HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.

LÁSKA A RODINA

Hvězdy sdělují smutnou zprávu, že vás patrně někdo z blízkých opustí. Hovoří jasně a věcně a odchodem rozumějte odchod na lepší místo. Přijměte to jako fakt, jako prostý koloběh života. Jste spjati se zemí a tyto životní zkoušky chápete jinak nežli ostatní znamení. Víte, že člověk tu nemůže být věčně a že smrt ve staří znamená pokoj, v nemoci vykoupení a nenadálá smrt osud. Rozhlédněte se kolem sebe a podpořte slabší jedince, kteří nemohou být jako vy a dopřejte jim oporu. Manželství uzavřená v tomto roce budou problematická. Pokud však zůstanete jen u žádosti o ruku, nebudete odmítnuti a váš svazek bude očekáván s radostí. Nezadaní rozhodně nestráví Vánoce v osamění, u štědrovečerní večeře budete zase tvořit pár s okouzlující a vtipnou bytostí.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Jste rození umělci a pořád něco vymýšlíte: nemyslíte, že už je čas přestat psát do šuplíku a ukrývat vámi vymyšlený zlepšovák? Vyjevte svůj talent světu! Nepotřebujete nákladné vzdělávání, pokud už mermomocí chcete nastoupit na studia, vyberte si státní univerzitu. Zaplacené vzdělání budí dojem nesolidního přístupu a nemuselo by v budoucnu udělat kýžený dojem při pohovoru. Máte rádi poctivost u druhých, buďte poctiví i vy sami.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vycestujete do zahraničí, nepůjde ryze o pracovní cestu, ale i tam můžete narazit na zajímavé obchodní příležitosti. Vydáte knihu, prorazíte s vynálezem, vyřídíte patent. Obrňte se trpělivostí, vše bude vyžadovat čas. Hvězdy vám drží palce, vše se podaří.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.