HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.

LÁSKA A RODINA

Prodělali jste bolestivý rozchod a minulý čas si dvakrát podtrhněte: je to za vámi! Být chvíli sám a utřídit si myšlenky není žádná ostuda a nikde není napsáno, že už to tak bude navždy. Celý čas jste se hnali za prací a kariérou, tak se nedivte, že absence zájmu o partnera a rodinu vyústila v konec. Nikdo vám to však nemůže mít za zlé, jste pracovití a víte, že dobré místo v dnešní době je hotový zlatý důl. Aby vám hvězdy neukřivdily, přihrají vám do cesty během léta či začátkem podzimu do cesty vaši budoucí polovičku. Bude ale předně záležet na vás, jaký na ni uděláte dojem a zda zabodujete. Jste charismatičtí a přirození svůdci, takže by to pro vás neměl být zásadní problém.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

V minulých letech jste byli nepoučitelní, letos si však sáhnete do svědomí: analyzujte chyby a problémy, které vás potkaly a zajistíte, že už se nikdy nebudou opakovat. Váš emoční kvocient rozvine poslech hudby a četba klasické literatury. Sáhněte i po humoristických tiskovinách, pobavte jednou i sami sebe. Pracujete rychle a pečlivě, zvládli byste s přehledem i studium na vysoké škole. Nebojte se rozšířit si obzory. Navíc prostory univerzity jsou také společenským místem a není vyloučeno, že byste zde mohli potkat někoho výjimečného, kdo by vám padnul do noty.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Rozchod, krize ve vztahu, rozvodové řízení. Bude vás to bolet, ale bude to nejlepší řešení pro obě strany. Nechcete být svázaní s někým, kdo neocení vaši pracovitost a schopnost uživit rodinu. Již brzy se setkáte s protějškem, který k vám bude obdivně vzhlížet. Zkuste se znovu zamilovat, hvězdy vám to přisoudily a nenechají vás dlouho v osamění.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: zemská znamení

Zemská znamení jsou neodmyslitelně spjata s půdou, zelení a úrodou. Tomuto živlu dominují hned dva býložravci: býk a kozoroh. Panny jsou v roli hospodářů – pastevců a velmi často spolu právě tato znamení tvoří pro výrazně vzájemnou přitažlivost společnou domácnost. Inklinují totiž k zájmům o pěstování všemožných plodin a píli, která vede k dobré úrodě. Jejich chutě jsou podobné a dávají přednost obilovinám, luštěninám a zelené stravě. Stravují se skromněji a obvykle jim stačí menší porce. Jsou však i proslulými dietáři a to ať už odůvodněně nebo v rámci posedlosti dokonalou figurou.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.