Jak se k sobě hodí Rak a Panna

Dokonalé souhry ve fungujícím vztahu může dokázat Panna a Rak, kterým to podle hvězd perfektně svědčí. Vztah plný harmonie a vzájemného propojení pozitiv, vede jedině ke šťastným chvilkám, které budou snad věčné. Rak a Panna spolu budou dobře vycházet.

Harmonie jako základ vztahu

Hodně důležité je, že spojení Raka a Panny je hodně pozitivní a šťastné. Obě znamení jsou velice klidná a vyrovnaná a cílí na obecnou spokojenost nejen u sebe, ale zvláště u partnera. Toto spojení může být trvalém, nebo vydrží pouze jen „několik“ let. Bude prostě spokojené a radostné. Ač mohou působit jako pár na první pohled jaksi abnormálně, opak je pravdou a tyto dvě osoby jsou vhodnou kombinací.

Tolerance a něha

Jestliže potřebujete poradit ohledně vztahu, pak vám může Rak spolu s Pannou poradit, jak tedy zařídit, aby vztah fungoval dlouhodobě a vážně. Oni totiž k sobě našli velice důležitou cestu a jejich povahy do sebe také skvěle zapadají. V těch momentech, kdy se rozchází, se přitahují svými protiklady a samozřejmě při stejném názoru si oba společně a skvěle notují. Základem toho všeho je, že jsou oba dost tolerantní a klidní.

Žádné scény a návaly vášně

To je také důsledkem, proč se nikdy v domácnosti společné pro Raka a Pannu neobjeví žádné žárlivé scény, nebo nějaké poučování a tak dále. Sice ani zvláště nějaká silná erotika, ale zas na druhou stranu vždy to u nich bude láskyplné, něžné a vřelé. Budou spokojeni už jen v tu chvíli, kdy se mohou sami sebe navzájem dotýkat, objímat se a smát se spolu. To je pro obě povahy znamení společné a senzační.

Mráčky na scéně

A občas se může objevit problém, potíž a to především v tu chvíli, kdy budou řešit budoucnost, něco vážného. Jde především o to, že se mohou objevit rozdíly při zařizování společní domácnosti, jelikož Panna hodně dá na rozum a Rak na aktuální citové rozpoložení.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Ač jsou býci dost impulzivní, pak pokud dojde ke spojení partnerské a to dvou býků, pak může nastat naprostý ráj na zemi. Oba totiž mají pochopení pro chování toho druhého snáze, než snad kdokoli jiný. Proto není žádným překvapením, že si skvěle padnou do noty a jejich vztah jim bude prosperovat od samého začátku.