Povolání podle znamení – Panna

Sluneční znamení, ve kterém se narodíme, nám určuje i mnohem více, než jen to, jaký bude dle denního horoskopu náš den. Protože je to zejména o postavení hvězd a tedy působení vesmírných sil, určuje mnohé o tom, pro co máme přirozený talent a nadání a čemu se naopak spíše vyvarovat.

Vhodné povolání pro Panny

Pro Panny je typické, že jsou manuálně zručné a vyznačují je komunikativností. Takže se hodně uplatní na pracovních pozicích, jako jsou třeba hodinář, nebo zlatník, ale i archeolog, nebo třeba umělecký řemeslník. Panny se umí zaměřit na detail a klidně hodiny zůstat u jedné činnosti jen proto, aby byla po všech směrech dokonalá.

Ruční práce, to je ono

Vzhledem k předpokladům, které Panna má, se uplatní na pozici jako je masér, fyzioterapeut, ale i ve službách, jako je kadeřník, kosmetička, manikérka nebo pedikérka. Umí dokonale pracovat s miniaturními věcmi a tvořit z nich doslova umělecká díla. Mají k tomu dost velkou dávku trpělivosti.

Přehled a pořádek

Protože jsou Panny obdařeny smyslem pro detail a mají ve všem řád, smysl i pořádek, budou jako ryby ve vodě na pozicích, jako jsou osobní asistenti, recepční, sekretářky, archiváři, ale i úředníci, nebo zdravotní sestry na ambulancích.

Léčitelství

Zvláštní oblast, které by se měli a mohly Panny věnovat, je léčitelství a obory podobné. Panny mají sklon k tomu, jít v těchto záležitostech do hloubky a zkoumat do detailů účinky léčitelských praktik, analyzovat a vyhodnocovat individuální fyzické potíže. Hodně se bude Pannám dařit na pozicích zdravotních pracovníků a to obecně, ať už zdravotních sester, lékařů, nebo pomocných pracovníků.

Nevhodné povolání pro Panny

Panny nebudou šťastné v pracovních kolektivech, kde budou muset spolupracovat s jinými lidmi, nebo hodně riskovat, rychle se rozhodovat. Na vše potřebují svůj čas a to je pro ně důležité.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.