PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.

PRO LVA JE ŠTÍR JEDOVATÝ

Pro každého Lva je štír smrtelným nebezpečím. Jeho sklony k hysterii by ho mohly zabít. Štír Lvu nedopřeje chvíli klidu, neustálým popichováním jej bude dohánět k šílenství, rozčilovat, provokovat. Bude-li jej Lev ignorovat, Štír zaútočí s dvojnásobnou razancí a bude po legraci. Toto spojení přinese vyčerpání a bolest, partneři si často odnášejí stejně ošklivá a rozsáhlá zranění, která se nikdy nezahojí a navždy je budou připomínat jizvy na duši. Pokud to není nutné, nezkoušejte vybudovat rodinu, odnesli byste to nejen vy, ale i děti.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ OKOUZLÍ LVÍ SRDCE

Panna, Kozoroh i Býk mají na Lva terapeutické účinky a to nejen fyzicky, ale i psychicky, dokáží třeba i změnit jeho pohled na svět. Lev se totiž na své okolí dívá spatra – shlíží z trůnu na ty, kteří jsou pod ním. Panna jej naučí chápat druhé, vnese světlo do společenských tabu. Lev se bude ptát a Panna jako moudrá Šeherezáda bude odpovídat. Je možné, že je bude čekat více než tisíc a jedna společná noc, o dalším průběhu ale rozhodne jen Lev. Umírněnost Panny by jej mohla mentálně svázat a pro Lva je jakékoliv zajetí nepřirozené. Naučí se naslouchat, avšak nikdy ne poslouchat. S Kozorohem může rozvinout svůj smysl pro dobrodružství, oba jsou akční, mohou mít hodně aktivní život. V názorech na život ale idylka panovat nemusí. Kozoroh se bude řídit rozumem a rozvážně popřemýšlí i o nákupu sedačky, kdežto Lva ovládá srdce, a když něco bude chtít, rozhodne se během vteřiny.

POŽITKÁŘSK BÝK

Dalším z řady zemských znamení, které u Lva boduje, je Býk. Spolu si najdou dostatek volna jeden pro druhého. Oba milují víno i dobré jídlo, vychutnávat si dokáží téměř cokoliv. Oba váže také nezkrotná povaha, vzájemně se dokáží utrhnout ze řetězu a běžet střemhlav třeba do propasti, jen pro tu chvilku pomyslné svobody. Právě povaha může být i příčinou zaklesnutých rohou do těla Lva a otisk Lvích zubu na býčí šíji: z každé hádky musí vzejít vítěz a poražený, kompromis je v tomto svazku zakázané slovo.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Blíženci

Klid a pohoda bude hrát ve spojení dvou blíženců. Jsou jako nejlepší kamarádi a to je právě spojuje. Jenže paradoxně je to i to, co je může zase na druhou stranu rozdělit. Oba jsou mírumilovné povahy, raději mají klid a zaobírají se filozofickými úvahami, než nějakými zbytečnostmi, které mohou vztah jedině zničit.