Erotický horoskop – Beran

Beran je ohnivé znamení a jeho temperament se projevuje i v erotice. Obecně Berani mají rádi nadhled nad celou situací, a i když možná na první pohled nevypadají jako vášniví milovníci, je právě opak pravdou.

Muž Beran

U mužů – Beranů je zapotřebí myslet na to, že jsou to od přírody lovci. I když možná Beran nedá hned najevo, že se mu líbíte, třeba bude působit chladně, odměřeně, pak si jen obhlídá své teritorium a pak najednou zaútočí. Při erotických hrátkách musí být v zásadě po jeho, jinak si sjedná respekt, třeba i s použitím jemného násilí. Nesnese, když sex, ale i předehra, svádění a obecně erotické hrátky neprobíhají podle jeho touhy. Vyhovuje mu partnerka, která je poddajná a akceptuje jeho dominanci. S tou si také výborně porozumí, jestliže přijme jeho potřebu zkoušet nové. V žádném případě se ale nebude shazovat, a pokud partnerka nesvolí k jeho touhám, použije násilí, anebo jednoduše ochladne a půjde za jinou kořistí. Problém u mužů – Beranů je právě ten, že jsou bezohlední vůči citům jiných, ale přitom si vyhledávají citlivé partnerky.

Žena Beran

Tichá voda, břehy mele. Říká se. A to přesně sedí na ženy narozené ve znamení Berana. Ty jsou totiž na první pohled nenápadné, spíše možná i tiché, ale jakmile si je odvedete do ložnice, zažijete proměnu o sto osmdesát stupňů. Tyto ženy jsou hlučné, potřebují mít o celé akci erotických hrátek přehled, a nesmíří se s tím, aby je někdo svazoval. Nic pro ženy – Berany. Jsou náruživé, co se erotiky týče, samy jsou občas nevěrné, ale to spíše náhodně, což ale berou na lehkou váhu, nedělají si z toho hlavu. Pokud ale jejich partner je jim nevěrný, dokážou ztropit neuvěřitelnou scénu. Žena narozená v Beranu má prostě vše ráda po svém a nespokojí se, pokud někdo její představy ruší. S takovým jedincem se ihned rozloučí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – Císařovna

Výklad tarotu se provádí po mnoho století a pořád má mnoho svých příznivců, kteří se malou i velkou arkánou zabývají a díky tomu odhalují tajemství budoucnosti. Pro někoho je to ztráta času, ale jsou i tací, jež na karty nedají dopustit. Proč jinak by se s nimi pracovalo po celém světě několik století?