Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.

Nejstrašidelnější nemocnice v USA

Titul nejstrašidelnější nemocnice na východě USA si nevysloužil jen tak. Pokud se podíváte jen na fotografie z toho místa, musí vám začít běhat mráz po zádech. Pokud si navíc i představíte, jaké hrůzy se tam odehrávaly, nebude se vám dnes dobře spát. Pacienti velmi často podstupovali léčbu elektrošoky a byli jim prováděny experimentální operace. Jeden z amerických historiků v roce 2012 uvedl, že objevil zápisy z operací. Něco tak děsivého prý v životě neviděl. Jeden ze záznamů hovořil o pacientovi, muži ve středních letech, kterému bylo vyoperováno srdce a přemístěno do těla čerstvě zesnulého pacienta. Původní tělo bez srdce pochopitelně pozbylo života, zatímco druhé tělo se mělo normálně probudit k životu. Žilo několik minut, pacienta se však nepodařilo probrat a tak po několika minutách došlo k opětovnému úmrtí.

Několikanásobné úmrtí

Jiné, možná mnohem otřesnější záznamy hovoří o takzvaném opakovaném umírání. Ve zdech nemocnice ve Waverly Hills mělo docházet k podrobnému zkoumání fenoménu smrti. Vždy, když se přiblížil pacientův čas odchodu, byl těsně před exodem povolán lékař a zapisovatel. Ti umírajícímu kladli otázky až do úplného vyčerpání a pomocí elektrošoků jej opakovaně přiváděli k životu. Mělo jim být sdělováno, jak to vypadá na druhé straně, byla popisována setkání s dříve zesnulými blízkými, dále také s anděli nebo duchy. Podle zápisů zemřel pacient dvakrát až třikrát během dne. Při posledním probuzení už povětšinou nekomunikoval, došlo jen na tělesný třas a chvilkový pulz.

Z místa hrůzy čtyřhvězdičkový hotel

Nemocnici pravděpodobně čeká rekonstrukce. Současní majitelé v ní plánují vybudování hotelu pro lovce duchů a turisty. Součástí pobytu by měly být i řízené prohlídky a volný pohyb hostů po budově. Měla by jim být zpřístupněny ubikace pacientů, laboratoře i tzv. tunel smrti. Je to místo, kde jsou dodnes slýchány tajemné zvuky a kročeje a každý rok jej navštíví bezpočet turistů.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

HOROR V AMITYVILLE 1: Zrození zla

Ronald, Louisa, Mark, John, Allison, Dawn – to jsou jména šesti obětí, nalezených v rodinném domě v Amityville, ve státě New York. Je 13. listopadu 1974, kdy Ronald DeFeo mladší po příchodu do místní restaurace sděluje svým přátelům, že se u nich v domě přihodilo něco hrozného a někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Nikdo z přítomných neváhá a společně spěchají k domu na Long Islandu. To, co objevují je však mnohem děsivější než na co je původní zpráva mladého DeFea měla připravit. Nenalézají totiž jen zavražděné rodiče, ale i další těla. Celkem šest mrtvých – mimo rodičů byly zabity i děti, DeFeovy sourozenci. Něco je ale špatně. Proč přežil právě DeFeo? Kdo vraždil? Byla to práce místního gangstera?

Povolání podle znamení – Lev

Vhodné povolání pro Lva

Ohnivé znamení Lva je rozený vůdce. Proto uplatnění najde ve všech oborech, které k tomu mají blízko, jako je manažer, vedoucí pracovník, ale i temleader, dokonce jako politik, či ředitel společnosti. Znamení k tomu má hodně blízko, pokud tak bude posupně pracovat na svém rozvoji, pak nalezne uplatnění jako režisér, produkční nebo snad jakýkoli agent, který má svůj segment na starosti.