Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Co karta znamená

Karta mírnost je známkou kompromisů a obecně rovnováhy. Znamená, že se snaží urovnat spory, najít cestu k vyrovnání jak vnitřnímu, tak mezi vztahovými, aby došlo ke smírčím konečným stanoviskům. Také karta označuje stagnaci, což znamená, že se předpokládá vyčkávat, pokud vyjde jako věštba. Také se jeví jako diskrétnost a přizpůsobivost. Žádné velké extravagance rozhodně neodhaluje.

Pozitivní význam karty

Jestliže očekáváte změnu, pak ji máte mít. Mírnost přináší změnu, která je chtěná a také harmonická. Mírnost představuje i trpělivost, která tak nějak přichází sama, je střídmá a dobře soustředěná. Karta mírnost také označuje zdraví, které přichází a které přeje výkladu. Přináší tak uzdravení, nejen ne smyslu těla, ale obvykle především duše.

Negativní význam karty

Pokud karta mírnost vyjde v obráceném výkladu, pak poukazuje na lenost, nemožnost se přenést přes něco, jakoby také nesourodost a také marnotratnost. Ukazuje na konflikty vnitřní, ale i v záležitostech profesních, jednáních i nesplněná přání nebo dokonce nešťastné situace.

Obecně význam karty

Většinou mírnost poukazuje na pomalé se vyvíjení situace a poukazuje na potřebu postupného a pomalého postupu. Rozhodně nedoporučuje naléhat, ale v klidu a s rozmyslem postupovat a v hlavě si srovnávat to důležité. Karta často nabádá právě ke klidu a vyrovnanosti, kterou by měl člověk v sobě mít.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.