbavuje tazatele možných rizik, nabádá ho k troufalým činům i těm, které jsou vskutku riskantní záležitostí. Občas je prostě lepší moc nemyslet, nepřemýšlet a prostě to zkusit. Důležité je, že karta hovoří o svobodě, spontánnosti a oproštění se od závazků, které jedinec má.

Negativná významy

Karta může mít, samozřejmě jako cokoli jiného i negativný význam. U blázna je to především zbrklost a přílišná dychtivost, která může být předzvěstí velkých ztrát. Samozřejmě, že je občas potřeba se odpoutat, ale zas na druhou stranu je nutné nebýt lehkovážný, občas je jistě zapotřebí si uvědomit, že existují jisté závazky, na které je nutno brát ohled.

Obecně význam karty

Pokud se karta blázen objeví ve výkladu, s největší pravděpodobností označuje nový start, nový začátek a otevřené možnosti. Jestliže tak jako tazatel stojíte před výzvou, tato karta vám dává v jednání zelenou. Není však zaručeno, že to nové, co okusí tazatel, bude mít dlouhodobé trvání.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

SPIRITISTICKÁ TABULKA

Na naše otázky nám kromě hvězd, kartářek či hadačů z ruky, dokáží odpovědi i ti, jenž mezi námi už dávno nejsou. Sídlí na druhé straně, znají minulost i budoucnost a zdržují se v přítomnosti, tedy v rovině našeho bytí, což jsou pro navázání spojení ideální podmínky. Řeč je o mrtvých: komunikace s dušemi zemřelých nabyla na extrémní popularitě v 19. století, následně pak opět klesla a znovuzrození jí, díky masovým úmrtím, zajistila až první světová válka. Všechno to začalo před mnoha a mnoha lety, kdy pod nánosem vědecké a technické revoluce začali lidé bažit opět po něčem mystickém a duchovním. Následně se stalo běžnou součástí kabaretních spolků a klubů, že se kolem takzvaného média sešla společnost, která měla otázky: nejprve ohledně toho, zda lze komunikovat s mrtvými. Přivolání ducha samotného bylo sice vzrušující, ale lidé se chtěli ptát dál a to mnohem konkrétněji.