Erotický horoskop – Beran

Beran je ohnivé znamení a jeho temperament se projevuje i v erotice. Obecně Berani mají rádi nadhled nad celou situací, a i když možná na první pohled nevypadají jako vášniví milovníci, je právě opak pravdou.

Muž Beran

U mužů – Beranů je zapotřebí myslet na to, že jsou to od přírody lovci. I když možná Beran nedá hned najevo, že se mu líbíte, třeba bude působit chladně, odměřeně, pak si jen obhlídá své teritorium a pak najednou zaútočí. Při erotických hrátkách musí být v zásadě po jeho, jinak si sjedná respekt, třeba i s použitím jemného násilí. Nesnese, když sex, ale i předehra, svádění a obecně erotické hrátky neprobíhají podle jeho touhy. Vyhovuje mu partnerka, která je poddajná a akceptuje jeho dominanci. S tou si také výborně porozumí, jestliže přijme jeho potřebu zkoušet nové. V žádném případě se ale nebude shazovat, a pokud partnerka nesvolí k jeho touhám, použije násilí, anebo jednoduše ochladne a půjde za jinou kořistí. Problém u mužů – Beranů je právě ten, že jsou bezohlední vůči citům jiných, ale přitom si vyhledávají citlivé partnerky.

Žena Beran

Tichá voda, břehy mele. Říká se. A to přesně sedí na ženy narozené ve znamení Berana. Ty jsou totiž na první pohled nenápadné, spíše možná i tiché, ale jakmile si je odvedete do ložnice, zažijete proměnu o sto osmdesát stupňů. Tyto ženy jsou hlučné, potřebují mít o celé akci erotických hrátek přehled, a nesmíří se s tím, aby je někdo svazoval. Nic pro ženy – Berany. Jsou náruživé, co se erotiky týče, samy jsou občas nevěrné, ale to spíše náhodně, což ale berou na lehkou váhu, nedělají si z toho hlavu. Pokud ale jejich partner je jim nevěrný, dokážou ztropit neuvěřitelnou scénu. Žena narozená v Beranu má prostě vše ráda po svém a nespokojí se, pokud někdo její představy ruší. S takovým jedincem se ihned rozloučí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

Astrologický význam jména Hana

Jméno Hana patří v České republice k těm nejoblíbenějším ženským jménům, které ustálo převraty, století i módní trendy. Je to jméno jednoduché, snadno zapamatovatelné i vyslovitelné, a proto i praktické. Navíc v sobě skrývá i hlubokou hebrejskou myšlenku. Význam jména Hana je možno definovat pojmem šťastná, takže, co si přát víc?