Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Co karta znamená

Eso pohárů ukazuje na možnosti, které vedou jasně k vztyčenému cíli. Vše, co se možná do této doby nedařilo, nebo bylo nejasné, najednou najde rozuzlení a bude mít jasné vedení na správnou cestu, k naplnění harmonie i vnitřního míru. Může to být také karta plodnosti, takže pokud se tazatel do této doby o něco, třeba i marně snažil, najednou mu osudu přihraje ty správné karty a naplní to, za čím stál.

Pozitivní významy karty

Tato karta přeje vytrvalcům, kteří se nevzdávají a dává jim šanci na úspěch, získání vytoužených cílů. Stojí při nich štěstí i prosperita a také je to karta lásky. Možná nebylo vše v této oblasti dobré, ale nyní se vše změní. Nezadaní najdou svoji druhou polovičku a zažijí úžasný vztah, zadaní se zase posunou dále ve vztahu, takže je čeká sňatek, nebo založení rodiny a tak dále. Prosperita, štěstí a láska je heslem této karty.

Negativní významy karty

Může poukazovat na nestálost, trochu i hysterii, výbuchy emocí a také falešnou lásku. Obrácený význam karty ukazuje také na nevěru a klam, nestálost v citových záležitostech.

Obecně význam karty

Eso, ať jde o jakékoli, značí počátek něčeho. Navíc pohár je ukázkou hojnosti, takže tato karta poukazuje především na počátek prosperity, že v tento okamžik začíná dost plodné období pro tazatele a bude se mu prakticky snadno a rychle dařit splnit si své sny a dostát svých cílů. Jde o velice pozitivní, šťastnou kartu, jednu z nejšťastnějších z celého balíčku tarotových karet.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.