PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

BERAN UVÍTÁ SVAZEK S JINÝM BERANEM

Beran se rád obklopuje pomyslným stádem kolem sebe a tak je na snadně, že jej každý další Beran bude přitahovat jako magnet. Ačkoli by se to mohlo jevit jako rizikové – dát dvě horké hlavy dohromady – opak je ale pravdou. Pokud nastane konflikt a svár, obvykle se do sebe pustí, ale za okamžik je to zase rychle přejde. V takovém případě se rozejdou každý do jiného pokoje a přemýšlejí, jak se udobřit. V intimní oblasti si báječně rozumí a postarají se vzájemně o netradiční zážitky a společně nasbírají zkušenosti. Problémy a hádky velmi často řeší přes postel, mají totiž rádi, kdy se oheň uhasí ihned a nedoutná dlouhé týdny. Navíc vám chtějí dokázat, že i přes jejich chyby jsou dokonalí a dokáží potěšit vaše tělo i srdce. Beran je prostě značka ideál.

LEV ČI STŘELEC MOHOU BERANA TAKÉ OKOUZLIT

Obecně svazky ohnivých znamení jsou ideální a plné energie. Společné dny nabídnou aktivní a pohodové chvíle, nudit se rozhodně nebudete. Spojení s dominantním Lve může mít své mouchy v podobě nahromaděné energie, která se o těchto dvou znamení přirozeně tvoří a někdy jednoduše musí ven. Většinou je to drobnost, která vyvolá explozi nervozity a z ní pak přirozeně vyplyne otevřený konflikt. Lev ani Beran neustupují. Střelec oproti králi zvířat najde odvahu a leckdy se omluví jako první. Hádky jej nebaví. Velké plus spatřuje Beran ve společných názorech a podpoře, které se dočká u obou znamení. Střelec jej naučí odpouštět a Lev mu dodá pocit výjimečnosti.

VÁHY NE, IDEÁLNÍ NENÍ ANI BÝK!

Vzdušná znamení jako jsou Váhy, působí na Berana přitažlivě: o to hůře se pak vystupuje z velmi nesourodého vztahu. V případě sebemenších neshod Váhy ihned balí kufry a odcházejí. Beran je jediné znamení, které dovede jejich klidnou povahu vyvést do maximálního extrému a otevře doslova třináctou komnatu hněvu těchto citlivých a klidných duší. Vítr prostě rozfouká oheň, který se pak nekontrolovatelně šíří. Řešením může být vhodný ascendent, který vyváží přirozené napětí a naordinuje oběma koňskou dávku pochopení a tolerance. Zemské znamení Býka může taky způsobit velké komplikace v milostném souznění. Velmi rád se totiž pouští do Berana a pak s lhostejným klidem pozoruje jeho rozčilení. Panna je pro Berana něžnou květinou, které se skoro bojí dotknout, když však otevře ústa nebo jej sjede kritickým pohledem, má dost a odchází.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.