CIKÁNSKÝ HOROSKOP

Cikánské vědění je prastaré a opředené mýty a pověrami. Zatímco jiné horoskopy většinou čerpají inspiraci při vytváření archetypů v oblasti fauny nebo flory, kočovní cikáni využili věcí, které je odedávna obklopovaly při poutích světem, a pomáhali jim probít se životem.

SEKERA (22. 11. – 21. 12.)

Moc mluvíte. Ale na rozdíl od jiných umíte vzít za práci, v pažích máte obrovskou moc. Měli byste si ale dávat pozor na ústa – mohou vás zavést do nebezpečných situací a tát za zrodem vašich neúspěchů a neštěstí.

MEČ (22. 11. – 21. 12.)

Od narození jste připravení k boji, nic v životě nedostanete jen tak. Je ale důležité, aby meč sloužil obraně a ochraně nikoli k útokům a násilí. Máte dar ušetřit a dávat život, těm kdo jej ztratili.

MINCE (23. 09. – 22. 10.)

Jste dobromyslní a hledáte pozitivní energii všude kolem sebe. Zapomínáte, že vše, jako i mince, má dvě strany a rádi se díváte na tu, která slibujte pohodlí, cennost a prosperitu. Zkuste ji otočit na druhou stranu a uvidíte, že ne vždy je to tak snadné. Pomozte těm, kteří nemohou.

ZVON (23. 08. – 22. 09.)

Jste odvážní a pracovití, máte sklon se vyčerpávat a nenasloucháte hlasu srdce. Vaše životy končí vyčerpáním. To, že za vámi zůstane kus práce, není znamení dobrého života. Přemýšlejte a pochopíte. Máte velké srdce a tolik málo se věnujete lásce.

HVĚZDA (22. 07. – 22. 08.)

Vaše aura je nekonečná. Záříte a naplňujete temnotu světlem. Jste průvodci, kteří baví pocestné, jste těmi, kdo utírají slzy a mění je ve smích. Sami v nitru se však neustále hledáte. Vyrazte ke kořenům a zjistěte pravdu, kým doopravdy jste.

KOLO OD VOZU (21. 06. – 21. 07.)

Bez vás se vůz nepohne. Když se kolo zlomí, vůz padne a nejede dál. Vaše rodina ve vás má oporu. Zkuste více projevovat city. Hemží se to ve vás pocity a vy neumíte najít slova, přitom by stačilo tak málo, aby vám okolí porozumělo.

SVÍČKA (21. 05. – 20. 06.)

Svět je plný příležitostí a vy jste zvyklí ignorovat je. Zkuste žít jinak. Můžete zazářit, vyvést jiné ze tmy a sami použít své vlastní vnitřní světlo k nalezení cesty z každé situace. Jste veselí, netrapte se samotou, která trhá křídla a zatemňuje mysl. Jste očekáváni.

KORUNA (21. 04. – 21. 05.)

Jste moudří, rozvážní. Umíte se rozhodnout, ale řídíte se jen rozumem a srdci přikazujete mlčet. Nechcete způsobovat bolest, ale činíte tak, protože to považujete za správné. Některá rozhodnutí jsou těžká a vláda nad sebou samým horší než vláda lidu. Objevte shovívavost, máte ji ukrytou v srdci.

DÝKA (21. 03. – 20. – 04.)

Nebojíte se nikoho a ničeho. Ochráníte partnera, rodinu, bijete se i za slabé a nemohoucí. Někdy jste ale příliš agresivní a zbytečně vyvoláváte konflikty. Cesta životem není lemována hádkami a její konec neústí jen v peklo. Jsou i jiné cesty. Najděte partnera, který vám je ukáže.

KAPLE (20. 02. – 20. – 03.)

Vaše srdce si s rozumem nepadne nikdy do noty. Příliš přemýšlíte, a i když máte dobře vyvinutou intuici, tápete a neumíte se podle toho rozhodnout. Učte se trpělivosti a také spontánnosti. Chcete dojít vnitřního klidu a porozumění. Srdce vám bude rádcem po celý zbytek života.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články