PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

VÁHY ROZPROUDÍ LEV, STŘELEC NEBO BERAN

Bez nich by měly váhy nudný a jednotvárný život. Lev velmi rád příjme jejich podřízenou roli ve vztahu a Váhy jej učiní šťastným. Ze strany Lva se mohou těšit na záplavu darů a dárků, která u Lva trvá neomezeně dlouho a i po letech vztahu je jim schopen nosit jednou týdně růže. Střelci se s Váhami potkají ve stejné mentální rovině: zde není třeba nic měnit, lze pouze rozvíjet již poznané. Tyto dvě znamení se nebudou nijak ovlivňovat, jsou symbiotické a mají pochopení jeden pro druhého. Velmi často uzavírají manželství velmi brzy a zůstávají bezdětní. Ne proto, že by děti nemilovali, mají však každý své zaměstnání, které je do značné míry právě jejich dítětem. Těžko se své kariéry vzdávají, ani jeden to od druhého nežádají.

BERANE - NE

Toto spojení bývá velice nejisté: mohou být skvělý pár, avšak mohou také trpět. Obětí ve vztahu budou právě Váhy. Beran je sice nikdy nepřestane bavit, budou však odnášet plnou měrou jeho špatné dny. Na Beranovi poznámky, připomínky a rýpání nejsou schopny reagovat, mlčí a čekají, až bouře přejde. Beran se omluví a je zas chvíli klid. Jejich vztah je bludný kruh, plný nečekaných výkyvů nálad a to Váhám nesvědčí. Vnitřně je to trhá na kusy a s dalšími dny v tomto spojení ztrácejí odvahu reagovat a posléze vztah opouštějí.

VÁHY MOHOU ZVÁŽIT VZTAHY I S PANNOU NEBO KOZOROHEM

Rozumí si v ryze pragmatických věcech a v touze po tichu a klidu. Umějí si vzájemně pomoci a společnými silami dosáhnout velkých věcí. Nevadí jim, když budou každý v jiném pokoji a společně se sejdou až u večeře. Umějí využít každou chvilku, co jsou spolu a nevadí jim ani delší odloučení. Je zde důvěra položená na stejných hodnotách i principech. Spojení s Kozorohem je divné, ale krásné. Kozoroh tichou Váhu neustále popichuje k nějakým reakcím, je vtipný a tak to Váha toleruje. Její klidná povaha mu imponuje, ale chybí mu trocha akce z její strany. Občas ji ale vyprovokuje tak, že je schopná zabalit mu kufry.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.