PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

VÁHY ROZPROUDÍ LEV, STŘELEC NEBO BERAN

Bez nich by měly váhy nudný a jednotvárný život. Lev velmi rád příjme jejich podřízenou roli ve vztahu a Váhy jej učiní šťastným. Ze strany Lva se mohou těšit na záplavu darů a dárků, která u Lva trvá neomezeně dlouho a i po letech vztahu je jim schopen nosit jednou týdně růže. Střelci se s Váhami potkají ve stejné mentální rovině: zde není třeba nic měnit, lze pouze rozvíjet již poznané. Tyto dvě znamení se nebudou nijak ovlivňovat, jsou symbiotické a mají pochopení jeden pro druhého. Velmi často uzavírají manželství velmi brzy a zůstávají bezdětní. Ne proto, že by děti nemilovali, mají však každý své zaměstnání, které je do značné míry právě jejich dítětem. Těžko se své kariéry vzdávají, ani jeden to od druhého nežádají.

BERANE - NE

Toto spojení bývá velice nejisté: mohou být skvělý pár, avšak mohou také trpět. Obětí ve vztahu budou právě Váhy. Beran je sice nikdy nepřestane bavit, budou však odnášet plnou měrou jeho špatné dny. Na Beranovi poznámky, připomínky a rýpání nejsou schopny reagovat, mlčí a čekají, až bouře přejde. Beran se omluví a je zas chvíli klid. Jejich vztah je bludný kruh, plný nečekaných výkyvů nálad a to Váhám nesvědčí. Vnitřně je to trhá na kusy a s dalšími dny v tomto spojení ztrácejí odvahu reagovat a posléze vztah opouštějí.

VÁHY MOHOU ZVÁŽIT VZTAHY I S PANNOU NEBO KOZOROHEM

Rozumí si v ryze pragmatických věcech a v touze po tichu a klidu. Umějí si vzájemně pomoci a společnými silami dosáhnout velkých věcí. Nevadí jim, když budou každý v jiném pokoji a společně se sejdou až u večeře. Umějí využít každou chvilku, co jsou spolu a nevadí jim ani delší odloučení. Je zde důvěra položená na stejných hodnotách i principech. Spojení s Kozorohem je divné, ale krásné. Kozoroh tichou Váhu neustále popichuje k nějakým reakcím, je vtipný a tak to Váha toleruje. Její klidná povaha mu imponuje, ale chybí mu trocha akce z její strany. Občas ji ale vyprovokuje tak, že je schopná zabalit mu kufry.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.

Jak se k sobě hodí Kozoroh a Kozoroh

Šance, že se dva kozorozi potkají a vytvoří spolu partnerský vztah je velice mizivá. Proto ti, kteří toto učinili a stali se navzájem pro sebe partnery, je možno jedině závidět. Oba jsou totiž tak nějak od přírody odmítaví k osobě, která se zdá být vlastním odrazem jeho samého. Nejsou dokonce ani dobří přátelé a často spolu navazují kontakt, protože musí z hlediska pracovních vztahů, nebo mají společné přátelé. Jinak rozhodně nic, co by je na první pohled spojovalo.

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.