PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.

PRO LVA JE ŠTÍR JEDOVATÝ

Pro každého Lva je štír smrtelným nebezpečím. Jeho sklony k hysterii by ho mohly zabít. Štír Lvu nedopřeje chvíli klidu, neustálým popichováním jej bude dohánět k šílenství, rozčilovat, provokovat. Bude-li jej Lev ignorovat, Štír zaútočí s dvojnásobnou razancí a bude po legraci. Toto spojení přinese vyčerpání a bolest, partneři si často odnášejí stejně ošklivá a rozsáhlá zranění, která se nikdy nezahojí a navždy je budou připomínat jizvy na duši. Pokud to není nutné, nezkoušejte vybudovat rodinu, odnesli byste to nejen vy, ale i děti.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ OKOUZLÍ LVÍ SRDCE

Panna, Kozoroh i Býk mají na Lva terapeutické účinky a to nejen fyzicky, ale i psychicky, dokáží třeba i změnit jeho pohled na svět. Lev se totiž na své okolí dívá spatra – shlíží z trůnu na ty, kteří jsou pod ním. Panna jej naučí chápat druhé, vnese světlo do společenských tabu. Lev se bude ptát a Panna jako moudrá Šeherezáda bude odpovídat. Je možné, že je bude čekat více než tisíc a jedna společná noc, o dalším průběhu ale rozhodne jen Lev. Umírněnost Panny by jej mohla mentálně svázat a pro Lva je jakékoliv zajetí nepřirozené. Naučí se naslouchat, avšak nikdy ne poslouchat. S Kozorohem může rozvinout svůj smysl pro dobrodružství, oba jsou akční, mohou mít hodně aktivní život. V názorech na život ale idylka panovat nemusí. Kozoroh se bude řídit rozumem a rozvážně popřemýšlí i o nákupu sedačky, kdežto Lva ovládá srdce, a když něco bude chtít, rozhodne se během vteřiny.

POŽITKÁŘSK BÝK

Dalším z řady zemských znamení, které u Lva boduje, je Býk. Spolu si najdou dostatek volna jeden pro druhého. Oba milují víno i dobré jídlo, vychutnávat si dokáží téměř cokoliv. Oba váže také nezkrotná povaha, vzájemně se dokáží utrhnout ze řetězu a běžet střemhlav třeba do propasti, jen pro tu chvilku pomyslné svobody. Právě povaha může být i příčinou zaklesnutých rohou do těla Lva a otisk Lvích zubu na býčí šíji: z každé hádky musí vzejít vítěz a poražený, kompromis je v tomto svazku zakázané slovo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.