Povolání podle znamení – Střelec

Nejvíce nezávislé znamení zvěrokruhu je střelec. Ten potřebuje nezávislost a možnost se realizovat. Strčit jej do malé kanceláře k běžné, úřednické a rutinní činnosti je jako jej zavřít do vězení. Střelec potřebuje mít možnost se dále posouvat a přinášet nové.

Kde se střelec uplatní

Protože jsou střelci lidé skutečně nezávislí a potřebují rozlet, budou skvělí letci, piloti, ale i pracovníci, kteří hodně cestují, jako jsou ambasadoři, tlumočníci, překladatelé, turističtí průvodci, nebo diplomaté. To jsou pro ně povolání jako stvořená.

Tvořit a tvořit

Střelci se potřebují rozvíjet nejen v prostoru, takže pro ně bude skvělé pracovat jako tanečník, ale i divadelní herec, sportovec, ale také v intelektuální oblasti. Toto znamení potřebuje neustále pracovat s mozkem, cvičit jej, proto bude pro ně štěstím, uplatit se v pracovních pozicích, jako je publicista, redaktor, šéfredaktor, vedoucí vydání, ale i spisovatel, produkční nebo nakladatel. Tvůrčí práce je obecně pro střelce důležitá, takže se může uplatit v oboru módy, módního návrhářství, designu bot a tak dále.

Pohyb

Znamení střelce je nejšťastnější, pokud je někde v pohybu. Věci a lidé se kolem něj musí hýbat. Nic nudného, ale právě práce, kde se pořád něco děje jej fascinuje a přímo přitahuje. Uplatní se skvěle na pozici profesionálního sportovce, ale i trenéra, kouče. Je štěstím bez sebe, když na něm leží váha důležitosti, takže i jako tiskový mluvčí, pracovník PR, bud střelec jako ryba ve vodě. Má i manažerské schopnosti a tak cokoli, co je složité, je pro něj vhodné, dokáže si poradit v složitých situacích.

Určitě by se měl vyhnout

Pro střelce je extrémně důležité, aby jeho práce byla zajímavá, tvořivá a pořád různorodá. Žádná rutinní činnost, kde stále dělá to stejné jej nemůže naplnit. Sezení v kanceláři a ťukání do počítače je pro něj noční můrou. Pokud zvolí práci klasického úředníka, je dost pravděpodobné, že spadne do depresivních stavů a podlehne třeba i závislosti na omamných látkách.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Jak se k sobě hodí Střelec a Lev

Ohnivá znamení, která se k sobě hodí dokonale. To je Střelec a Lev, jejichž partnerství bude skvěle fungovat, protože mnoho věcí cítí stejně, umí se podívat na záležitost ze stejného směru a to dělá jejich spojení mnohem silnější, než by se zprvu mohlo zdát. Pokud je vaše partnerství přesně toto, pak je dost pravděpodobné, že se vám podařilo najít ideálního partnera.