Povolání podle znamení – Panna

Sluneční znamení, ve kterém se narodíme, nám určuje i mnohem více, než jen to, jaký bude dle denního horoskopu náš den. Protože je to zejména o postavení hvězd a tedy působení vesmírných sil, určuje mnohé o tom, pro co máme přirozený talent a nadání a čemu se naopak spíše vyvarovat.

Vhodné povolání pro Panny

Pro Panny je typické, že jsou manuálně zručné a vyznačují je komunikativností. Takže se hodně uplatní na pracovních pozicích, jako jsou třeba hodinář, nebo zlatník, ale i archeolog, nebo třeba umělecký řemeslník. Panny se umí zaměřit na detail a klidně hodiny zůstat u jedné činnosti jen proto, aby byla po všech směrech dokonalá.

Ruční práce, to je ono

Vzhledem k předpokladům, které Panna má, se uplatní na pozici jako je masér, fyzioterapeut, ale i ve službách, jako je kadeřník, kosmetička, manikérka nebo pedikérka. Umí dokonale pracovat s miniaturními věcmi a tvořit z nich doslova umělecká díla. Mají k tomu dost velkou dávku trpělivosti.

Přehled a pořádek

Protože jsou Panny obdařeny smyslem pro detail a mají ve všem řád, smysl i pořádek, budou jako ryby ve vodě na pozicích, jako jsou osobní asistenti, recepční, sekretářky, archiváři, ale i úředníci, nebo zdravotní sestry na ambulancích.

Léčitelství

Zvláštní oblast, které by se měli a mohly Panny věnovat, je léčitelství a obory podobné. Panny mají sklon k tomu, jít v těchto záležitostech do hloubky a zkoumat do detailů účinky léčitelských praktik, analyzovat a vyhodnocovat individuální fyzické potíže. Hodně se bude Pannám dařit na pozicích zdravotních pracovníků a to obecně, ať už zdravotních sester, lékařů, nebo pomocných pracovníků.

Nevhodné povolání pro Panny

Panny nebudou šťastné v pracovních kolektivech, kde budou muset spolupracovat s jinými lidmi, nebo hodně riskovat, rychle se rozhodovat. Na vše potřebují svůj čas a to je pro ně důležité.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.