Jak se k sobě hodí Rak a Panna

Dokonalé souhry ve fungujícím vztahu může dokázat Panna a Rak, kterým to podle hvězd perfektně svědčí. Vztah plný harmonie a vzájemného propojení pozitiv, vede jedině ke šťastným chvilkám, které budou snad věčné. Rak a Panna spolu budou dobře vycházet.

Harmonie jako základ vztahu

Hodně důležité je, že spojení Raka a Panny je hodně pozitivní a šťastné. Obě znamení jsou velice klidná a vyrovnaná a cílí na obecnou spokojenost nejen u sebe, ale zvláště u partnera. Toto spojení může být trvalém, nebo vydrží pouze jen „několik“ let. Bude prostě spokojené a radostné. Ač mohou působit jako pár na první pohled jaksi abnormálně, opak je pravdou a tyto dvě osoby jsou vhodnou kombinací.

Tolerance a něha

Jestliže potřebujete poradit ohledně vztahu, pak vám může Rak spolu s Pannou poradit, jak tedy zařídit, aby vztah fungoval dlouhodobě a vážně. Oni totiž k sobě našli velice důležitou cestu a jejich povahy do sebe také skvěle zapadají. V těch momentech, kdy se rozchází, se přitahují svými protiklady a samozřejmě při stejném názoru si oba společně a skvěle notují. Základem toho všeho je, že jsou oba dost tolerantní a klidní.

Žádné scény a návaly vášně

To je také důsledkem, proč se nikdy v domácnosti společné pro Raka a Pannu neobjeví žádné žárlivé scény, nebo nějaké poučování a tak dále. Sice ani zvláště nějaká silná erotika, ale zas na druhou stranu vždy to u nich bude láskyplné, něžné a vřelé. Budou spokojeni už jen v tu chvíli, kdy se mohou sami sebe navzájem dotýkat, objímat se a smát se spolu. To je pro obě povahy znamení společné a senzační.

Mráčky na scéně

A občas se může objevit problém, potíž a to především v tu chvíli, kdy budou řešit budoucnost, něco vážného. Jde především o to, že se mohou objevit rozdíly při zařizování společní domácnosti, jelikož Panna hodně dá na rozum a Rak na aktuální citové rozpoložení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Bylinky sbírané o slunovratu

Noc Letního Slunovratu je magická. Alespoň tomu lidé věřili již od pradávna. I proto se v předvečer slunovratu konaly různé rituály a kouzla. Kromě toho se však v tuto noc také sbíraly byliny, které měly mít mnohem silnější moc než kdykoli jindy. Ze země totiž tryská mocná energie, která otvírá brány mezi světy.