HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.

LÁSKA A RODINA

Prodělali jste bolestivý rozchod a minulý čas si dvakrát podtrhněte: je to za vámi! Být chvíli sám a utřídit si myšlenky není žádná ostuda a nikde není napsáno, že už to tak bude navždy. Celý čas jste se hnali za prací a kariérou, tak se nedivte, že absence zájmu o partnera a rodinu vyústila v konec. Nikdo vám to však nemůže mít za zlé, jste pracovití a víte, že dobré místo v dnešní době je hotový zlatý důl. Aby vám hvězdy neukřivdily, přihrají vám do cesty během léta či začátkem podzimu do cesty vaši budoucí polovičku. Bude ale předně záležet na vás, jaký na ni uděláte dojem a zda zabodujete. Jste charismatičtí a přirození svůdci, takže by to pro vás neměl být zásadní problém.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

V minulých letech jste byli nepoučitelní, letos si však sáhnete do svědomí: analyzujte chyby a problémy, které vás potkaly a zajistíte, že už se nikdy nebudou opakovat. Váš emoční kvocient rozvine poslech hudby a četba klasické literatury. Sáhněte i po humoristických tiskovinách, pobavte jednou i sami sebe. Pracujete rychle a pečlivě, zvládli byste s přehledem i studium na vysoké škole. Nebojte se rozšířit si obzory. Navíc prostory univerzity jsou také společenským místem a není vyloučeno, že byste zde mohli potkat někoho výjimečného, kdo by vám padnul do noty.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Rozchod, krize ve vztahu, rozvodové řízení. Bude vás to bolet, ale bude to nejlepší řešení pro obě strany. Nechcete být svázaní s někým, kdo neocení vaši pracovitost a schopnost uživit rodinu. Již brzy se setkáte s protějškem, který k vám bude obdivně vzhlížet. Zkuste se znovu zamilovat, hvězdy vám to přisoudily a nenechají vás dlouho v osamění.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.