CIKÁNSKÝ HOROSKOP

Cikánské vědění je prastaré a opředené mýty a pověrami. Zatímco jiné horoskopy většinou čerpají inspiraci při vytváření archetypů v oblasti fauny nebo flory, kočovní cikáni využili věcí, které je odedávna obklopovaly při poutích světem, a pomáhali jim probít se životem.

SEKERA (22. 11. – 21. 12.)

Moc mluvíte. Ale na rozdíl od jiných umíte vzít za práci, v pažích máte obrovskou moc. Měli byste si ale dávat pozor na ústa – mohou vás zavést do nebezpečných situací a tát za zrodem vašich neúspěchů a neštěstí.

MEČ (22. 11. – 21. 12.)

Od narození jste připravení k boji, nic v životě nedostanete jen tak. Je ale důležité, aby meč sloužil obraně a ochraně nikoli k útokům a násilí. Máte dar ušetřit a dávat život, těm kdo jej ztratili.

MINCE (23. 09. – 22. 10.)

Jste dobromyslní a hledáte pozitivní energii všude kolem sebe. Zapomínáte, že vše, jako i mince, má dvě strany a rádi se díváte na tu, která slibujte pohodlí, cennost a prosperitu. Zkuste ji otočit na druhou stranu a uvidíte, že ne vždy je to tak snadné. Pomozte těm, kteří nemohou.

ZVON (23. 08. – 22. 09.)

Jste odvážní a pracovití, máte sklon se vyčerpávat a nenasloucháte hlasu srdce. Vaše životy končí vyčerpáním. To, že za vámi zůstane kus práce, není znamení dobrého života. Přemýšlejte a pochopíte. Máte velké srdce a tolik málo se věnujete lásce.

HVĚZDA (22. 07. – 22. 08.)

Vaše aura je nekonečná. Záříte a naplňujete temnotu světlem. Jste průvodci, kteří baví pocestné, jste těmi, kdo utírají slzy a mění je ve smích. Sami v nitru se však neustále hledáte. Vyrazte ke kořenům a zjistěte pravdu, kým doopravdy jste.

KOLO OD VOZU (21. 06. – 21. 07.)

Bez vás se vůz nepohne. Když se kolo zlomí, vůz padne a nejede dál. Vaše rodina ve vás má oporu. Zkuste více projevovat city. Hemží se to ve vás pocity a vy neumíte najít slova, přitom by stačilo tak málo, aby vám okolí porozumělo.

SVÍČKA (21. 05. – 20. 06.)

Svět je plný příležitostí a vy jste zvyklí ignorovat je. Zkuste žít jinak. Můžete zazářit, vyvést jiné ze tmy a sami použít své vlastní vnitřní světlo k nalezení cesty z každé situace. Jste veselí, netrapte se samotou, která trhá křídla a zatemňuje mysl. Jste očekáváni.

KORUNA (21. 04. – 21. 05.)

Jste moudří, rozvážní. Umíte se rozhodnout, ale řídíte se jen rozumem a srdci přikazujete mlčet. Nechcete způsobovat bolest, ale činíte tak, protože to považujete za správné. Některá rozhodnutí jsou těžká a vláda nad sebou samým horší než vláda lidu. Objevte shovívavost, máte ji ukrytou v srdci.

DÝKA (21. 03. – 20. – 04.)

Nebojíte se nikoho a ničeho. Ochráníte partnera, rodinu, bijete se i za slabé a nemohoucí. Někdy jste ale příliš agresivní a zbytečně vyvoláváte konflikty. Cesta životem není lemována hádkami a její konec neústí jen v peklo. Jsou i jiné cesty. Najděte partnera, který vám je ukáže.

KAPLE (20. 02. – 20. – 03.)

Vaše srdce si s rozumem nepadne nikdy do noty. Příliš přemýšlíte, a i když máte dobře vyvinutou intuici, tápete a neumíte se podle toho rozhodnout. Učte se trpělivosti a také spontánnosti. Chcete dojít vnitřního klidu a porozumění. Srdce vám bude rádcem po celý zbytek života.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.

Slunovrat

Slunovrat je již od pradávna spojen s celou řadou rituálů. Obvykle se váže se svátkem svatého Jana, letos však přijde o několik dní dříve, již 21. 6. 2017 v 6:25 ráno. Letní slunovrat je okamžikem, kdy je naše planeta Slunci nejblíže. V tento den je noc nejkratší a den nejdelší v roce. Jde o den, který byl pro lidi velmi významný a lidé jej slavili, aby získali požehnání pro svou úrodu.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.