Jak se k sobě hodí Rak a Panna

Dokonalé souhry ve fungujícím vztahu může dokázat Panna a Rak, kterým to podle hvězd perfektně svědčí. Vztah plný harmonie a vzájemného propojení pozitiv, vede jedině ke šťastným chvilkám, které budou snad věčné. Rak a Panna spolu budou dobře vycházet.

Harmonie jako základ vztahu

Hodně důležité je, že spojení Raka a Panny je hodně pozitivní a šťastné. Obě znamení jsou velice klidná a vyrovnaná a cílí na obecnou spokojenost nejen u sebe, ale zvláště u partnera. Toto spojení může být trvalém, nebo vydrží pouze jen „několik“ let. Bude prostě spokojené a radostné. Ač mohou působit jako pár na první pohled jaksi abnormálně, opak je pravdou a tyto dvě osoby jsou vhodnou kombinací.

Tolerance a něha

Jestliže potřebujete poradit ohledně vztahu, pak vám může Rak spolu s Pannou poradit, jak tedy zařídit, aby vztah fungoval dlouhodobě a vážně. Oni totiž k sobě našli velice důležitou cestu a jejich povahy do sebe také skvěle zapadají. V těch momentech, kdy se rozchází, se přitahují svými protiklady a samozřejmě při stejném názoru si oba společně a skvěle notují. Základem toho všeho je, že jsou oba dost tolerantní a klidní.

Žádné scény a návaly vášně

To je také důsledkem, proč se nikdy v domácnosti společné pro Raka a Pannu neobjeví žádné žárlivé scény, nebo nějaké poučování a tak dále. Sice ani zvláště nějaká silná erotika, ale zas na druhou stranu vždy to u nich bude láskyplné, něžné a vřelé. Budou spokojeni už jen v tu chvíli, kdy se mohou sami sebe navzájem dotýkat, objímat se a smát se spolu. To je pro obě povahy znamení společné a senzační.

Mráčky na scéně

A občas se může objevit problém, potíž a to především v tu chvíli, kdy budou řešit budoucnost, něco vážného. Jde především o to, že se mohou objevit rozdíly při zařizování společní domácnosti, jelikož Panna hodně dá na rozum a Rak na aktuální citové rozpoložení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.