Erotický horoskop – Beran

Beran je ohnivé znamení a jeho temperament se projevuje i v erotice. Obecně Berani mají rádi nadhled nad celou situací, a i když možná na první pohled nevypadají jako vášniví milovníci, je právě opak pravdou.

Muž Beran

U mužů – Beranů je zapotřebí myslet na to, že jsou to od přírody lovci. I když možná Beran nedá hned najevo, že se mu líbíte, třeba bude působit chladně, odměřeně, pak si jen obhlídá své teritorium a pak najednou zaútočí. Při erotických hrátkách musí být v zásadě po jeho, jinak si sjedná respekt, třeba i s použitím jemného násilí. Nesnese, když sex, ale i předehra, svádění a obecně erotické hrátky neprobíhají podle jeho touhy. Vyhovuje mu partnerka, která je poddajná a akceptuje jeho dominanci. S tou si také výborně porozumí, jestliže přijme jeho potřebu zkoušet nové. V žádném případě se ale nebude shazovat, a pokud partnerka nesvolí k jeho touhám, použije násilí, anebo jednoduše ochladne a půjde za jinou kořistí. Problém u mužů – Beranů je právě ten, že jsou bezohlední vůči citům jiných, ale přitom si vyhledávají citlivé partnerky.

Žena Beran

Tichá voda, břehy mele. Říká se. A to přesně sedí na ženy narozené ve znamení Berana. Ty jsou totiž na první pohled nenápadné, spíše možná i tiché, ale jakmile si je odvedete do ložnice, zažijete proměnu o sto osmdesát stupňů. Tyto ženy jsou hlučné, potřebují mít o celé akci erotických hrátek přehled, a nesmíří se s tím, aby je někdo svazoval. Nic pro ženy – Berany. Jsou náruživé, co se erotiky týče, samy jsou občas nevěrné, ale to spíše náhodně, což ale berou na lehkou váhu, nedělají si z toho hlavu. Pokud ale jejich partner je jim nevěrný, dokážou ztropit neuvěřitelnou scénu. Žena narozená v Beranu má prostě vše ráda po svém a nespokojí se, pokud někdo její představy ruší. S takovým jedincem se ihned rozloučí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BLÍŽENCI

BLÍŽENEC POTŘEBUJE VZDUCH, ROZPROUDIT JEJ DOKÁŽE I OHEŇ

Vzdušná znamení jsou pro Blížence ideálními. Společné koníčky jim významně usnadní cestu životem a omezí Blížencovy sklony k nevěře a záletnictví. Myšlenkové názory sdílí s Váhou, která sdílí jeho nadšení pro cestování a umí unést i výkyvy nálad a deprese. Když jsou oba šťastní, je to přímo exploze serotoninu: umí se radovat jako žádná jiná dvojice pod slunce. Společně také rádi pomáhají a plánují akce, sbírky nebo dobrovolnické práce. Mají vyvinutý smysl pro solidaritu a jejich propojením se tento smysl zdvojnásobuje. Vynikající bude rovněž spojení s jiným Blížencem. Budete jako jedni z mála snášet své náladové změny a zvládnete je i krotit. Vzájemná blízkost bude lékem na všechny psychické a myšlenkové neduhy, jimiž trpíte. Problémem může být nadměrná podezíravost, které se nevyhnete, neboť víte, čeho jste sami schopní.