PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

OHEŇ JE DOBRÝ SLUHA, ALE ŠPATNÝ PÁN

Pokud jde o spojení s některým ze zrozenců ohně, nebude to snad, ale půjde to. Jedině nespočet kompromisů může zaručit fungování takového vztahu. Poměrná míra tolerance také není k zahození. Velkou výhodou Vodnářů, která jim byla dána do vínku, laskavost a schopnost odpouštět. Jsou téměř splachovací, i když to někdy může trvat, než vás k sobě po hádce zase přivinou. Proto mohou žít i věčně zamračeným Beranem, nadřazeným Lvem i malicherným Střelcem. Nad jejich zápornými vlastnostmi přimhouří oči a uvidí jen ty kladné.

I ZROZENCI ZEMĚ A VODY MOHOU VYTVOŘIT STABILNÍ SPOJENÍ

Vodnář inklinuje k zemským znamením a není-li s nimi spjat v oblasti lásky, s velkou pravděpodobností je má alespoň za nejbližší přátele. Tíhne k nim, líbí se mu jejich přímost a otevřenost. Oceňuje upřímnost, protože nenávidí lež: Panna, Kozoroh i Býk jsou od přírody pravdomluvní. Pokud by lhali, Vodnář je tak či tak odhalí. Za stabilní spojení je považováno i spojení s Rakem. Rozumí si i beze slov a mají stejné zájmy, kterých se díky tomuto faktu mohou účastnit společně a nepřijdou tak o jediný okamžik být spolu. Rak vypráví a Vodnář naslouchá – vše je bezproblémové a harmonické. Rak neumí moc snít a to jej může právě Vodnář naučit. Společně pak mohou své sny i realizovat.

KOZOROH A ŠTÍR JEDNOZNAČNĚ NE

Vztah s Kozorohem nebude šťastný, mohou se do sebe zamilovat, ale vše obvykle zkazí Kozorohova netolerance a nepochopení. Problematický bude i vztah se Štírem, který je panovačný a ubírá Vodnáři vzduch. Navíc jeho ostré a bodavé poznámky na adresu Vodnáře moc jejich vztah nepodpoří. V některých případech je lépe, když na sebe raději vůbec nenarazí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RYBY

RYBY PROPLUJÍ ŽIVOTEM S JINOU RYBOU

Ryba by měla zůstat ploutvemi ve vodě a vstoupit do vztahu s jinou Rybou. Společně mohou proplout životem a nenarazí. Vzájemně vědí, co od sebe očekávat, jak reagovat a kdy neříkat raději nic. S rybou zůstanete v klidu, budete vyrovnaní a dny budou ubíhat bez jediného mráčku. Podobné klima pro milostný život nabídne také Rak a Štír. Se studenokrevnými zkrátka porozumíte a je velká pravděpodobnost, že vám svazek vydrží až do doby, než opustíte tento svět. Ryby mají rády dlouhé povídání rozbory a diskuze. Dovedou hovořit obratně o politice stejně jako o poezii, takže inklinují k podobným, zahloubaným intelektuálům a řečníkům. Plnohodnotnou konverzaci a zároveň citové zázemí nabídne třeba Býk. Hvězdy jim slibují dlouhé večery plné hovoru, kde oba uplatní svoji trpělivost. Budou si povídat tak dlouho, že ani nepostřehnout, že vedle sebe leží náhle svlečení. Oblažit svou přítomností ve vztahu dokáže Rybu i Panna. Avšak zde je velký problém s tolerancí. Pro Rybu je Panna spíše panenka a ona by ji ráda měla oblečenou učesanou a vychovanou podle sebe. Věřte, že sebevědomá Panna si to ale nenechá líbit. Zkuste nelpět na svém a Panna vás bude milovat.

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.