PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

POROZUMĚNÍ NAJDE I U PANNY A BÝKA

Panna je jedna z mála ostatních bytostí, které umějí najít v Rakovi zalíbení a jeho smysl pro praktičnost je mu vlastní. Pana pečuje a stará se, Rak touží právě po péči a útulném domovu. Problém by mohl, nastav, projeví-li se Rakova občasná přelétavost a sklony záletnictví. Ač tichý, namlouvání mu potíže nedělá. Panna není nakloněna nevěrám, netoleruje je a takové chování uzavře Rakovi cestu k jejímu srdci navždy. Býk má stejně realistický přístup k životu a dokáže Raka nasměrovat kupředu. Příznivě ovlivní jeho pomalé tempo a Rak tak může žít klidný, ale aktivní život.

ROHATÍ NEJSOU TI PRAVÍ

Jestliže se předchozí dvě znamení k Rakovii hodila, Kozoroh není zrovna tím pravým, po kom by se měl Rak poohlédnout při výběru partnera. Nikdy Rakovi neustoupí a to útlocitný klepetář pojme jako zradu. Bojovat s Kozorohem zvládne totiž jen málokdo a cesta přes city a vydírání slzami rozhodně není to pravé. Rovněž svazek s Beranem nebude klidný: melancholický a trudomyslný Rak nesnáší agresivitu a ta z Berana přímo čiší. Jakákoliv náhlá změna intonace v hlase Raka vyděsí, Beran se krotit neumí, což povede k útlocitným výlevům, na které bude Beran reagovat s ještě větším podrážděním. Rak je jednoduše nekonfliktní typ, který rád- pokud nemá ty své – utápí v problémech druhých. Beranův vztek zvládne jednou maximálně dvakrát, pak přijdou slzy a odloučení.

KDO USPĚJE

V zásadě to při svazku s Rakem chce mít chladnou hlavu. Nekřičte, vyjadřujte se pomalu a srozumitelně. Pokud se budete chtít na něco zeptat, nepoužívejte podezřívavý tón. Všechny projevy, které jiným připadnou běžné, Rak vztáhne na sebe a zařadí je do kolonky „útok“. Poté na vás uhodí s tím, že nechápe, proč jste na něj zlí, když se ničeho nedopustil. Pocit křivdy vztahu nepřidá. Zkusit štěstí může Rak u Lva nebo Střelce. Lev vrtošivé jednání při troše trpělivosti pochopí a Střelec se to hodí za hlavu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“