PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.

POZOR NA KRÁLE ZVÍŘAT

Lev je Štíru nebezpečný, platí to i naopak. Jsou proslulí neustálými konflikty a bojem, který nikdy neutichá, I když to všem okolo může připadat jako nevinné laškování a dobírání si jeden druhého, ve skutečnosti tu jde o mnohem víc. Jejich byt vypadá jako ring, kde má každý svůj kout, kam odchází nabrat síly před dalším vyčerpávajícím kolem – vítěz může být jen jeden.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ U MOHOU ZNEPŘÍJEMNIT ŽIVOT

Přitažlivost Panny je Štíru vnucována díky její nevinně působícímu projevu. Je čestní upřímná, nenávidí lež a váží si pravdy. Štír jí podléhá, ale při společném soužití narazí. Panna je totiž kritikem, kterého neobměkčí ani láska. Než se nadějete, dozvíte se, co všechno děláte špatně, co neděláte vůbec a byste dělat měli. Pod její taktovkou nemusí být Štíru dvakrát do zpěvu: upřímnost, která mu dříve připadala rozkošná, mu nyní leze na nervy. A pokud ji už zbrklý Štír požádal u ruku, je s ním amen. Kozoroh je na tom stejně: kritika, připomínky, napomínání. Je už prostě takový. Nesrší sice upřímností, ale jde si bezhlavě za svým a jeho názor buď akceptujete, nebo se rozloučíte. To Býk může být úplně jiný. Přitažlivost těchto dvou znamení je pověstná, navíc je to právě Býk, kdo e tento svazek bude snažit udržet. S jistou dávkou empatie a vzájemné tolerance mohou vytvořit i dokonalou dvojici.

S KÝM ANO

Zvažte vztah s Váhou, může to bezvadně klapat. Ze strany Štíra musí být však 100% věrnost, což je u něj občas velký problém. Bude-li Váhu skutečně milovat, nebude už toužit po jiné. Váha Štíra pochopí a alespoň se pokusí mu porozumět. Pozitivní spojení může vytvořit i Blíženci nebo Vodnáři. I tady je to ale hodně kompromisech a potlačení sklonů k nevěře a zasypání propasti rozdílných názorů. Zkuste se povznést nad malichernosti a uvidíte, že vám spolu bude báječně.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Jak se k sobě hodí Beran a Býk

Znamení zvěrokruhu, která spolu sousedí, mohou mít také blízko k sobě v osobním životě. Vládne mezi nimi totiž dost vášnivé napětí, které pokud se rozhoří, nemá takřka konce. Je sice někdy o vášeň různorodou a to jak spalující, tak vysilující, ale paradoxně oba dva toto silně milují a je jim to příjemné.