Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Co karta znamená

Karta mírnost je známkou kompromisů a obecně rovnováhy. Znamená, že se snaží urovnat spory, najít cestu k vyrovnání jak vnitřnímu, tak mezi vztahovými, aby došlo ke smírčím konečným stanoviskům. Také karta označuje stagnaci, což znamená, že se předpokládá vyčkávat, pokud vyjde jako věštba. Také se jeví jako diskrétnost a přizpůsobivost. Žádné velké extravagance rozhodně neodhaluje.

Pozitivní význam karty

Jestliže očekáváte změnu, pak ji máte mít. Mírnost přináší změnu, která je chtěná a také harmonická. Mírnost představuje i trpělivost, která tak nějak přichází sama, je střídmá a dobře soustředěná. Karta mírnost také označuje zdraví, které přichází a které přeje výkladu. Přináší tak uzdravení, nejen ne smyslu těla, ale obvykle především duše.

Negativní význam karty

Pokud karta mírnost vyjde v obráceném výkladu, pak poukazuje na lenost, nemožnost se přenést přes něco, jakoby také nesourodost a také marnotratnost. Ukazuje na konflikty vnitřní, ale i v záležitostech profesních, jednáních i nesplněná přání nebo dokonce nešťastné situace.

Obecně význam karty

Většinou mírnost poukazuje na pomalé se vyvíjení situace a poukazuje na potřebu postupného a pomalého postupu. Rozhodně nedoporučuje naléhat, ale v klidu a s rozmyslem postupovat a v hlavě si srovnávat to důležité. Karta často nabádá právě ke klidu a vyrovnanosti, kterou by měl člověk v sobě mít.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.