PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

POROZUMĚNÍ NAJDE I U PANNY A BÝKA

Panna je jedna z mála ostatních bytostí, které umějí najít v Rakovi zalíbení a jeho smysl pro praktičnost je mu vlastní. Pana pečuje a stará se, Rak touží právě po péči a útulném domovu. Problém by mohl, nastav, projeví-li se Rakova občasná přelétavost a sklony záletnictví. Ač tichý, namlouvání mu potíže nedělá. Panna není nakloněna nevěrám, netoleruje je a takové chování uzavře Rakovi cestu k jejímu srdci navždy. Býk má stejně realistický přístup k životu a dokáže Raka nasměrovat kupředu. Příznivě ovlivní jeho pomalé tempo a Rak tak může žít klidný, ale aktivní život.

ROHATÍ NEJSOU TI PRAVÍ

Jestliže se předchozí dvě znamení k Rakovii hodila, Kozoroh není zrovna tím pravým, po kom by se měl Rak poohlédnout při výběru partnera. Nikdy Rakovi neustoupí a to útlocitný klepetář pojme jako zradu. Bojovat s Kozorohem zvládne totiž jen málokdo a cesta přes city a vydírání slzami rozhodně není to pravé. Rovněž svazek s Beranem nebude klidný: melancholický a trudomyslný Rak nesnáší agresivitu a ta z Berana přímo čiší. Jakákoliv náhlá změna intonace v hlase Raka vyděsí, Beran se krotit neumí, což povede k útlocitným výlevům, na které bude Beran reagovat s ještě větším podrážděním. Rak je jednoduše nekonfliktní typ, který rád- pokud nemá ty své – utápí v problémech druhých. Beranův vztek zvládne jednou maximálně dvakrát, pak přijdou slzy a odloučení.

KDO USPĚJE

V zásadě to při svazku s Rakem chce mít chladnou hlavu. Nekřičte, vyjadřujte se pomalu a srozumitelně. Pokud se budete chtít na něco zeptat, nepoužívejte podezřívavý tón. Všechny projevy, které jiným připadnou běžné, Rak vztáhne na sebe a zařadí je do kolonky „útok“. Poté na vás uhodí s tím, že nechápe, proč jste na něj zlí, když se ničeho nedopustil. Pocit křivdy vztahu nepřidá. Zkusit štěstí může Rak u Lva nebo Střelce. Lev vrtošivé jednání při troše trpělivosti pochopí a Střelec se to hodí za hlavu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RYBY

RYBY PROPLUJÍ ŽIVOTEM S JINOU RYBOU

Ryba by měla zůstat ploutvemi ve vodě a vstoupit do vztahu s jinou Rybou. Společně mohou proplout životem a nenarazí. Vzájemně vědí, co od sebe očekávat, jak reagovat a kdy neříkat raději nic. S rybou zůstanete v klidu, budete vyrovnaní a dny budou ubíhat bez jediného mráčku. Podobné klima pro milostný život nabídne také Rak a Štír. Se studenokrevnými zkrátka porozumíte a je velká pravděpodobnost, že vám svazek vydrží až do doby, než opustíte tento svět. Ryby mají rády dlouhé povídání rozbory a diskuze. Dovedou hovořit obratně o politice stejně jako o poezii, takže inklinují k podobným, zahloubaným intelektuálům a řečníkům. Plnohodnotnou konverzaci a zároveň citové zázemí nabídne třeba Býk. Hvězdy jim slibují dlouhé večery plné hovoru, kde oba uplatní svoji trpělivost. Budou si povídat tak dlouho, že ani nepostřehnout, že vedle sebe leží náhle svlečení. Oblažit svou přítomností ve vztahu dokáže Rybu i Panna. Avšak zde je velký problém s tolerancí. Pro Rybu je Panna spíše panenka a ona by ji ráda měla oblečenou učesanou a vychovanou podle sebe. Věřte, že sebevědomá Panna si to ale nenechá líbit. Zkuste nelpět na svém a Panna vás bude milovat.

Výklad tarotu šest mečů

Tarotové karty jsou velice populární pro výklad budoucnosti. Lidi se často zajímají o to, co se stane, co se bude dít a tak dále. To je něco, co je zajímá ať už vážně, nebo ze zábavy a čistého pobavení. Obrázkové karty tarotu existují několik století a přečkaly i takové časy, jako byla inkvizice, čarodějnické procesy.