HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

LÁSKA A RODINA

Letos to bude s láskou hodně obtížné. Leží vám u nohou davy, vy si ale budete muset pečlivě spočítat čas, který můžete věnovat něčemu tak zahálčivému jako je rande nebo večeře s partnerem. Práce budete mít totiž nad hlavu. Imunní vůči tomuto problému budou ti, kdo sdílí kancelář nebo podnikání s partnerem. Milostnou chvilku si dopřejete na pracovišti, případný nedostatek času partner pochopí a rád vám s prací pomůže i bez vidiny sexu a chvíle strávené s vámi. Pokud nemáte vážný vztah ani jej nezačínejte a užívejte si jen nezávazně. Vztahy započaté v tomto roce zkrachují anebo způsobí do budoucna velké problémy. Partneři, kteří spolu fungují déle, než jeden rok, mohou naopak pokleknout a nabídnout společnou cestu životem. Odmítnutí se nemusíte bát.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Dřina, dřina a zas jen dřina. Pokud však vydržíte toto zničující tempo, bude to mimořádně plodný rok. Výmluv máte za sebou celou řadu, tak proč pojednou nezatnout zuby a nedotáhnout věci dokonce? Zkuste to, práce vás pohltí a nakonec začne i bavit. Navíc nabídne útočiště všem melancholickým samotářům, v tiché kanceláři se budete cítit jako ryba ve vodě. Disciplína je vám vlastní, ale sklony k zahálení také. Budete-li si chtít dopřát odpočinek, zaměstnejte mozek knihou, uši hudbou a oči obrazy. Za poznáním cestovat nemusíte, samo si vás najde. Studujte duchovní literaturu a vyzkoušejte domácího učitele hudby. Navážete spojení se zajímavým člověkem, s nímž budete moci promlouvat pomocí tónů. Pro souznění nejsou důležitá slova, ale řeč těla.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Očekávejte bohatou sklizeň plodů své práce. Bude to mimořádně úrodný rok, v němž nezbude ani trocha času pro vás samotné. Pracovní dny budou dlouhé až čtrnáct hodin denně a víkendové volno nepoznáte. Vyčerpanou energii dobijete na zimní dovolené v teplých krajích. Až se za sebou v prosinci ohlédnete, uvidíte poctivě a dobře odvedenou práci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sluneční bouře nás může zahubit

Sluneční bouře, čili erupce na Slunci, to je pro vědce velký strašák. Může mít totiž ohromný dopad na naši Zem. Erupce na Slunci o síle, jež zasahují až naši Zemi, se odehrává zhruba jednou za 100 let. Cítíte se v posledních dnech divně? Nejste ve své kůži a jste unavení? Nejspíš je tomu tak proto, že Zem zasáhla sluneční erupce, největší za posledních 10 let.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.