Erotický horoskop – Býk

Tvrdohlavý a cílevědomý Býk, se nenechá jen tak ošálit. Sice v běžném kontaktu nedělá dojem velkého dravce, ale zkuste si jej vzít do ložnice, to uvidíte, kolik horké krve se v tomto znamení skrývá.

Muž Býk

Zapomeňte na nějaké nesmyslné erotické hry, které nikam nevedou. S mužem ve znamení Býka rozhodně nečekejte hrátky s kostýmy a tak dále. Má rád vše takové, jaké je a je mu až krajně odporné, pokud si před ním hrajete na něco, co nejste. To nesnáší. Stejně tak je znechucen z přílišného líčení, vycpávek prsou a dalších vychytávek, kterým jej žena ošálí, ale probuzení vedle ní může být nepříjemným překvapením. Býk chce prostě to, co vidí a hotovo. Nebude ztrácet čas vysvětlováním, jestliže ho žena zaujme, tak prostě půjde s „vezme si ji“ hned. Nedívá se nalevo a napravo a ani s nevěrou si hlavu neláme. A pozor – pokud ho žena odmítne, nebere to jako „ne“. Naopak to ho ještě více rozdráždí a vzruší.

Žena Býk

Smyslnost je na ní patrná. Sice tyto ženy nejsou žádné hlučné články ani na velké party, ale vyzařuje z nich velká smyslnost, vášeň a svůdnost. Ani nevíte jak, a žena ve znamení Býka si vás podmaní. Svoji sexualitu nedává až tak najevo, ale jakmile se za ní zavřou dveře od ložnice, je to neuvěřitelná milenka. Ještě více ji nažhaví červená barva a ideálně v kombinaci se svíčkami. Má ráda dlouhé milování, klidně celou noc. Naopak žádné rychlovky na ni neplatí. Potřebuje svého partnera cítit, hladit, mazlit se a potrpí si zvláště na ohromně vášnivou předehru. Býčice je skvělou milenou, jež ráda experimentuje, a pokud ji budete vyhovovat, určitě bude i věrná. Obecně ženy narozené v Býku tíhnou spíše k jednomu trvalému milenci, než střídání partnerů. Což ale neznamená, že bude setrvávat v nefungujícím vztahu. Až erotické kouzlo pomine, prostě bez pardonů půjde zase dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.

Co myslíte, jste v těhotenství spirituálně více citlivé?

Těhotenství je kouzelný čas plný zázraků. Během 9 měsíců žena zažívá to, co je jen stěží možné popsat. Mění se fyzicky i duševně. A co vám mnoho žen, které si těhotenství prošly potvrdí, že se v tomto období zbystřují smysly a zvětšuje se duchovní rozsah jejich podvědomí. Jejich šestý smysl v tomto období je schopen dosáhnout neuvěřitelných rozměrů. Je dobré této vnímavosti využít a vlastní snahou tento smysl ještě více rozšířit, bude se vám to hodit.

Tajemství karet Lenormand

Vykládat je možno z celé řady karet. K nejznámějším nejspíš patří taroty, cikánské karty, mariášky a lenormandy. V reálu je však výkladových karet mnohem víc. Některé kartářky se specializují pouze na jeden druh karet, jiné preferují jejich kombinaci. Vedle tarotu k velmi zajímavým výkladovým kartám náleží lenormandy.