PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

VÁHY ROZPROUDÍ LEV, STŘELEC NEBO BERAN

Bez nich by měly váhy nudný a jednotvárný život. Lev velmi rád příjme jejich podřízenou roli ve vztahu a Váhy jej učiní šťastným. Ze strany Lva se mohou těšit na záplavu darů a dárků, která u Lva trvá neomezeně dlouho a i po letech vztahu je jim schopen nosit jednou týdně růže. Střelci se s Váhami potkají ve stejné mentální rovině: zde není třeba nic měnit, lze pouze rozvíjet již poznané. Tyto dvě znamení se nebudou nijak ovlivňovat, jsou symbiotické a mají pochopení jeden pro druhého. Velmi často uzavírají manželství velmi brzy a zůstávají bezdětní. Ne proto, že by děti nemilovali, mají však každý své zaměstnání, které je do značné míry právě jejich dítětem. Těžko se své kariéry vzdávají, ani jeden to od druhého nežádají.

BERANE - NE

Toto spojení bývá velice nejisté: mohou být skvělý pár, avšak mohou také trpět. Obětí ve vztahu budou právě Váhy. Beran je sice nikdy nepřestane bavit, budou však odnášet plnou měrou jeho špatné dny. Na Beranovi poznámky, připomínky a rýpání nejsou schopny reagovat, mlčí a čekají, až bouře přejde. Beran se omluví a je zas chvíli klid. Jejich vztah je bludný kruh, plný nečekaných výkyvů nálad a to Váhám nesvědčí. Vnitřně je to trhá na kusy a s dalšími dny v tomto spojení ztrácejí odvahu reagovat a posléze vztah opouštějí.

VÁHY MOHOU ZVÁŽIT VZTAHY I S PANNOU NEBO KOZOROHEM

Rozumí si v ryze pragmatických věcech a v touze po tichu a klidu. Umějí si vzájemně pomoci a společnými silami dosáhnout velkých věcí. Nevadí jim, když budou každý v jiném pokoji a společně se sejdou až u večeře. Umějí využít každou chvilku, co jsou spolu a nevadí jim ani delší odloučení. Je zde důvěra položená na stejných hodnotách i principech. Spojení s Kozorohem je divné, ale krásné. Kozoroh tichou Váhu neustále popichuje k nějakým reakcím, je vtipný a tak to Váha toleruje. Její klidná povaha mu imponuje, ale chybí mu trocha akce z její strany. Občas ji ale vyprovokuje tak, že je schopná zabalit mu kufry.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

Betlémská hvězda

Narození Ježíše prý zvěstovala betlémská hvězda, kdo z nás však ví, co to ve skutečnosti bylo? Přestože je betlémská hvězda zobrazována jako kometa, zda to kometa vskutku byla, toť otázka. Astronomové měli dilema. Šlo vskutku o jedinečný úkaz na nebi, kometu nebo nějakou konjunkci planet?

Kategorie: Horoskopy Astrologie