PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

VÁHY ROZPROUDÍ LEV, STŘELEC NEBO BERAN

Bez nich by měly váhy nudný a jednotvárný život. Lev velmi rád příjme jejich podřízenou roli ve vztahu a Váhy jej učiní šťastným. Ze strany Lva se mohou těšit na záplavu darů a dárků, která u Lva trvá neomezeně dlouho a i po letech vztahu je jim schopen nosit jednou týdně růže. Střelci se s Váhami potkají ve stejné mentální rovině: zde není třeba nic měnit, lze pouze rozvíjet již poznané. Tyto dvě znamení se nebudou nijak ovlivňovat, jsou symbiotické a mají pochopení jeden pro druhého. Velmi často uzavírají manželství velmi brzy a zůstávají bezdětní. Ne proto, že by děti nemilovali, mají však každý své zaměstnání, které je do značné míry právě jejich dítětem. Těžko se své kariéry vzdávají, ani jeden to od druhého nežádají.

BERANE - NE

Toto spojení bývá velice nejisté: mohou být skvělý pár, avšak mohou také trpět. Obětí ve vztahu budou právě Váhy. Beran je sice nikdy nepřestane bavit, budou však odnášet plnou měrou jeho špatné dny. Na Beranovi poznámky, připomínky a rýpání nejsou schopny reagovat, mlčí a čekají, až bouře přejde. Beran se omluví a je zas chvíli klid. Jejich vztah je bludný kruh, plný nečekaných výkyvů nálad a to Váhám nesvědčí. Vnitřně je to trhá na kusy a s dalšími dny v tomto spojení ztrácejí odvahu reagovat a posléze vztah opouštějí.

VÁHY MOHOU ZVÁŽIT VZTAHY I S PANNOU NEBO KOZOROHEM

Rozumí si v ryze pragmatických věcech a v touze po tichu a klidu. Umějí si vzájemně pomoci a společnými silami dosáhnout velkých věcí. Nevadí jim, když budou každý v jiném pokoji a společně se sejdou až u večeře. Umějí využít každou chvilku, co jsou spolu a nevadí jim ani delší odloučení. Je zde důvěra položená na stejných hodnotách i principech. Spojení s Kozorohem je divné, ale krásné. Kozoroh tichou Váhu neustále popichuje k nějakým reakcím, je vtipný a tak to Váha toleruje. Její klidná povaha mu imponuje, ale chybí mu trocha akce z její strany. Občas ji ale vyprovokuje tak, že je schopná zabalit mu kufry.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.