PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

OHEŇ JE DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN

Pokud jde o spojení s některým ze zrozenců ohně, nebude to snad, ale půjde to. Jedině nespočet kompromisů může zaručit fungování takového vztahu. Poměrná míra tolerance také není k zahození. Velkou výhodou Vodnářů, která jim byla dána do vínku, laskavost a schopnost odpouštět. Jsou téměř splachovací, i když to někdy může trvat, než vás k sobě po hádce zase přivinou. Proto mohou žít i věčně zamračeným Beranem, nadřazeným Lvem i malicherným Střelcem. Nad jejich zápornými vlastnostmi přimhouří oči a uvidí jen ty kladné.

I ZROZENCI ZEMĚ A VODY MOHOU VYTVOŘIT STABILNÍ SPOJENÍ

Vodnář inklinuje k zemským znamením a není-li s nimi spjat v oblasti lásky, s velkou pravděpodobností je má alespoň za nejbližší přátele. Tíhne k nim, líbí se mu jejich přímost a otevřenost. Oceňuje upřímnost, protože nenávidí lež: Panna, Kozoroh i Býk jsou od přírody pravdomluvní. Pokud by lhali, Vodnář je tak či tak odhalí. Za stabilní spojení je považováno i spojení s Rakem. Rozumí si i beze slov a mají stejné zájmy, kterých se díky tomuto faktu mohou účastnit společně a nepřijdou tak o jediný okamžik být spolu. Rak vypráví a Vodnář naslouchá – vše je bezproblémové a harmonické. Rak neumí moc snít a to jej může právě Vodnář naučit. Společně pak mohou své sny i realizovat.

KOZOROH A ŠTÍR JEDNOZNAČNĚ NE

Vztah s Kozorohem nebude šťastný, mohou se do sebe zamilovat, ale vše obvykle zkazí Kozorohova netolerance a nepochopení. Problematický bude i vztah se Štírem, který je panovačný a ubírá Vodnáři vzduch. Navíc jeho ostré a bodavé poznámky na adresu Vodnáře moc jejich vztah nepodpoří. V některých případech je lépe, když na sebe raději vůbec nenarazí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Sexuální polohy ohnivého znamení

Beran

Beran potřebuje mít za každou cenu pozornost v sexuálních hrátkách, proto uvítá polohy, kde bude spíše dominantní, ale především viděn. Ideální je tak pro něj možnost být nahoře, a nejlépe všechny ty, kdy partner nebo partnerka leží a Beran sedí či stojí. To je v nejvyšší blaženosti. Celkově je pro Berany důležitý samotný akt, nepříliš rád střídá polohy, raději zůstává v jedné, té nejlepší a soustředí se na perfektní stimulaci, na celkový požitek a také rytmus. Berani určitě nepatří mezi stydlíny a pokud už ano, pak na tom bude něco divného, nebude ve své kůži.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie