Životní poslání

Mnoho lidí se ptá, proč se vlastně narodili a jaké je jejich životní poslání. Rádi by proto odhalili smysl svého života, i to, proč se zrovna narodili do určité rodiny. Zjistit to, však není pro řadu lidí snadné.

O životním poslání

Měli byste vědět, že životní poslání nemusí být vždy nutně spojen s nějakou prací, ale může být spojen se způsobem života, postojem, můžete být motivací a inspirací jiným anebo být jednoduše sami sebou.

 Co může být životním posláním

Ve své podstatě vaším životním posláním může být ve své podstatě cokoliv. Pokud chcete odhalit, jaké máte své životní poslání, můžete k tomu užít hned několik technik. Tou nejjednodušší cestou je vzít si čistý papír a zamyslet se nad tím, co je vašim skutečným posláním. Napište tuto větu jako otázku a následně pod to napište jakoukoliv odpověď, která vás napadne. Nemusí to být ani celá věta. Pokračujte do té doby, dokud nenajdete odpověď, která vás rozpláče. Ta je vašim životním posláním. Pozor, abyste byli úspěšní, je zapotřebí, abyste byli k sobě otevření a věřili, že to skutečně funguje. Když to učiníte, rychleji se dostanete k té správné odpovědi. Jestliže tomu nebudete věřit, budete pochybovat anebo si budete myslet, že jde o ztrátu času, nejspíše se vám vaše životní poselství hned tak najít nepodaří.

Objevení životního poslání je velmi důležitým začátkem, jež vám pomůže najít své místo v každodenním životě a pracovat na sobě do té doby, dokud své poslání nenaplníte. Vyvede vás to z dosavadní tmy a tápání. Bohužel se však často stává, že si lidé své poslání uvědomí, až když už je příliš pozdě.

Blaze je tomu, kdo své životní poslání našel a naplňuje jej. Když to nejde, tak to nejde. Netlačte na pilu, nelámejte to přes koleno. Dejte tomu čas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Regína - Horoskop na rok 2017

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na rok 2017 určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.

Sluneční bouře nás může zahubit

Sluneční bouře, čili erupce na Slunci, to je pro vědce velký strašák. Může mít totiž ohromný dopad na naši Zem. Erupce na Slunci o síle, jež zasahují až naši Zemi, se odehrává zhruba jednou za 100 let. Cítíte se v posledních dnech divně? Nejste ve své kůži a jste unavení? Nejspíš je tomu tak proto, že Zem zasáhla sluneční erupce, největší za posledních 10 let.