Povolání podle znamení – Střelec

Nejvíce nezávislé znamení zvěrokruhu je střelec. Ten potřebuje nezávislost a možnost se realizovat. Strčit jej do malé kanceláře k běžné, úřednické a rutinní činnosti je jako jej zavřít do vězení. Střelec potřebuje mít možnost se dále posouvat a přinášet nové.

Kde se střelec uplatní

Protože jsou střelci lidé skutečně nezávislí a potřebují rozlet, budou skvělí letci, piloti, ale i pracovníci, kteří hodně cestují, jako jsou ambasadoři, tlumočníci, překladatelé, turističtí průvodci, nebo diplomaté. To jsou pro ně povolání jako stvořená.

Tvořit a tvořit

Střelci se potřebují rozvíjet nejen v prostoru, takže pro ně bude skvělé pracovat jako tanečník, ale i divadelní herec, sportovec, ale také v intelektuální oblasti. Toto znamení potřebuje neustále pracovat s mozkem, cvičit jej, proto bude pro ně štěstím, uplatit se v pracovních pozicích, jako je publicista, redaktor, šéfredaktor, vedoucí vydání, ale i spisovatel, produkční nebo nakladatel. Tvůrčí práce je obecně pro střelce důležitá, takže se může uplatit v oboru módy, módního návrhářství, designu bot a tak dále.

Pohyb

Znamení střelce je nejšťastnější, pokud je někde v pohybu. Věci a lidé se kolem něj musí hýbat. Nic nudného, ale právě práce, kde se pořád něco děje jej fascinuje a přímo přitahuje. Uplatní se skvěle na pozici profesionálního sportovce, ale i trenéra, kouče. Je štěstím bez sebe, když na něm leží váha důležitosti, takže i jako tiskový mluvčí, pracovník PR, bud střelec jako ryba ve vodě. Má i manažerské schopnosti a tak cokoli, co je složité, je pro něj vhodné, dokáže si poradit v složitých situacích.

Určitě by se měl vyhnout

Pro střelce je extrémně důležité, aby jeho práce byla zajímavá, tvořivá a pořád různorodá. Žádná rutinní činnost, kde stále dělá to stejné jej nemůže naplnit. Sezení v kanceláři a ťukání do počítače je pro něj noční můrou. Pokud zvolí práci klasického úředníka, je dost pravděpodobné, že spadne do depresivních stavů a podlehne třeba i závislosti na omamných látkách.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.