Povolání podle znamení – Panna

Sluneční znamení, ve kterém se narodíme, nám určuje i mnohem více, než jen to, jaký bude dle denního horoskopu náš den. Protože je to zejména o postavení hvězd a tedy působení vesmírných sil, určuje mnohé o tom, pro co máme přirozený talent a nadání a čemu se naopak spíše vyvarovat.

Vhodné povolání pro Panny

Pro Panny je typické, že jsou manuálně zručné a vyznačují je komunikativností. Takže se hodně uplatní na pracovních pozicích, jako jsou třeba hodinář, nebo zlatník, ale i archeolog, nebo třeba umělecký řemeslník. Panny se umí zaměřit na detail a klidně hodiny zůstat u jedné činnosti jen proto, aby byla po všech směrech dokonalá.

Ruční práce, to je ono

Vzhledem k předpokladům, které Panna má, se uplatní na pozici jako je masér, fyzioterapeut, ale i ve službách, jako je kadeřník, kosmetička, manikérka nebo pedikérka. Umí dokonale pracovat s miniaturními věcmi a tvořit z nich doslova umělecká díla. Mají k tomu dost velkou dávku trpělivosti.

Přehled a pořádek

Protože jsou Panny obdařeny smyslem pro detail a mají ve všem řád, smysl i pořádek, budou jako ryby ve vodě na pozicích, jako jsou osobní asistenti, recepční, sekretářky, archiváři, ale i úředníci, nebo zdravotní sestry na ambulancích.

Léčitelství

Zvláštní oblast, které by se měli a mohly Panny věnovat, je léčitelství a obory podobné. Panny mají sklon k tomu, jít v těchto záležitostech do hloubky a zkoumat do detailů účinky léčitelských praktik, analyzovat a vyhodnocovat individuální fyzické potíže. Hodně se bude Pannám dařit na pozicích zdravotních pracovníků a to obecně, ať už zdravotních sester, lékařů, nebo pomocných pracovníků.

Nevhodné povolání pro Panny

Panny nebudou šťastné v pracovních kolektivech, kde budou muset spolupracovat s jinými lidmi, nebo hodně riskovat, rychle se rozhodovat. Na vše potřebují svůj čas a to je pro ně důležité.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.

ODLEJTE SI KUS SVÉ BUDOUCNOSTI – VĚŠTBA POMOCÍ VOSKU JE IN

Nejen pomocí kyvadel a karet se dá zjistit budoucnost. Do módy se opět vrací stará metoda, kterou hojně využívaly naše babičky a babičky jejich babiček: věštba z voskovek neboli pravých svící. V dřívějších dobách existovalo mnoho druhů svíček a každá se užívala k jiné příležitosti. Podle toho, u jaké příležitosti byly zapáleny, také určovaly druh věštby. Svíce se zapalovaly při svátcích, mších, úmrtích i narozeních, doprovázely člověka ve tmě a to ať už v té noční nebo tehdy, kdy jeho život pohasl. Světlo bylo odedávna jakýmsi prostředkem ochrany a komunikace mezi Bohem a člověkem. Také pohanští Slované věřili v čarovnou moc ohně a světla. Zkuste to taky a posviťte si na to, co vás čeká a nemine.