Jak si přičarovat peníze

Kouzla a čáry mohou fungovat, pokud se provádí správně a veškerá síla je soustředěna právě na to, aby konečnému výsledku bylo dokonáno a splněno. Síly, které nevidíme, ale které jsou mezi námi a umí se spojit, pokud ovládneme naplno svoji mysl tak mohou velice dobře pomoci i při tom, pokud máme prázdné kapsy a chtěli bychom to změnit, žít v blahobytu, velice dobře a nemít hluboko do kapsy, jak se lidově říká. Existují totiž kouzla, které umí zkrátka zázraky.

Věřit kouzlům je důležitý základ

Kdo jim nevěří, už od první chvíle je odsouzen k zániku možného splnění přání. Je totiž bezpodmínečně nutné opravdu vědět a věřit, že kouzlo skutečně funguje. Protože kdo nevěří, předurčuje mu význam nesplnitelnosti, zkrátka ruší dané kouzlo. Takže na takové podobné prakticky raději ihned a rychle zapomenout.

Jak přičarovat peníze

I kouzlo má svůj rituál. Na něj bude potřeba pár nezbytných surovin, jako je pero a zápisník, skleněná miska, dvě esence – jedna kadidlová a druhá jalovcová. Dále pak stříbrnou svíčku a dva křemeny. Základem je si plně stanovit cíle a ty zapsat do zápisníku.

Specifikace přání

Čím lépe specifikujete své přání, tím spíše se vám podaří jeho vyplnění. Je nutné pak tento text dát mezi dva křemeny, zapálit svíčku a do skleněné misky odkapat trochu z obou esencí. U toho se pak říká zaříkávadlo: přineste mi bohatství. Mé sny se plní, Jsou tak nepatrné. To je nutné opakovat, věřit tomu a také řádně vcucat do paměti.

Konečný rituál

Celé toto kolo trvá dvacet minut, poté se svíčka zhasne. Esence se rozpráší po domě, bytě, kanceláři, pracovišti, prostě tam, kde se často a pravidelně pohybujete a také je důležité mít křemeny blízko u sebe, u postele.

Přání se plní, pokud jim skutečně věříte. Také existuje mnoho nadpozemských a nevysvětlitelných jevů a sil, které zatím nikdo nedokázal vysvětlit. To je potřeba mít na paměti, protože on vesmír skutečně funguje a plní přání.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Co o vás prozrazuje rukopis

To, jak člověk píše, zajímalo lidi již od pradávna, přesněji řečeno od dob, kdy se písmem začali vyjadřovat. Patří proto ke starým metodám zkoumajících člověka. Metoda je všeobecně známá jako grafologie a z postu čarodějnictví si vydobyla důvěryhodný post. Dnes se znalost písma užívá u soudu, mimo něj ji užívají i různé firmy, a to z těch nejrůznějších důvodů (třeba v rámci přijetí zaměstnance).