Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Co karta znamená

Eso pohárů ukazuje na možnosti, které vedou jasně k vztyčenému cíli. Vše, co se možná do této doby nedařilo, nebo bylo nejasné, najednou najde rozuzlení a bude mít jasné vedení na správnou cestu, k naplnění harmonie i vnitřního míru. Může to být také karta plodnosti, takže pokud se tazatel do této doby o něco, třeba i marně snažil, najednou mu osudu přihraje ty správné karty a naplní to, za čím stál.

Pozitivní významy karty

Tato karta přeje vytrvalcům, kteří se nevzdávají a dává jim šanci na úspěch, získání vytoužených cílů. Stojí při nich štěstí i prosperita a také je to karta lásky. Možná nebylo vše v této oblasti dobré, ale nyní se vše změní. Nezadaní najdou svoji druhou polovičku a zažijí úžasný vztah, zadaní se zase posunou dále ve vztahu, takže je čeká sňatek, nebo založení rodiny a tak dále. Prosperita, štěstí a láska je heslem této karty.

Negativní významy karty

Může poukazovat na nestálost, trochu i hysterii, výbuchy emocí a také falešnou lásku. Obrácený význam karty ukazuje také na nevěru a klam, nestálost v citových záležitostech.

Obecně význam karty

Eso, ať jde o jakékoli, značí počátek něčeho. Navíc pohár je ukázkou hojnosti, takže tato karta poukazuje především na počátek prosperity, že v tento okamžik začíná dost plodné období pro tazatele a bude se mu prakticky snadno a rychle dařit splnit si své sny a dostát svých cílů. Jde o velice pozitivní, šťastnou kartu, jednu z nejšťastnějších z celého balíčku tarotových karet.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Arnika

Arnika Montana patří k těm nejznámějším homeopatickým lékům, jejíž užívání doporučují i tradiční lékaři. Samotná bylina arnika malý zázrak, který si dokáže poradit s různými zdravotními problémy. Tuto skutečnost lidé ví již velice dlouho, což dokazuje i to, že je k léčbě užívána několik stovek let.