Výklad tarotu 18 luna

Karty tarotu jsou populární pro výklad karet a to jak profesionálního, tak amatérského. Dost často se lidé obrací na věštbu z tarotových karet v situaci, kdy neví kudy kam a věří, že balíček sedmdesáti osmi karet je přivede k odpovědi na otázky, které si kladou.

Co karta znamená?

Luna není zrovna šťastnou kartou, ukazuje na nejasnosti, proměnlivost situace, ale i neklid, deprese a těžkosti, které může tazatel mít v závislosti na problému, který právě řeší. Luna mu v tomto směru jen potvrdí to, co asi sám cítí. Ukazuje na touhy, a také tajemné síly, tužby i vize a city. To, co se zrovna děje a čím tazatel prochází, se nazývá bloudění.

Pozitivní významy

Karta, která se občas nazývá i měsíc, je nositelkou temna, nejasností, strachu, omylů a pomluv. Přináší období náročných zkoušek, mnoho osob, nebo okolí může klamat, ale také situace, kdy dochází ke změnám. Luna je také nositelkou intuice, ale pozor na možnost, která přináší utápění se v pocitech, okouzlení něčím nebo někým, a stavění vzdušných zámků. Pozitivní je především její síla pro posílení tvůrčí činnost, fantazie a umění.

Negativní významy

Nedorozumění, které vede ke konfliktům, složité řešení situací, náročné období. To i labilnost, nestálost a vrtkavost je součástí výkladu této karty v obráceném významu. Pozor také na bojácnost, trému a nemožnost se pohnout z místa. Také hrozí zoufalství až šílenství, podvody i omyly. Karta je ukázkou výčitek, obelhávání a smutku, omezenosti, ale i citům, které je nutno skrývat. Přináší bolesti, nejasnosti dušení krizi, psychické problémy a nemožnost dospět ke správným závěrům.

Celkově co karta znamená

Obecně je karta Luna dost negativně kartou, zdá se, protože především hovoří o nejasnosti, situacím, kterým nejde čelit přímo, protože jsou vrtkavé a přináší také jakési tápání ve tmě, nemožnost vidět konec tunelu, kterým právě prochází. Krize je zapotřebí v životě, aby se posílila duševní stránka.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.