PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.

BLÍŽENCE NIKDY NEDOSTANE

Střelec má sice své mouchy, ale je stabilní v názorech a i když některé části jeho života jsou na hranicích extrémů, nemění se ze dne na den jako Blíženec. Jeho náladovost a roztěkanost činí Střelci vrásky na čele. Střelec je pověstný trpělivým zkoušením, pokud se mu něco nedaří. Bude tíhnout k povinnosti vylepšit Blížence, a pokud mu dojde jak moc marné to je, bude už možná pozdě. Mnohdy se však nevzdá a zakusí velké obtíže, opakovaná zklamání a nevěry. Blíženci jsou schopni být lepšími lidmi, ale kvůli Střelci se rozhodně nezmění. Ryba může být dalším znamením, které se ke Střelcům vyloženě nehodí. Její slova mu budou připadat němá a nikdy nepochopí její myšlenky ani chování. Bude také velmi těžké zavděčit se jeden druhému, protože každý očekává zájem ze strany toho druhého: tedy se logicky nikdy nemohou potkat ve společném štěstí.

SEX SE ŠTÍREM A BYDLENÍ S BÝKEM

Pokud by nebyla trestná polygamie, měl by střelec vyhráno. Ke štěstí a dokonalému životu by mu stačilo najít si jednoho Býka a jednoho Štíra. S Býkem by bydlel, povídal si, vytvářel hodnotné věci a se Štírem by obýval ložnici. Bohužel to není legální, takže má na výběr jedno nebo druhé. Býk nabídne Střelci domov, také se s ním rozdělí o majetek. Bude jej podporovat v uměleckých aktivitách, neboť sám miluje umění. Nedokáže mu však dát tak extrémní množství vášně, aby ho to uspokojilo a necítil se osaměle. Střelec má sklony ke zkoumán, týkat se to může i sexuálních praktik a toho se konzervativní Býk nechce a nebude účastnit. Štír však sdílí stejné zájmy a pozitivní názor na objevování. Také je schopen dát ohnivému střelci dostatek vášně, což může zajistit vztah plný uspokojení. Co ale není jistě, je hmotné zajištění. Štír dokud má, tak utrácí, Střelec také nepočítá každou korunu a i přes dostatek lásky může být vztah chudý a strádat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články