Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Co karta znamená

Eso pohárů ukazuje na možnosti, které vedou jasně k vztyčenému cíli. Vše, co se možná do této doby nedařilo, nebo bylo nejasné, najednou najde rozuzlení a bude mít jasné vedení na správnou cestu, k naplnění harmonie i vnitřního míru. Může to být také karta plodnosti, takže pokud se tazatel do této doby o něco, třeba i marně snažil, najednou mu osudu přihraje ty správné karty a naplní to, za čím stál.

Pozitivní významy karty

Tato karta přeje vytrvalcům, kteří se nevzdávají a dává jim šanci na úspěch, získání vytoužených cílů. Stojí při nich štěstí i prosperita a také je to karta lásky. Možná nebylo vše v této oblasti dobré, ale nyní se vše změní. Nezadaní najdou svoji druhou polovičku a zažijí úžasný vztah, zadaní se zase posunou dále ve vztahu, takže je čeká sňatek, nebo založení rodiny a tak dále. Prosperita, štěstí a láska je heslem této karty.

Negativní významy karty

Může poukazovat na nestálost, trochu i hysterii, výbuchy emocí a také falešnou lásku. Obrácený význam karty ukazuje také na nevěru a klam, nestálost v citových záležitostech.

Obecně význam karty

Eso, ať jde o jakékoli, značí počátek něčeho. Navíc pohár je ukázkou hojnosti, takže tato karta poukazuje především na počátek prosperity, že v tento okamžik začíná dost plodné období pro tazatele a bude se mu prakticky snadno a rychle dařit splnit si své sny a dostát svých cílů. Jde o velice pozitivní, šťastnou kartu, jednu z nejšťastnějších z celého balíčku tarotových karet.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.