HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

LÁSKA A RODINA

Letos to bude s láskou hodně obtížné. Leží vám u nohou davy, vy si ale budete muset pečlivě spočítat čas, který můžete věnovat něčemu tak zahálčivému jako je rande nebo večeře s partnerem. Práce budete mít totiž nad hlavu. Imunní vůči tomuto problému budou ti, kdo sdílí kancelář nebo podnikání s partnerem. Milostnou chvilku si dopřejete na pracovišti, případný nedostatek času partner pochopí a rád vám s prací pomůže i bez vidiny sexu a chvíle strávené s vámi. Pokud nemáte vážný vztah ani jej nezačínejte a užívejte si jen nezávazně. Vztahy započaté v tomto roce zkrachují anebo způsobí do budoucna velké problémy. Partneři, kteří spolu fungují déle, než jeden rok, mohou naopak pokleknout a nabídnout společnou cestu životem. Odmítnutí se nemusíte bát.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Dřina, dřina a zas jen dřina. Pokud však vydržíte toto zničující tempo, bude to mimořádně plodný rok. Výmluv máte za sebou celou řadu, tak proč pojednou nezatnout zuby a nedotáhnout věci dokonce? Zkuste to, práce vás pohltí a nakonec začne i bavit. Navíc nabídne útočiště všem melancholickým samotářům, v tiché kanceláři se budete cítit jako ryba ve vodě. Disciplína je vám vlastní, ale sklony k zahálení také. Budete-li si chtít dopřát odpočinek, zaměstnejte mozek knihou, uši hudbou a oči obrazy. Za poznáním cestovat nemusíte, samo si vás najde. Studujte duchovní literaturu a vyzkoušejte domácího učitele hudby. Navážete spojení se zajímavým člověkem, s nímž budete moci promlouvat pomocí tónů. Pro souznění nejsou důležitá slova, ale řeč těla.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Očekávejte bohatou sklizeň plodů své práce. Bude to mimořádně úrodný rok, v němž nezbude ani trocha času pro vás samotné. Pracovní dny budou dlouhé až čtrnáct hodin denně a víkendové volno nepoznáte. Vyčerpanou energii dobijete na zimní dovolené v teplých krajích. Až se za sebou v prosinci ohlédnete, uvidíte poctivě a dobře odvedenou práci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Během roku projde Slunce všemi znameními a jejich vlády se vzájemně prostřídají. Je nutno pamatovat, že znamení byť mají svá pohlaví určená především v gramatice našeho jazyka a i ve vnímání (ten Rak, ta Panna), jsou rozdělena do dvou skupin podle hvězdného klíče na mužská a ženská. Zde nezáleží na tom, zda je Rak vnímán jako muž nebo Panna jako žena. Principy nám určují Yang (pozitivum) a Ying (negativum). Do skupiny mužských znamení Yang řadíme následující: Beran, Blíženci, Lev, Střelec, Váhy, Vodnář. Zpravidla jsou to znamení otevřená, důvěřivá a aktivní. Oproti tomu skupina ženská, kde vládne Yin – Býk, Rak, Panna, Štír, Ryby a Kozoroh – jsou znamení introvertní, zdrženlivější a pasivnější. I tady platí různé pojetí citů a jejich projevování na venek. Nemůžete požadovat po zdrženlivé Panně, aby vykřičela do světa, že vás miluje: toto tajemství si nechá pro intimní chvilky a ráda vám to sdělí při západu slunce, kdy se paprsky dotknout všemocné matky země.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie