Erotický horoskop – Býk

Tvrdohlavý a cílevědomý Býk, se nenechá jen tak ošálit. Sice v běžném kontaktu nedělá dojem velkého dravce, ale zkuste si jej vzít do ložnice, to uvidíte, kolik horké krve se v tomto znamení skrývá.

Muž Býk

Zapomeňte na nějaké nesmyslné erotické hry, které nikam nevedou. S mužem ve znamení Býka rozhodně nečekejte hrátky s kostýmy a tak dále. Má rád vše takové, jaké je a je mu až krajně odporné, pokud si před ním hrajete na něco, co nejste. To nesnáší. Stejně tak je znechucen z přílišného líčení, vycpávek prsou a dalších vychytávek, kterým jej žena ošálí, ale probuzení vedle ní může být nepříjemným překvapením. Býk chce prostě to, co vidí a hotovo. Nebude ztrácet čas vysvětlováním, jestliže ho žena zaujme, tak prostě půjde s „vezme si ji“ hned. Nedívá se nalevo a napravo a ani s nevěrou si hlavu neláme. A pozor – pokud ho žena odmítne, nebere to jako „ne“. Naopak to ho ještě více rozdráždí a vzruší.

Žena Býk

Smyslnost je na ní patrná. Sice tyto ženy nejsou žádné hlučné články ani na velké party, ale vyzařuje z nich velká smyslnost, vášeň a svůdnost. Ani nevíte jak, a žena ve znamení Býka si vás podmaní. Svoji sexualitu nedává až tak najevo, ale jakmile se za ní zavřou dveře od ložnice, je to neuvěřitelná milenka. Ještě více ji nažhaví červená barva a ideálně v kombinaci se svíčkami. Má ráda dlouhé milování, klidně celou noc. Naopak žádné rychlovky na ni neplatí. Potřebuje svého partnera cítit, hladit, mazlit se a potrpí si zvláště na ohromně vášnivou předehru. Býčice je skvělou milenou, jež ráda experimentuje, a pokud ji budete vyhovovat, určitě bude i věrná. Obecně ženy narozené v Býku tíhnou spíše k jednomu trvalému milenci, než střídání partnerů. Což ale neznamená, že bude setrvávat v nefungujícím vztahu. Až erotické kouzlo pomine, prostě bez pardonů půjde zase dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.