Erotický horoskop – Býk

Tvrdohlavý a cílevědomý Býk, se nenechá jen tak ošálit. Sice v běžném kontaktu nedělá dojem velkého dravce, ale zkuste si jej vzít do ložnice, to uvidíte, kolik horké krve se v tomto znamení skrývá.

Muž Býk

Zapomeňte na nějaké nesmyslné erotické hry, které nikam nevedou. S mužem ve znamení Býka rozhodně nečekejte hrátky s kostýmy a tak dále. Má rád vše takové, jaké je a je mu až krajně odporné, pokud si před ním hrajete na něco, co nejste. To nesnáší. Stejně tak je znechucen z přílišného líčení, vycpávek prsou a dalších vychytávek, kterým jej žena ošálí, ale probuzení vedle ní může být nepříjemným překvapením. Býk chce prostě to, co vidí a hotovo. Nebude ztrácet čas vysvětlováním, jestliže ho žena zaujme, tak prostě půjde s „vezme si ji“ hned. Nedívá se nalevo a napravo a ani s nevěrou si hlavu neláme. A pozor – pokud ho žena odmítne, nebere to jako „ne“. Naopak to ho ještě více rozdráždí a vzruší.

Žena Býk

Smyslnost je na ní patrná. Sice tyto ženy nejsou žádné hlučné články ani na velké party, ale vyzařuje z nich velká smyslnost, vášeň a svůdnost. Ani nevíte jak, a žena ve znamení Býka si vás podmaní. Svoji sexualitu nedává až tak najevo, ale jakmile se za ní zavřou dveře od ložnice, je to neuvěřitelná milenka. Ještě více ji nažhaví červená barva a ideálně v kombinaci se svíčkami. Má ráda dlouhé milování, klidně celou noc. Naopak žádné rychlovky na ni neplatí. Potřebuje svého partnera cítit, hladit, mazlit se a potrpí si zvláště na ohromně vášnivou předehru. Býčice je skvělou milenou, jež ráda experimentuje, a pokud ji budete vyhovovat, určitě bude i věrná. Obecně ženy narozené v Býku tíhnou spíše k jednomu trvalému milenci, než střídání partnerů. Což ale neznamená, že bude setrvávat v nefungujícím vztahu. Až erotické kouzlo pomine, prostě bez pardonů půjde zase dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.