Jak se k sobě hodí Rak a Panna

Dokonalé souhry ve fungujícím vztahu může dokázat Panna a Rak, kterým to podle hvězd perfektně svědčí. Vztah plný harmonie a vzájemného propojení pozitiv, vede jedině ke šťastným chvilkám, které budou snad věčné. Rak a Panna spolu budou dobře vycházet.

Harmonie jako základ vztahu

Hodně důležité je, že spojení Raka a Panny je hodně pozitivní a šťastné. Obě znamení jsou velice klidná a vyrovnaná a cílí na obecnou spokojenost nejen u sebe, ale zvláště u partnera. Toto spojení může být trvalém, nebo vydrží pouze jen „několik“ let. Bude prostě spokojené a radostné. Ač mohou působit jako pár na první pohled jaksi abnormálně, opak je pravdou a tyto dvě osoby jsou vhodnou kombinací.

Tolerance a něha

Jestliže potřebujete poradit ohledně vztahu, pak vám může Rak spolu s Pannou poradit, jak tedy zařídit, aby vztah fungoval dlouhodobě a vážně. Oni totiž k sobě našli velice důležitou cestu a jejich povahy do sebe také skvěle zapadají. V těch momentech, kdy se rozchází, se přitahují svými protiklady a samozřejmě při stejném názoru si oba společně a skvěle notují. Základem toho všeho je, že jsou oba dost tolerantní a klidní.

Žádné scény a návaly vášně

To je také důsledkem, proč se nikdy v domácnosti společné pro Raka a Pannu neobjeví žádné žárlivé scény, nebo nějaké poučování a tak dále. Sice ani zvláště nějaká silná erotika, ale zas na druhou stranu vždy to u nich bude láskyplné, něžné a vřelé. Budou spokojeni už jen v tu chvíli, kdy se mohou sami sebe navzájem dotýkat, objímat se a smát se spolu. To je pro obě povahy znamení společné a senzační.

Mráčky na scéně

A občas se může objevit problém, potíž a to především v tu chvíli, kdy budou řešit budoucnost, něco vážného. Jde především o to, že se mohou objevit rozdíly při zařizování společní domácnosti, jelikož Panna hodně dá na rozum a Rak na aktuální citové rozpoložení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.