HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.

LÁSKA A RODINA

Prodělali jste bolestivý rozchod a minulý čas si dvakrát podtrhněte: je to za vámi! Být chvíli sám a utřídit si myšlenky není žádná ostuda a nikde není napsáno, že už to tak bude navždy. Celý čas jste se hnali za prací a kariérou, tak se nedivte, že absence zájmu o partnera a rodinu vyústila v konec. Nikdo vám to však nemůže mít za zlé, jste pracovití a víte, že dobré místo v dnešní době je hotový zlatý důl. Aby vám hvězdy neukřivdily, přihrají vám do cesty během léta či začátkem podzimu do cesty vaši budoucí polovičku. Bude ale předně záležet na vás, jaký na ni uděláte dojem a zda zabodujete. Jste charismatičtí a přirození svůdci, takže by to pro vás neměl být zásadní problém.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

V minulých letech jste byli nepoučitelní, letos si však sáhnete do svědomí: analyzujte chyby a problémy, které vás potkaly a zajistíte, že už se nikdy nebudou opakovat. Váš emoční kvocient rozvine poslech hudby a četba klasické literatury. Sáhněte i po humoristických tiskovinách, pobavte jednou i sami sebe. Pracujete rychle a pečlivě, zvládli byste s přehledem i studium na vysoké škole. Nebojte se rozšířit si obzory. Navíc prostory univerzity jsou také společenským místem a není vyloučeno, že byste zde mohli potkat někoho výjimečného, kdo by vám padnul do noty.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Rozchod, krize ve vztahu, rozvodové řízení. Bude vás to bolet, ale bude to nejlepší řešení pro obě strany. Nechcete být svázaní s někým, kdo neocení vaši pracovitost a schopnost uživit rodinu. Již brzy se setkáte s protějškem, který k vám bude obdivně vzhlížet. Zkuste se znovu zamilovat, hvězdy vám to přisoudily a nenechají vás dlouho v osamění.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.