HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

LÁSKA A RODINA

Letos to bude s láskou hodně obtížné. Leží vám u nohou davy, vy si ale budete muset pečlivě spočítat čas, který můžete věnovat něčemu tak zahálčivému jako je rande nebo večeře s partnerem. Práce budete mít totiž nad hlavu. Imunní vůči tomuto problému budou ti, kdo sdílí kancelář nebo podnikání s partnerem. Milostnou chvilku si dopřejete na pracovišti, případný nedostatek času partner pochopí a rád vám s prací pomůže i bez vidiny sexu a chvíle strávené s vámi. Pokud nemáte vážný vztah ani jej nezačínejte a užívejte si jen nezávazně. Vztahy započaté v tomto roce zkrachují anebo způsobí do budoucna velké problémy. Partneři, kteří spolu fungují déle, než jeden rok, mohou naopak pokleknout a nabídnout společnou cestu životem. Odmítnutí se nemusíte bát.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Dřina, dřina a zas jen dřina. Pokud však vydržíte toto zničující tempo, bude to mimořádně plodný rok. Výmluv máte za sebou celou řadu, tak proč pojednou nezatnout zuby a nedotáhnout věci dokonce? Zkuste to, práce vás pohltí a nakonec začne i bavit. Navíc nabídne útočiště všem melancholickým samotářům, v tiché kanceláři se budete cítit jako ryba ve vodě. Disciplína je vám vlastní, ale sklony k zahálení také. Budete-li si chtít dopřát odpočinek, zaměstnejte mozek knihou, uši hudbou a oči obrazy. Za poznáním cestovat nemusíte, samo si vás najde. Studujte duchovní literaturu a vyzkoušejte domácího učitele hudby. Navážete spojení se zajímavým člověkem, s nímž budete moci promlouvat pomocí tónů. Pro souznění nejsou důležitá slova, ale řeč těla.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Očekávejte bohatou sklizeň plodů své práce. Bude to mimořádně úrodný rok, v němž nezbude ani trocha času pro vás samotné. Pracovní dny budou dlouhé až čtrnáct hodin denně a víkendové volno nepoznáte. Vyčerpanou energii dobijete na zimní dovolené v teplých krajích. Až se za sebou v prosinci ohlédnete, uvidíte poctivě a dobře odvedenou práci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život