Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Co karta znamená

Eso pohárů ukazuje na možnosti, které vedou jasně k vztyčenému cíli. Vše, co se možná do této doby nedařilo, nebo bylo nejasné, najednou najde rozuzlení a bude mít jasné vedení na správnou cestu, k naplnění harmonie i vnitřního míru. Může to být také karta plodnosti, takže pokud se tazatel do této doby o něco, třeba i marně snažil, najednou mu osudu přihraje ty správné karty a naplní to, za čím stál.

Pozitivní významy karty

Tato karta přeje vytrvalcům, kteří se nevzdávají a dává jim šanci na úspěch, získání vytoužených cílů. Stojí při nich štěstí i prosperita a také je to karta lásky. Možná nebylo vše v této oblasti dobré, ale nyní se vše změní. Nezadaní najdou svoji druhou polovičku a zažijí úžasný vztah, zadaní se zase posunou dále ve vztahu, takže je čeká sňatek, nebo založení rodiny a tak dále. Prosperita, štěstí a láska je heslem této karty.

Negativní významy karty

Může poukazovat na nestálost, trochu i hysterii, výbuchy emocí a také falešnou lásku. Obrácený význam karty ukazuje také na nevěru a klam, nestálost v citových záležitostech.

Obecně význam karty

Eso, ať jde o jakékoli, značí počátek něčeho. Navíc pohár je ukázkou hojnosti, takže tato karta poukazuje především na počátek prosperity, že v tento okamžik začíná dost plodné období pro tazatele a bude se mu prakticky snadno a rychle dařit splnit si své sny a dostát svých cílů. Jde o velice pozitivní, šťastnou kartu, jednu z nejšťastnějších z celého balíčku tarotových karet.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.