Povolání podle znamení – Střelec

Nejvíce nezávislé znamení zvěrokruhu je střelec. Ten potřebuje nezávislost a možnost se realizovat. Strčit jej do malé kanceláře k běžné, úřednické a rutinní činnosti je jako jej zavřít do vězení. Střelec potřebuje mít možnost se dále posouvat a přinášet nové.

Kde se střelec uplatní

Protože jsou střelci lidé skutečně nezávislí a potřebují rozlet, budou skvělí letci, piloti, ale i pracovníci, kteří hodně cestují, jako jsou ambasadoři, tlumočníci, překladatelé, turističtí průvodci, nebo diplomaté. To jsou pro ně povolání jako stvořená.

Tvořit a tvořit

Střelci se potřebují rozvíjet nejen v prostoru, takže pro ně bude skvělé pracovat jako tanečník, ale i divadelní herec, sportovec, ale také v intelektuální oblasti. Toto znamení potřebuje neustále pracovat s mozkem, cvičit jej, proto bude pro ně štěstím, uplatit se v pracovních pozicích, jako je publicista, redaktor, šéfredaktor, vedoucí vydání, ale i spisovatel, produkční nebo nakladatel. Tvůrčí práce je obecně pro střelce důležitá, takže se může uplatit v oboru módy, módního návrhářství, designu bot a tak dále.

Pohyb

Znamení střelce je nejšťastnější, pokud je někde v pohybu. Věci a lidé se kolem něj musí hýbat. Nic nudného, ale právě práce, kde se pořád něco děje jej fascinuje a přímo přitahuje. Uplatní se skvěle na pozici profesionálního sportovce, ale i trenéra, kouče. Je štěstím bez sebe, když na něm leží váha důležitosti, takže i jako tiskový mluvčí, pracovník PR, bud střelec jako ryba ve vodě. Má i manažerské schopnosti a tak cokoli, co je složité, je pro něj vhodné, dokáže si poradit v složitých situacích.

Určitě by se měl vyhnout

Pro střelce je extrémně důležité, aby jeho práce byla zajímavá, tvořivá a pořád různorodá. Žádná rutinní činnost, kde stále dělá to stejné jej nemůže naplnit. Sezení v kanceláři a ťukání do počítače je pro něj noční můrou. Pokud zvolí práci klasického úředníka, je dost pravděpodobné, že spadne do depresivních stavů a podlehne třeba i závislosti na omamných látkách.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

MÉDIUM

Když se řekne médium, vybaví se většině lidí potemnělá místnost, svit svící a společnost několika lidí, sedící společně v kruhu, kteří, držíce se za ruce, sledují člověka v čele. Právě on je médium. Je to osoba, bez rozdílu pohlaví, která slouží jako prostředník mezi světem živých a mrtvých. Některé z nich se však dokáží dostat ještě dále, až za hranici, kde končí svět duší a začínají hranice temnoty. Spousty historických záznamů popisují hotové peklo, jenž rozpoutal člověk, který jako neopatrné médium vstoupil do světa démonů. Člověk totiž v této roli vytváří nejen komunikační prostředek, ale také jakousi bránu, jejímž prostřednictví lze vstoupit do našeho světa. Zahnání negativní a zlé entity nazpět je problematické a náročné.