Jak si přičarovat peníze

Kouzla a čáry mohou fungovat, pokud se provádí správně a veškerá síla je soustředěna právě na to, aby konečnému výsledku bylo dokonáno a splněno. Síly, které nevidíme, ale které jsou mezi námi a umí se spojit, pokud ovládneme naplno svoji mysl tak mohou velice dobře pomoci i při tom, pokud máme prázdné kapsy a chtěli bychom to změnit, žít v blahobytu, velice dobře a nemít hluboko do kapsy, jak se lidově říká. Existují totiž kouzla, které umí zkrátka zázraky.

Věřit kouzlům je důležitý základ

Kdo jim nevěří, už od první chvíle je odsouzen k zániku možného splnění přání. Je totiž bezpodmínečně nutné opravdu vědět a věřit, že kouzlo skutečně funguje. Protože kdo nevěří, předurčuje mu význam nesplnitelnosti, zkrátka ruší dané kouzlo. Takže na takové podobné prakticky raději ihned a rychle zapomenout.

Jak přičarovat peníze

I kouzlo má svůj rituál. Na něj bude potřeba pár nezbytných surovin, jako je pero a zápisník, skleněná miska, dvě esence – jedna kadidlová a druhá jalovcová. Dále pak stříbrnou svíčku a dva křemeny. Základem je si plně stanovit cíle a ty zapsat do zápisníku.

Specifikace přání

Čím lépe specifikujete své přání, tím spíše se vám podaří jeho vyplnění. Je nutné pak tento text dát mezi dva křemeny, zapálit svíčku a do skleněné misky odkapat trochu z obou esencí. U toho se pak říká zaříkávadlo: přineste mi bohatství. Mé sny se plní, Jsou tak nepatrné. To je nutné opakovat, věřit tomu a také řádně vcucat do paměti.

Konečný rituál

Celé toto kolo trvá dvacet minut, poté se svíčka zhasne. Esence se rozpráší po domě, bytě, kanceláři, pracovišti, prostě tam, kde se často a pravidelně pohybujete a také je důležité mít křemeny blízko u sebe, u postele.

Přání se plní, pokud jim skutečně věříte. Také existuje mnoho nadpozemských a nevysvětlitelných jevů a sil, které zatím nikdo nedokázal vysvětlit. To je potřeba mít na paměti, protože on vesmír skutečně funguje a plní přání.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.