PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

POROZUMĚNÍ NAJDE I U PANNY A BÝKA

Panna je jedna z mála ostatních bytostí, které umějí najít v Rakovi zalíbení a jeho smysl pro praktičnost je mu vlastní. Pana pečuje a stará se, Rak touží právě po péči a útulném domovu. Problém by mohl, nastav, projeví-li se Rakova občasná přelétavost a sklony záletnictví. Ač tichý, namlouvání mu potíže nedělá. Panna není nakloněna nevěrám, netoleruje je a takové chování uzavře Rakovi cestu k jejímu srdci navždy. Býk má stejně realistický přístup k životu a dokáže Raka nasměrovat kupředu. Příznivě ovlivní jeho pomalé tempo a Rak tak může žít klidný, ale aktivní život.

ROHATÍ NEJSOU TI PRAVÍ

Jestliže se předchozí dvě znamení k Rakovii hodila, Kozoroh není zrovna tím pravým, po kom by se měl Rak poohlédnout při výběru partnera. Nikdy Rakovi neustoupí a to útlocitný klepetář pojme jako zradu. Bojovat s Kozorohem zvládne totiž jen málokdo a cesta přes city a vydírání slzami rozhodně není to pravé. Rovněž svazek s Beranem nebude klidný: melancholický a trudomyslný Rak nesnáší agresivitu a ta z Berana přímo čiší. Jakákoliv náhlá změna intonace v hlase Raka vyděsí, Beran se krotit neumí, což povede k útlocitným výlevům, na které bude Beran reagovat s ještě větším podrážděním. Rak je jednoduše nekonfliktní typ, který rád- pokud nemá ty své – utápí v problémech druhých. Beranův vztek zvládne jednou maximálně dvakrát, pak přijdou slzy a odloučení.

KDO USPĚJE

V zásadě to při svazku s Rakem chce mít chladnou hlavu. Nekřičte, vyjadřujte se pomalu a srozumitelně. Pokud se budete chtít na něco zeptat, nepoužívejte podezřívavý tón. Všechny projevy, které jiným připadnou běžné, Rak vztáhne na sebe a zařadí je do kolonky „útok“. Poté na vás uhodí s tím, že nechápe, proč jste na něj zlí, když se ničeho nedopustil. Pocit křivdy vztahu nepřidá. Zkusit štěstí může Rak u Lva nebo Střelce. Lev vrtošivé jednání při troše trpělivosti pochopí a Střelec se to hodí za hlavu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.