Povolání podle znamení – Střelec

Nejvíce nezávislé znamení zvěrokruhu je střelec. Ten potřebuje nezávislost a možnost se realizovat. Strčit jej do malé kanceláře k běžné, úřednické a rutinní činnosti je jako jej zavřít do vězení. Střelec potřebuje mít možnost se dále posouvat a přinášet nové.

Kde se střelec uplatní

Protože jsou střelci lidé skutečně nezávislí a potřebují rozlet, budou skvělí letci, piloti, ale i pracovníci, kteří hodně cestují, jako jsou ambasadoři, tlumočníci, překladatelé, turističtí průvodci, nebo diplomaté. To jsou pro ně povolání jako stvořená.

Tvořit a tvořit

Střelci se potřebují rozvíjet nejen v prostoru, takže pro ně bude skvělé pracovat jako tanečník, ale i divadelní herec, sportovec, ale také v intelektuální oblasti. Toto znamení potřebuje neustále pracovat s mozkem, cvičit jej, proto bude pro ně štěstím, uplatit se v pracovních pozicích, jako je publicista, redaktor, šéfredaktor, vedoucí vydání, ale i spisovatel, produkční nebo nakladatel. Tvůrčí práce je obecně pro střelce důležitá, takže se může uplatit v oboru módy, módního návrhářství, designu bot a tak dále.

Pohyb

Znamení střelce je nejšťastnější, pokud je někde v pohybu. Věci a lidé se kolem něj musí hýbat. Nic nudného, ale právě práce, kde se pořád něco děje jej fascinuje a přímo přitahuje. Uplatní se skvěle na pozici profesionálního sportovce, ale i trenéra, kouče. Je štěstím bez sebe, když na něm leží váha důležitosti, takže i jako tiskový mluvčí, pracovník PR, bud střelec jako ryba ve vodě. Má i manažerské schopnosti a tak cokoli, co je složité, je pro něj vhodné, dokáže si poradit v složitých situacích.

Určitě by se měl vyhnout

Pro střelce je extrémně důležité, aby jeho práce byla zajímavá, tvořivá a pořád různorodá. Žádná rutinní činnost, kde stále dělá to stejné jej nemůže naplnit. Sezení v kanceláři a ťukání do počítače je pro něj noční můrou. Pokud zvolí práci klasického úředníka, je dost pravděpodobné, že spadne do depresivních stavů a podlehne třeba i závislosti na omamných látkách.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.

Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.