HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.

LÁSKA A RODINA

Hvězdy sdělují smutnou zprávu, že vás patrně někdo z blízkých opustí. Hovoří jasně a věcně a odchodem rozumějte odchod na lepší místo. Přijměte to jako fakt, jako prostý koloběh života. Jste spjati se zemí a tyto životní zkoušky chápete jinak nežli ostatní znamení. Víte, že člověk tu nemůže být věčně a že smrt ve staří znamená pokoj, v nemoci vykoupení a nenadálá smrt osud. Rozhlédněte se kolem sebe a podpořte slabší jedince, kteří nemohou být jako vy a dopřejte jim oporu. Manželství uzavřená v tomto roce budou problematická. Pokud však zůstanete jen u žádosti o ruku, nebudete odmítnuti a váš svazek bude očekáván s radostí. Nezadaní rozhodně nestráví Vánoce v osamění, u štědrovečerní večeře budete zase tvořit pár s okouzlující a vtipnou bytostí.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Jste rození umělci a pořád něco vymýšlíte: nemyslíte, že už je čas přestat psát do šuplíku a ukrývat vámi vymyšlený zlepšovák? Vyjevte svůj talent světu! Nepotřebujete nákladné vzdělávání, pokud už mermomocí chcete nastoupit na studia, vyberte si státní univerzitu. Zaplacené vzdělání budí dojem nesolidního přístupu a nemuselo by v budoucnu udělat kýžený dojem při pohovoru. Máte rádi poctivost u druhých, buďte poctiví i vy sami.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Vycestujete do zahraničí, nepůjde ryze o pracovní cestu, ale i tam můžete narazit na zajímavé obchodní příležitosti. Vydáte knihu, prorazíte s vynálezem, vyřídíte patent. Obrňte se trpělivostí, vše bude vyžadovat čas. Hvězdy vám drží palce, vše se podaří.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.