Výklad tarotu 18 luna

Karty tarotu jsou populární pro výklad karet a to jak profesionálního, tak amatérského. Dost často se lidé obrací na věštbu z tarotových karet v situaci, kdy neví kudy kam a věří, že balíček sedmdesáti osmi karet je přivede k odpovědi na otázky, které si kladou.

Co karta znamená?

Luna není zrovna šťastnou kartou, ukazuje na nejasnosti, proměnlivost situace, ale i neklid, deprese a těžkosti, které může tazatel mít v závislosti na problému, který právě řeší. Luna mu v tomto směru jen potvrdí to, co asi sám cítí. Ukazuje na touhy, a také tajemné síly, tužby i vize a city. To, co se zrovna děje a čím tazatel prochází, se nazývá bloudění.

Pozitivní významy

Karta, která se občas nazývá i měsíc, je nositelkou temna, nejasností, strachu, omylů a pomluv. Přináší období náročných zkoušek, mnoho osob, nebo okolí může klamat, ale také situace, kdy dochází ke změnám. Luna je také nositelkou intuice, ale pozor na možnost, která přináší utápění se v pocitech, okouzlení něčím nebo někým, a stavění vzdušných zámků. Pozitivní je především její síla pro posílení tvůrčí činnost, fantazie a umění.

Negativní významy

Nedorozumění, které vede ke konfliktům, složité řešení situací, náročné období. To i labilnost, nestálost a vrtkavost je součástí výkladu této karty v obráceném významu. Pozor také na bojácnost, trému a nemožnost se pohnout z místa. Také hrozí zoufalství až šílenství, podvody i omyly. Karta je ukázkou výčitek, obelhávání a smutku, omezenosti, ale i citům, které je nutno skrývat. Přináší bolesti, nejasnosti dušení krizi, psychické problémy a nemožnost dospět ke správným závěrům.

Celkově co karta znamená

Obecně je karta Luna dost negativně kartou, zdá se, protože především hovoří o nejasnosti, situacím, kterým nejde čelit přímo, protože jsou vrtkavé a přináší také jakési tápání ve tmě, nemožnost vidět konec tunelu, kterým právě prochází. Krize je zapotřebí v životě, aby se posílila duševní stránka.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Býk

Znamení zvěrokruhu, která spolu sousedí, mohou mít také blízko k sobě v osobním životě. Vládne mezi nimi totiž dost vášnivé napětí, které pokud se rozhoří, nemá takřka konce. Je sice někdy o vášeň různorodou a to jak spalující, tak vysilující, ale paradoxně oba dva toto silně milují a je jim to příjemné.