Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Co karta znamená

Karta mírnost je známkou kompromisů a obecně rovnováhy. Znamená, že se snaží urovnat spory, najít cestu k vyrovnání jak vnitřnímu, tak mezi vztahovými, aby došlo ke smírčím konečným stanoviskům. Také karta označuje stagnaci, což znamená, že se předpokládá vyčkávat, pokud vyjde jako věštba. Také se jeví jako diskrétnost a přizpůsobivost. Žádné velké extravagance rozhodně neodhaluje.

Pozitivní význam karty

Jestliže očekáváte změnu, pak ji máte mít. Mírnost přináší změnu, která je chtěná a také harmonická. Mírnost představuje i trpělivost, která tak nějak přichází sama, je střídmá a dobře soustředěná. Karta mírnost také označuje zdraví, které přichází a které přeje výkladu. Přináší tak uzdravení, nejen ne smyslu těla, ale obvykle především duše.

Negativní význam karty

Pokud karta mírnost vyjde v obráceném výkladu, pak poukazuje na lenost, nemožnost se přenést přes něco, jakoby také nesourodost a také marnotratnost. Ukazuje na konflikty vnitřní, ale i v záležitostech profesních, jednáních i nesplněná přání nebo dokonce nešťastné situace.

Obecně význam karty

Většinou mírnost poukazuje na pomalé se vyvíjení situace a poukazuje na potřebu postupného a pomalého postupu. Rozhodně nedoporučuje naléhat, ale v klidu a s rozmyslem postupovat a v hlavě si srovnávat to důležité. Karta často nabádá právě ke klidu a vyrovnanosti, kterou by měl člověk v sobě mít.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Henna

Již řadu tisíciletí, se zejména v asijských zemích (v Indii, Maroku, Pákistánu, Jemenu, Afghánistánu, Libyi, Súdánu, Íránu a Somálsku), pěstuje hennovník bílý, který se suší a drtí na jemný prášek zelené a hnědočervené barvy. Ten se pak pro velké množství pigmentů (zejména těch červených) užívá k barvení vlasů, nehtů, kůže, hedvábí a vlny.

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.