Horoskop 2016 – Lev

Ohnivému znamení Lva je letos přáno, zejména v lásce. Je ideální rok pro založení rodiny, nebo pro nový přírůstek. Pozornost však musíte věnovat zdraví, které bude potřebovat vaši slastnou péči.

 

Peníze

Přísun peněz je sice vždy radostný, ale vám může nadělat potíže v případě, že začnete utrácet více, než je zdrávo. Pak vaše finanční jistota jaksi opadne. Ale budete-li o výdajích předem přemýšlet, nemusíte si v oblasti financí dělat nějaké velké starosti. Čeká vás nejspíše zvýšení platu a také možnost zajímavého přivýdělku, což výrazně zlepší váš rodinný rozpočet. Na konci roku se za to můžete patřičně odměnit.

 

Práce

Je jistě radostné, pokud děláte to, co je i vaším koníčkem. Práce vás bude bavit snad více, než kdy jindy, takže se do ní opřete s plnou vervou. Jenže je zapotřebí pamatovat i na jiné oblasti životní, abyste si to třeba ve vztazích nezavařili. Občas prostě vydechněte a užijte si volno s blízkými. Díky úspěchům v práci se také můžete těšit na dost atraktivní pracovní nabídku, nebo vás osvítí múza a dáte se na podnikání.

 

Zdraví

V tomto roce více posilujte imunitu a také se zaměřte na psychiku. Musíte si zkrátka najít čas i sami na sebe a dostatečně věnovat pozornost změnám na sobě, ale třeba i pocitům. Silný nápor stresových situací může vést k jiným zdravotním obtížím. V létě se zbytečně nepouštějte do riskantních záležitostí, abyste nedošli k nepříjemnému úrazu. Také bude vhodné upravit jídelníček.

 

Láska

Pokud máte v oblasti vztahů nějaké nevyřešené spory, pak se těšte na jejich urovnání, které přijde hodně rychle. Také se můžete těšit na velkou lásku, a jestliže již žijete ve spokojeném partnerství, pak se váš vztah zase o něco posílí. Láska je vaším heslem pro letošní rok, tak toho také využijte. Každý krok, který k budování vztahu uděláte, se vrátí s plnou parádou. Prožijete opravdu láskyplný rok se vším všudy.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.

HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Ač jsou býci dost impulzivní, pak pokud dojde ke spojení partnerské a to dvou býků, pak může nastat naprostý ráj na zemi. Oba totiž mají pochopení pro chování toho druhého snáze, než snad kdokoli jiný. Proto není žádným překvapením, že si skvěle padnou do noty a jejich vztah jim bude prosperovat od samého začátku.