HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.

LÁSKA A RODINA

Hvězdy sdělují smutnou zprávu, že vás patrně někdo z blízkých opustí. Hovoří jasně a věcně a odchodem rozumějte odchod na lepší místo. Přijměte to jako fakt, jako prostý koloběh života. Jste spjati se zemí a tyto životní zkoušky chápete jinak nežli ostatní znamení. Víte, že člověk tu nemůže být věčně a že smrt ve staří znamená pokoj, v nemoci vykoupení a nenadálá smrt osud. Rozhlédněte se kolem sebe a podpořte slabší jedince, kteří nemohou být jako vy a dopřejte jim oporu. Manželství uzavřená v tomto roce budou problematická. Pokud však zůstanete jen u žádosti o ruku, nebudete odmítnuti a váš svazek bude očekáván s radostí. Nezadaní rozhodně nestráví Vánoce v osamění, u štědrovečerní večeře budete zase tvořit pár s okouzlující a vtipnou bytostí.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Jste rození umělci a pořád něco vymýšlíte: nemyslíte, že už je čas přestat psát do šuplíku a ukrývat vámi vymyšlený zlepšovák? Vyjevte svůj talent světu! Nepotřebujete nákladné vzdělávání, pokud už mermomocí chcete nastoupit na studia, vyberte si státní univerzitu. Zaplacené vzdělání budí dojem nesolidního přístupu a nemuselo by v budoucnu udělat kýžený dojem při pohovoru. Máte rádi poctivost u druhých, buďte poctiví i vy sami.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vycestujete do zahraničí, nepůjde ryze o pracovní cestu, ale i tam můžete narazit na zajímavé obchodní příležitosti. Vydáte knihu, prorazíte s vynálezem, vyřídíte patent. Obrňte se trpělivostí, vše bude vyžadovat čas. Hvězdy vám drží palce, vše se podaří.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.