Povolání podle znamení – Střelec

Nejvíce nezávislé znamení zvěrokruhu je střelec. Ten potřebuje nezávislost a možnost se realizovat. Strčit jej do malé kanceláře k běžné, úřednické a rutinní činnosti je jako jej zavřít do vězení. Střelec potřebuje mít možnost se dále posouvat a přinášet nové.

Kde se střelec uplatní

Protože jsou střelci lidé skutečně nezávislí a potřebují rozlet, budou skvělí letci, piloti, ale i pracovníci, kteří hodně cestují, jako jsou ambasadoři, tlumočníci, překladatelé, turističtí průvodci, nebo diplomaté. To jsou pro ně povolání jako stvořená.

Tvořit a tvořit

Střelci se potřebují rozvíjet nejen v prostoru, takže pro ně bude skvělé pracovat jako tanečník, ale i divadelní herec, sportovec, ale také v intelektuální oblasti. Toto znamení potřebuje neustále pracovat s mozkem, cvičit jej, proto bude pro ně štěstím, uplatit se v pracovních pozicích, jako je publicista, redaktor, šéfredaktor, vedoucí vydání, ale i spisovatel, produkční nebo nakladatel. Tvůrčí práce je obecně pro střelce důležitá, takže se může uplatit v oboru módy, módního návrhářství, designu bot a tak dále.

Pohyb

Znamení střelce je nejšťastnější, pokud je někde v pohybu. Věci a lidé se kolem něj musí hýbat. Nic nudného, ale právě práce, kde se pořád něco děje jej fascinuje a přímo přitahuje. Uplatní se skvěle na pozici profesionálního sportovce, ale i trenéra, kouče. Je štěstím bez sebe, když na něm leží váha důležitosti, takže i jako tiskový mluvčí, pracovník PR, bud střelec jako ryba ve vodě. Má i manažerské schopnosti a tak cokoli, co je složité, je pro něj vhodné, dokáže si poradit v složitých situacích.

Určitě by se měl vyhnout

Pro střelce je extrémně důležité, aby jeho práce byla zajímavá, tvořivá a pořád různorodá. Žádná rutinní činnost, kde stále dělá to stejné jej nemůže naplnit. Sezení v kanceláři a ťukání do počítače je pro něj noční můrou. Pokud zvolí práci klasického úředníka, je dost pravděpodobné, že spadne do depresivních stavů a podlehne třeba i závislosti na omamných látkách.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - KOZOROH

 

KOZOROH PRAHNE PO SPOJENÍ SE ZEMÍ

 

Zdá se, že Kozoroh ani neuvažuje nad jinými skupinami znamení než nad těmi zemskými. Je mu tolik vlastní zařazení mezi znamení země, že se nedokáže od tohoto dogmatu odpoutat a chce zůstat až do konce svých dnů s těmi, kteří jsou mu tolik podobní. Panna je stejně jako u Býka ideálem i pro Kozoroha. Oba prahnou po rodině a domově svých snů: chtějí být jen spolu a ke štěstí nepotřebují nikoho jiného. Často se stává, že tyto svazky zůstávají bezdětné. Vzájemnou důvěru a intimitu řadí nade vše a nikdo třetí do jejich vztahu nepronikne. Oba jsou citliví na soukromí, oba jsou schopni dopřát si jej navzájem. Býk donutí Kozoroha neutrácet a spořit. Společně mohou nashromáždit velký majetek, který pak investují do koupě domu nebo bytu a zařízení. Oba se skvěle doplňují a podvědomě si sami vytvářejí i kompromisy, aby se vyhnuli konfliktům. Stejně tak nesnášejí hádky a oproti Pannám se do nich snad ani nikdy nepustí. Idylka a Harmonie – to je spojení Býka s Kozorohem.

 

Hvězdy na obloze

Nebe fascinovalo lidstvo již od nepaměti. Hvězdy na obloze zaměstnávají astrology, stejně jako astronomy. Za ideálních podmínek je možné na nebi spatřit okolo 6000 hvězd. A to nejsou všechny! Kolik jich je na obloze celkem, však nikdo přesně neví. I když byla řada tajemství v průběhu věku odhalena, spousta z nich se stále ještě skrývá tam někde mezi souhvězdími.