PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

OHEŇ JE DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN

Pokud jde o spojení s některým ze zrozenců ohně, nebude to snad, ale půjde to. Jedině nespočet kompromisů může zaručit fungování takového vztahu. Poměrná míra tolerance také není k zahození. Velkou výhodou Vodnářů, která jim byla dána do vínku, laskavost a schopnost odpouštět. Jsou téměř splachovací, i když to někdy může trvat, než vás k sobě po hádce zase přivinou. Proto mohou žít i věčně zamračeným Beranem, nadřazeným Lvem i malicherným Střelcem. Nad jejich zápornými vlastnostmi přimhouří oči a uvidí jen ty kladné.

I ZROZENCI ZEMĚ A VODY MOHOU VYTVOŘIT STABILNÍ SPOJENÍ

Vodnář inklinuje k zemským znamením a není-li s nimi spjat v oblasti lásky, s velkou pravděpodobností je má alespoň za nejbližší přátele. Tíhne k nim, líbí se mu jejich přímost a otevřenost. Oceňuje upřímnost, protože nenávidí lež: Panna, Kozoroh i Býk jsou od přírody pravdomluvní. Pokud by lhali, Vodnář je tak či tak odhalí. Za stabilní spojení je považováno i spojení s Rakem. Rozumí si i beze slov a mají stejné zájmy, kterých se díky tomuto faktu mohou účastnit společně a nepřijdou tak o jediný okamžik být spolu. Rak vypráví a Vodnář naslouchá – vše je bezproblémové a harmonické. Rak neumí moc snít a to jej může právě Vodnář naučit. Společně pak mohou své sny i realizovat.

KOZOROH A ŠTÍR JEDNOZNAČNĚ NE

Vztah s Kozorohem nebude šťastný, mohou se do sebe zamilovat, ale vše obvykle zkazí Kozorohova netolerance a nepochopení. Problematický bude i vztah se Štírem, který je panovačný a ubírá Vodnáři vzduch. Navíc jeho ostré a bodavé poznámky na adresu Vodnáře moc jejich vztah nepodpoří. V některých případech je lépe, když na sebe raději vůbec nenarazí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.