Horoskop 2016 – Váhy

K vám je, milé Váhy, rok 2016 dost příznivě nakloněn, ale je nutno počítat s tím, že si svému štěstí musíte jít naproti. Neměli byste se ukvapovat, ale pomalu a jasně postupovat kupředu, hlavně v klidu a rozvážně. Prostě tak, jak se cítíte nejlépe. Pak se vše v dobré obrátí.

 

 

Peníze

S penězi si hlavu lámat nemusíte, našetřeno máte a umíte také dost vydělat. Jenže nesmíte zapomínat na to, že peníze se mohou velice rychle a snadno rozkutálet. Jestliže tak nebudete předem počítat a plánovat, o dost zbytečně přijdete. Když ale výdaje pohlídáte, na podzim zjistíte, že máte dost na splnění nějakého velkého snu. I to je však potřeba předem dostatečně zvážit. Jste Váhy, tak dejte vašemu znamení v oblasti peněz letos to pravé jméno. Pak to bude veselé.

 

Práce

To, co se vám nyní daří, jste začali již v loňském roce. Pro rok 2016 je tu pro vás možnost dalšího růstu v kariéře, nabídek spolupráce a vzdělávání v oboru. Budete prostě stoupat a stoupat, vrcholu dosáhnete koncem roku, kdy budete mít možnost zvážit aktuální situaci a v případě přijmout velice atraktivní nabídku. Pokud se nebudete letos bát a naopak budete postupovat kupředu, čeká vás zasloužená odměna.

 

Zdraví

Zdraví vás může poněkud potrápit, ale to především proto, že se přepínáte a zbytečně moc vysilujete. I odpočinek je součástí zdraví člověka, tak to nepřehánějte. Jinak bude vaše zdraví letošní rok relativně v klidu, potrápit vás může nachlazení v období virových nákaz, ale jinak nepůjde o nic vážného. Pakliže se tedy budete držet rad pro vyvážení fyzických aktivit a odpočinku.

 

Láska

Láska vám pokvete tak, jak snad nikdy. Protože jste si nedávno určili své priority, pak se můžete těšit na nalezení toho pravého partnera pro život a pokud jej již máte, pak dojde k zlepšení vaše vztahu, nějakému posunu. Vyloučeno není ani založení rodiny, uzavření sňatku nebo podobná skvostná událost. Nemusíte se obávat, jen jděte za tím, co chcete a vše se zejména na podzim srovná do příjemného požitku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.