PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.

POZOR NA KRÁLE ZVÍŘAT

Lev je Štíru nebezpečný, platí to i naopak. Jsou proslulí neustálými konflikty a bojem, který nikdy neutichá, I když to všem okolo může připadat jako nevinné laškování a dobírání si jeden druhého, ve skutečnosti tu jde o mnohem víc. Jejich byt vypadá jako ring, kde má každý svůj kout, kam odchází nabrat síly před dalším vyčerpávajícím kolem – vítěz může být jen jeden.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ U MOHOU ZNEPŘÍJEMNIT ŽIVOT

Přitažlivost Panny je Štíru vnucována díky její nevinně působícímu projevu. Je čestní upřímná, nenávidí lež a váží si pravdy. Štír jí podléhá, ale při společném soužití narazí. Panna je totiž kritikem, kterého neobměkčí ani láska. Než se nadějete, dozvíte se, co všechno děláte špatně, co neděláte vůbec a byste dělat měli. Pod její taktovkou nemusí být Štíru dvakrát do zpěvu: upřímnost, která mu dříve připadala rozkošná, mu nyní leze na nervy. A pokud ji už zbrklý Štír požádal u ruku, je s ním amen. Kozoroh je na tom stejně: kritika, připomínky, napomínání. Je už prostě takový. Nesrší sice upřímností, ale jde si bezhlavě za svým a jeho názor buď akceptujete, nebo se rozloučíte. To Býk může být úplně jiný. Přitažlivost těchto dvou znamení je pověstná, navíc je to právě Býk, kdo e tento svazek bude snažit udržet. S jistou dávkou empatie a vzájemné tolerance mohou vytvořit i dokonalou dvojici.

S KÝM ANO

Zvažte vztah s Váhou, může to bezvadně klapat. Ze strany Štíra musí být však 100% věrnost, což je u něj občas velký problém. Bude-li Váhu skutečně milovat, nebude už toužit po jiné. Váha Štíra pochopí a alespoň se pokusí mu porozumět. Pozitivní spojení může vytvořit i Blíženci nebo Vodnáři. I tady je to ale hodně kompromisech a potlačení sklonů k nevěře a zasypání propasti rozdílných názorů. Zkuste se povznést nad malichernosti a uvidíte, že vám spolu bude báječně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.