PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.

BLÍŽENCE NIKDY NEDOSTANE

Střelec má sice své mouchy, ale je stabilní v názorech a i když některé části jeho života jsou na hranicích extrémů, nemění se ze dne na den jako Blíženec. Jeho náladovost a roztěkanost činí Střelci vrásky na čele. Střelec je pověstný trpělivým zkoušením, pokud se mu něco nedaří. Bude tíhnout k povinnosti vylepšit Blížence, a pokud mu dojde jak moc marné to je, bude už možná pozdě. Mnohdy se však nevzdá a zakusí velké obtíže, opakovaná zklamání a nevěry. Blíženci jsou schopni být lepšími lidmi, ale kvůli Střelci se rozhodně nezmění. Ryba může být dalším znamením, které se ke Střelcům vyloženě nehodí. Její slova mu budou připadat němá a nikdy nepochopí její myšlenky ani chování. Bude také velmi těžké zavděčit se jeden druhému, protože každý očekává zájem ze strany toho druhého: tedy se logicky nikdy nemohou potkat ve společném štěstí.

SEX SE ŠTÍREM A BYDLENÍ S BÝKEM

Pokud by nebyla trestná polygamie, měl by střelec vyhráno. Ke štěstí a dokonalému životu by mu stačilo najít si jednoho Býka a jednoho Štíra. S Býkem by bydlel, povídal si, vytvářel hodnotné věci a se Štírem by obýval ložnici. Bohužel to není legální, takže má na výběr jedno nebo druhé. Býk nabídne Střelci domov, také se s ním rozdělí o majetek. Bude jej podporovat v uměleckých aktivitách, neboť sám miluje umění. Nedokáže mu však dát tak extrémní množství vášně, aby ho to uspokojilo a necítil se osaměle. Střelec má sklony ke zkoumán, týkat se to může i sexuálních praktik a toho se konzervativní Býk nechce a nebude účastnit. Štír však sdílí stejné zájmy a pozitivní názor na objevování. Také je schopen dát ohnivému střelci dostatek vášně, což může zajistit vztah plný uspokojení. Co ale není jistě, je hmotné zajištění. Štír dokud má, tak utrácí, Střelec také nepočítá každou korunu a i přes dostatek lásky může být vztah chudý a strádat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 ŠTÍŘI

Začátek roku pro vás bude komplikovaný, milí Štíři. Láska je přelétavá a u vás to platí dvojnásob. Hvězdy prorokují zklamání a nejistotu především ve vztazích a rodině. Něco starého končí, aby něco nové mohlo začít, takže bez obav vykročte do nového roku. Možná budete chvíli kráčet sami bez partnera, ale to jistě nepotrvá dlouho. Zraněné ego budete mít tendenci léčit rozhazovačností, půjčováním a investicemi do neplodných projektů. Luxusní vůz ani nákladná dovolená ale nezahojí rány způsobené zklamáním v milované osobě a nezacelí prázdnotu, jež po ní zůstala. Zkuste na sobě raději zapracovat, najděte nedostatky a zbavte se jich. Buďte pozitivní, choďte do přírody a cvičte. Nejste typ, který by věřil v náhodu a sílu hvězd: potlačte v sobě nedůvěru a vyzkoušejte návštěvu kartářky, nahlédne do vaší duše a poradí jak dál.