Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.

Nejstrašidelnější nemocnice v USA

Titul nejstrašidelnější nemocnice na východě USA si nevysloužil jen tak. Pokud se podíváte jen na fotografie z toho místa, musí vám začít běhat mráz po zádech. Pokud si navíc i představíte, jaké hrůzy se tam odehrávaly, nebude se vám dnes dobře spát. Pacienti velmi často podstupovali léčbu elektrošoky a byli jim prováděny experimentální operace. Jeden z amerických historiků v roce 2012 uvedl, že objevil zápisy z operací. Něco tak děsivého prý v životě neviděl. Jeden ze záznamů hovořil o pacientovi, muži ve středních letech, kterému bylo vyoperováno srdce a přemístěno do těla čerstvě zesnulého pacienta. Původní tělo bez srdce pochopitelně pozbylo života, zatímco druhé tělo se mělo normálně probudit k životu. Žilo několik minut, pacienta se však nepodařilo probrat a tak po několika minutách došlo k opětovnému úmrtí.

Několikanásobné úmrtí

Jiné, možná mnohem otřesnější záznamy hovoří o takzvaném opakovaném umírání. Ve zdech nemocnice ve Waverly Hills mělo docházet k podrobnému zkoumání fenoménu smrti. Vždy, když se přiblížil pacientův čas odchodu, byl těsně před exodem povolán lékař a zapisovatel. Ti umírajícímu kladli otázky až do úplného vyčerpání a pomocí elektrošoků jej opakovaně přiváděli k životu. Mělo jim být sdělováno, jak to vypadá na druhé straně, byla popisována setkání s dříve zesnulými blízkými, dále také s anděli nebo duchy. Podle zápisů zemřel pacient dvakrát až třikrát během dne. Při posledním probuzení už povětšinou nekomunikoval, došlo jen na tělesný třas a chvilkový pulz.

Z místa hrůzy čtyřhvězdičkový hotel

Nemocnici pravděpodobně čeká rekonstrukce. Současní majitelé v ní plánují vybudování hotelu pro lovce duchů a turisty. Součástí pobytu by měly být i řízené prohlídky a volný pohyb hostů po budově. Měla by jim být zpřístupněny ubikace pacientů, laboratoře i tzv. tunel smrti. Je to místo, kde jsou dodnes slýchány tajemné zvuky a kročeje a každý rok jej navštíví bezpočet turistů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Aura

Podle parapsychologie, alternativní medicíny i teologie, okolo každého lidského těla je energetické pole, jež je možno vnímat v barvách a v různých tvarech. Jde o fenomén, který prozatím nedokázal nikdo potvrdit. Přestože je běžně neviditelné, mnoho lidí jej již vidělo na vlastní oči a dokonce se i někomu podařilo jej vyfotografovat. Poli, které nás obklopuje od hlavy až po paty, se říká aura.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.