PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

BERAN UVÍTÁ SVAZEK S JINÝM BERANEM

Beran se rád obklopuje pomyslným stádem kolem sebe a tak je na snadně, že jej každý další Beran bude přitahovat jako magnet. Ačkoli by se to mohlo jevit jako rizikové – dát dvě horké hlavy dohromady – opak je ale pravdou. Pokud nastane konflikt a svár, obvykle se do sebe pustí, ale za okamžik je to zase rychle přejde. V takovém případě se rozejdou každý do jiného pokoje a přemýšlejí, jak se udobřit. V intimní oblasti si báječně rozumí a postarají se vzájemně o netradiční zážitky a společně nasbírají zkušenosti. Problémy a hádky velmi často řeší přes postel, mají totiž rádi, kdy se oheň uhasí ihned a nedoutná dlouhé týdny. Navíc vám chtějí dokázat, že i přes jejich chyby jsou dokonalí a dokáží potěšit vaše tělo i srdce. Beran je prostě značka ideál.

LEV ČI STŘELEC MOHOU BERANA TAKÉ OKOUZLIT

Obecně svazky ohnivých znamení jsou ideální a plné energie. Společné dny nabídnou aktivní a pohodové chvíle, nudit se rozhodně nebudete. Spojení s dominantním Lve může mít své mouchy v podobě nahromaděné energie, která se o těchto dvou znamení přirozeně tvoří a někdy jednoduše musí ven. Většinou je to drobnost, která vyvolá explozi nervozity a z ní pak přirozeně vyplyne otevřený konflikt. Lev ani Beran neustupují. Střelec oproti králi zvířat najde odvahu a leckdy se omluví jako první. Hádky jej nebaví. Velké plus spatřuje Beran ve společných názorech a podpoře, které se dočká u obou znamení. Střelec jej naučí odpouštět a Lev mu dodá pocit výjimečnosti.

VÁHY NE, IDEÁLNÍ NENÍ ANI BÝK!

Vzdušná znamení jako jsou Váhy, působí na Berana přitažlivě: o to hůře se pak vystupuje z velmi nesourodého vztahu. V případě sebemenších neshod Váhy ihned balí kufry a odcházejí. Beran je jediné znamení, které dovede jejich klidnou povahu vyvést do maximálního extrému a otevře doslova třináctou komnatu hněvu těchto citlivých a klidných duší. Vítr prostě rozfouká oheň, který se pak nekontrolovatelně šíří. Řešením může být vhodný ascendent, který vyváží přirozené napětí a naordinuje oběma koňskou dávku pochopení a tolerance. Zemské znamení Býka může taky způsobit velké komplikace v milostném souznění. Velmi rád se totiž pouští do Berana a pak s lhostejným klidem pozoruje jeho rozčilení. Panna je pro Berana něžnou květinou, které se skoro bojí dotknout, když však otevře ústa nebo jej sjede kritickým pohledem, má dost a odchází.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život