Erotický horoskop – Býk

Tvrdohlavý a cílevědomý Býk, se nenechá jen tak ošálit. Sice v běžném kontaktu nedělá dojem velkého dravce, ale zkuste si jej vzít do ložnice, to uvidíte, kolik horké krve se v tomto znamení skrývá.

Muž Býk

Zapomeňte na nějaké nesmyslné erotické hry, které nikam nevedou. S mužem ve znamení Býka rozhodně nečekejte hrátky s kostýmy a tak dále. Má rád vše takové, jaké je a je mu až krajně odporné, pokud si před ním hrajete na něco, co nejste. To nesnáší. Stejně tak je znechucen z přílišného líčení, vycpávek prsou a dalších vychytávek, kterým jej žena ošálí, ale probuzení vedle ní může být nepříjemným překvapením. Býk chce prostě to, co vidí a hotovo. Nebude ztrácet čas vysvětlováním, jestliže ho žena zaujme, tak prostě půjde s „vezme si ji“ hned. Nedívá se nalevo a napravo a ani s nevěrou si hlavu neláme. A pozor – pokud ho žena odmítne, nebere to jako „ne“. Naopak to ho ještě více rozdráždí a vzruší.

Žena Býk

Smyslnost je na ní patrná. Sice tyto ženy nejsou žádné hlučné články ani na velké party, ale vyzařuje z nich velká smyslnost, vášeň a svůdnost. Ani nevíte jak, a žena ve znamení Býka si vás podmaní. Svoji sexualitu nedává až tak najevo, ale jakmile se za ní zavřou dveře od ložnice, je to neuvěřitelná milenka. Ještě více ji nažhaví červená barva a ideálně v kombinaci se svíčkami. Má ráda dlouhé milování, klidně celou noc. Naopak žádné rychlovky na ni neplatí. Potřebuje svého partnera cítit, hladit, mazlit se a potrpí si zvláště na ohromně vášnivou předehru. Býčice je skvělou milenou, jež ráda experimentuje, a pokud ji budete vyhovovat, určitě bude i věrná. Obecně ženy narozené v Býku tíhnou spíše k jednomu trvalému milenci, než střídání partnerů. Což ale neznamená, že bude setrvávat v nefungujícím vztahu. Až erotické kouzlo pomine, prostě bez pardonů půjde zase dál.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).

PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.