Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Co karta znamená

Eso pohárů ukazuje na možnosti, které vedou jasně k vztyčenému cíli. Vše, co se možná do této doby nedařilo, nebo bylo nejasné, najednou najde rozuzlení a bude mít jasné vedení na správnou cestu, k naplnění harmonie i vnitřního míru. Může to být také karta plodnosti, takže pokud se tazatel do této doby o něco, třeba i marně snažil, najednou mu osudu přihraje ty správné karty a naplní to, za čím stál.

Pozitivní významy karty

Tato karta přeje vytrvalcům, kteří se nevzdávají a dává jim šanci na úspěch, získání vytoužených cílů. Stojí při nich štěstí i prosperita a také je to karta lásky. Možná nebylo vše v této oblasti dobré, ale nyní se vše změní. Nezadaní najdou svoji druhou polovičku a zažijí úžasný vztah, zadaní se zase posunou dále ve vztahu, takže je čeká sňatek, nebo založení rodiny a tak dále. Prosperita, štěstí a láska je heslem této karty.

Negativní významy karty

Může poukazovat na nestálost, trochu i hysterii, výbuchy emocí a také falešnou lásku. Obrácený význam karty ukazuje také na nevěru a klam, nestálost v citových záležitostech.

Obecně význam karty

Eso, ať jde o jakékoli, značí počátek něčeho. Navíc pohár je ukázkou hojnosti, takže tato karta poukazuje především na počátek prosperity, že v tento okamžik začíná dost plodné období pro tazatele a bude se mu prakticky snadno a rychle dařit splnit si své sny a dostát svých cílů. Jde o velice pozitivní, šťastnou kartu, jednu z nejšťastnějších z celého balíčku tarotových karet.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Psychologické jevy, které významně ovlivňují naše chování

Snažíme se chovat racionálně. Myslíme si, že máme svůj život ve svých rukou. Že se můžeme rozhodovat… a ono je to kolikrát jen iluze. Náš mozek nás má v hrsti a ustavičně se nás snaží nachytat a oblbnout. No a okolí se pak snaží oblbnout náš mozek, aby zareagoval tak, jak oni chtějí a my si ještě mysleli, že to šlo z našeho rozhodnutí. Kolikrát se iluze schovává za skutečnost.

Jak se k sobě hodí Ryby a Ryby

Harmonie je základem vztahů dvou ryb. Jsou oba klidné povahy, rozhodně nelétají někde na růžovém obláčku a ke všem záležitostem ve vztahu přistupují dost rozvážně, nehrozí jim žádné rozepře, co se týče zbytečných a přehnaných reakcí , výčitek a vášnivých stavů. To není nic zábavního pro ryby, nemají to rády a navíc to není nic, co by je posilovalo. Naopak je takové rozepře spíše naštvou a utvrdí v tom, že snad nikde není možné mít dokonalý vztah.

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.