PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

BERAN UVÍTÁ SVAZEK S JINÝM BERANEM

Beran se rád obklopuje pomyslným stádem kolem sebe a tak je na snadně, že jej každý další Beran bude přitahovat jako magnet. Ačkoli by se to mohlo jevit jako rizikové – dát dvě horké hlavy dohromady – opak je ale pravdou. Pokud nastane konflikt a svár, obvykle se do sebe pustí, ale za okamžik je to zase rychle přejde. V takovém případě se rozejdou každý do jiného pokoje a přemýšlejí, jak se udobřit. V intimní oblasti si báječně rozumí a postarají se vzájemně o netradiční zážitky a společně nasbírají zkušenosti. Problémy a hádky velmi často řeší přes postel, mají totiž rádi, kdy se oheň uhasí ihned a nedoutná dlouhé týdny. Navíc vám chtějí dokázat, že i přes jejich chyby jsou dokonalí a dokáží potěšit vaše tělo i srdce. Beran je prostě značka ideál.

LEV ČI STŘELEC MOHOU BERANA TAKÉ OKOUZLIT

Obecně svazky ohnivých znamení jsou ideální a plné energie. Společné dny nabídnou aktivní a pohodové chvíle, nudit se rozhodně nebudete. Spojení s dominantním Lve může mít své mouchy v podobě nahromaděné energie, která se o těchto dvou znamení přirozeně tvoří a někdy jednoduše musí ven. Většinou je to drobnost, která vyvolá explozi nervozity a z ní pak přirozeně vyplyne otevřený konflikt. Lev ani Beran neustupují. Střelec oproti králi zvířat najde odvahu a leckdy se omluví jako první. Hádky jej nebaví. Velké plus spatřuje Beran ve společných názorech a podpoře, které se dočká u obou znamení. Střelec jej naučí odpouštět a Lev mu dodá pocit výjimečnosti.

VÁHY NE, IDEÁLNÍ NENÍ ANI BÝK!

Vzdušná znamení jako jsou Váhy, působí na Berana přitažlivě: o to hůře se pak vystupuje z velmi nesourodého vztahu. V případě sebemenších neshod Váhy ihned balí kufry a odcházejí. Beran je jediné znamení, které dovede jejich klidnou povahu vyvést do maximálního extrému a otevře doslova třináctou komnatu hněvu těchto citlivých a klidných duší. Vítr prostě rozfouká oheň, který se pak nekontrolovatelně šíří. Řešením může být vhodný ascendent, který vyváží přirozené napětí a naordinuje oběma koňskou dávku pochopení a tolerance. Zemské znamení Býka může taky způsobit velké komplikace v milostném souznění. Velmi rád se totiž pouští do Berana a pak s lhostejným klidem pozoruje jeho rozčilení. Panna je pro Berana něžnou květinou, které se skoro bojí dotknout, když však otevře ústa nebo jej sjede kritickým pohledem, má dost a odchází.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

Časté symboly ve snech – co znamenají?

Sny, které se nám zdají, mohou odhalit to, co se nám stane, co se bude dít, i něco, co naši mysl tíží. Často, i pokud ukazují něco nepřímo jasného, mohou být ukazatelem odrazu našeho vnitřního já. Nejčastější obsahy snů, které máme a o které se zajímáme mohou značit něco opravdu velkého, zajímavého.