Erotický horoskop – Býk

Tvrdohlavý a cílevědomý Býk, se nenechá jen tak ošálit. Sice v běžném kontaktu nedělá dojem velkého dravce, ale zkuste si jej vzít do ložnice, to uvidíte, kolik horké krve se v tomto znamení skrývá.

Muž Býk

Zapomeňte na nějaké nesmyslné erotické hry, které nikam nevedou. S mužem ve znamení Býka rozhodně nečekejte hrátky s kostýmy a tak dále. Má rád vše takové, jaké je a je mu až krajně odporné, pokud si před ním hrajete na něco, co nejste. To nesnáší. Stejně tak je znechucen z přílišného líčení, vycpávek prsou a dalších vychytávek, kterým jej žena ošálí, ale probuzení vedle ní může být nepříjemným překvapením. Býk chce prostě to, co vidí a hotovo. Nebude ztrácet čas vysvětlováním, jestliže ho žena zaujme, tak prostě půjde s „vezme si ji“ hned. Nedívá se nalevo a napravo a ani s nevěrou si hlavu neláme. A pozor – pokud ho žena odmítne, nebere to jako „ne“. Naopak to ho ještě více rozdráždí a vzruší.

Žena Býk

Smyslnost je na ní patrná. Sice tyto ženy nejsou žádné hlučné články ani na velké party, ale vyzařuje z nich velká smyslnost, vášeň a svůdnost. Ani nevíte jak, a žena ve znamení Býka si vás podmaní. Svoji sexualitu nedává až tak najevo, ale jakmile se za ní zavřou dveře od ložnice, je to neuvěřitelná milenka. Ještě více ji nažhaví červená barva a ideálně v kombinaci se svíčkami. Má ráda dlouhé milování, klidně celou noc. Naopak žádné rychlovky na ni neplatí. Potřebuje svého partnera cítit, hladit, mazlit se a potrpí si zvláště na ohromně vášnivou předehru. Býčice je skvělou milenou, jež ráda experimentuje, a pokud ji budete vyhovovat, určitě bude i věrná. Obecně ženy narozené v Býku tíhnou spíše k jednomu trvalému milenci, než střídání partnerů. Což ale neznamená, že bude setrvávat v nefungujícím vztahu. Až erotické kouzlo pomine, prostě bez pardonů půjde zase dál.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST TŘETÍ

Je podvečer, zima roku 1970. Carolyn Perronová otevírá okno, aby vyvětrala před tím, než se uloží do postele. Náhle spatří před domem postavu sedící pod starým stromem. Nemůže odtrhnout zrak, je téměř hypnotizována už samotným tušením, že tato bytost není z tohoto světa. Když se hlava oné entity začne pomalu otáčet, Carolyn se prudce rozbuší srdce. Najednou vykřikne v děsivém úžasu: tvář ženy je suchá, vrásčitá, pokroucená, připomínající vosí hnízdo. Šedivé, zacuchané vlasy jí v řídkých pramíncích dopadají na ramena. „Bože bylo to tak neuvěřitelně děsivé,“ vzpomíná manželka Rogera Perrona. V tom bytost otevře ústa a vydá němý výkřik, který ač nehlučný, přesto pohne okenní tabulkou. Zápach z jejich úst dolehne až ke Caroly Perronové – ta jej vzápětí přirovná k pachu hnijícího masa.