Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Co karta znamená

Karta mírnost je známkou kompromisů a obecně rovnováhy. Znamená, že se snaží urovnat spory, najít cestu k vyrovnání jak vnitřnímu, tak mezi vztahovými, aby došlo ke smírčím konečným stanoviskům. Také karta označuje stagnaci, což znamená, že se předpokládá vyčkávat, pokud vyjde jako věštba. Také se jeví jako diskrétnost a přizpůsobivost. Žádné velké extravagance rozhodně neodhaluje.

Pozitivní význam karty

Jestliže očekáváte změnu, pak ji máte mít. Mírnost přináší změnu, která je chtěná a také harmonická. Mírnost představuje i trpělivost, která tak nějak přichází sama, je střídmá a dobře soustředěná. Karta mírnost také označuje zdraví, které přichází a které přeje výkladu. Přináší tak uzdravení, nejen ne smyslu těla, ale obvykle především duše.

Negativní význam karty

Pokud karta mírnost vyjde v obráceném výkladu, pak poukazuje na lenost, nemožnost se přenést přes něco, jakoby také nesourodost a také marnotratnost. Ukazuje na konflikty vnitřní, ale i v záležitostech profesních, jednáních i nesplněná přání nebo dokonce nešťastné situace.

Obecně význam karty

Většinou mírnost poukazuje na pomalé se vyvíjení situace a poukazuje na potřebu postupného a pomalého postupu. Rozhodně nedoporučuje naléhat, ale v klidu a s rozmyslem postupovat a v hlavě si srovnávat to důležité. Karta často nabádá právě ke klidu a vyrovnanosti, kterou by měl člověk v sobě mít.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.