PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

BERAN UVÍTÁ SVAZEK S JINÝM BERANEM

Beran se rád obklopuje pomyslným stádem kolem sebe a tak je na snadně, že jej každý další Beran bude přitahovat jako magnet. Ačkoli by se to mohlo jevit jako rizikové – dát dvě horké hlavy dohromady – opak je ale pravdou. Pokud nastane konflikt a svár, obvykle se do sebe pustí, ale za okamžik je to zase rychle přejde. V takovém případě se rozejdou každý do jiného pokoje a přemýšlejí, jak se udobřit. V intimní oblasti si báječně rozumí a postarají se vzájemně o netradiční zážitky a společně nasbírají zkušenosti. Problémy a hádky velmi často řeší přes postel, mají totiž rádi, kdy se oheň uhasí ihned a nedoutná dlouhé týdny. Navíc vám chtějí dokázat, že i přes jejich chyby jsou dokonalí a dokáží potěšit vaše tělo i srdce. Beran je prostě značka ideál.

LEV ČI STŘELEC MOHOU BERANA TAKÉ OKOUZLIT

Obecně svazky ohnivých znamení jsou ideální a plné energie. Společné dny nabídnou aktivní a pohodové chvíle, nudit se rozhodně nebudete. Spojení s dominantním Lve může mít své mouchy v podobě nahromaděné energie, která se o těchto dvou znamení přirozeně tvoří a někdy jednoduše musí ven. Většinou je to drobnost, která vyvolá explozi nervozity a z ní pak přirozeně vyplyne otevřený konflikt. Lev ani Beran neustupují. Střelec oproti králi zvířat najde odvahu a leckdy se omluví jako první. Hádky jej nebaví. Velké plus spatřuje Beran ve společných názorech a podpoře, které se dočká u obou znamení. Střelec jej naučí odpouštět a Lev mu dodá pocit výjimečnosti.

VÁHY NE, IDEÁLNÍ NENÍ ANI BÝK!

Vzdušná znamení jako jsou Váhy, působí na Berana přitažlivě: o to hůře se pak vystupuje z velmi nesourodého vztahu. V případě sebemenších neshod Váhy ihned balí kufry a odcházejí. Beran je jediné znamení, které dovede jejich klidnou povahu vyvést do maximálního extrému a otevře doslova třináctou komnatu hněvu těchto citlivých a klidných duší. Vítr prostě rozfouká oheň, který se pak nekontrolovatelně šíří. Řešením může být vhodný ascendent, který vyváží přirozené napětí a naordinuje oběma koňskou dávku pochopení a tolerance. Zemské znamení Býka může taky způsobit velké komplikace v milostném souznění. Velmi rád se totiž pouští do Berana a pak s lhostejným klidem pozoruje jeho rozčilení. Panna je pro Berana něžnou květinou, které se skoro bojí dotknout, když však otevře ústa nebo jej sjede kritickým pohledem, má dost a odchází.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.