DOVOLENÁ PODLE HVĚZD

Nemůžete se rozhodnout, kam letos v roce 2015 na dovolenou? Co od ní vlastně vůbec očekáváte? Mnozí relaxaci, klid, jiní poznávání a zábavu. To jak budete trávit volno, není podstatné, co je důležité je to, abyste si to maximálně užili! Proto se poraďte s hvězdami, neboť ony vědí všechno: i to, kam byste se měli vydat a kde vám bude nejlépe.

Beran

Za dovolenou letos nechcete utrácet a nikdo se vám nemůže divit. Chápejte ale na druhou stranu své blízké nebo kamarády a zkuste vymyslet kompromis. Nikdo přeci nechce, abyste zapomněli na moře, zkuste slevové dovolené v Itálii, Řecku nebo Thajsku: najdete tam výhodné tipy. Sníte o klidu a samotě, navštivte takové místo, pookřejete.

Býk

Letos vás nečeká jedna dovolená, ale hned několik. Můžou to být klidně jen pobytové víkendy, ale bude jich hodně a bude to stát za to. Vyrazte s lidmi, sami necestujte. Pravděpodobně vás bude provázet osoba, na které vám velmi záleží. Položte jí na cestě otázku, po jejíž odpovědi tajně toužíte, vyplatí se to.

Kozoroh

Vyrazíte k moři i do Tuzemska. K moři kvůli partnerovi, krásami domoviny pak potěšíte svoje srdce. Nížiny jsou překrásné, vám ale nejlépe udělá horský vzduch: vyzkoušejte hory, klidně je zkuste pokořit všechny, máte na to celé léto. Jedině tam totiž vypnete pracovní režim a hodíte se do pohody. Na cestách vás budou čekat obchody – nebojte se navazovat nové kontakty, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.

Lev

Exotika, to je to, co vás letos potěší. Můžete vyrazit klidně i sami, umíte se o sebe postarat a ve světě se neztratíte. Kuba, Emiráty, Dominikánská republika. Vyzkoušejte místní speciality a naučte se tančit i rozmlouvat v místním dialektu. Poznáte místa, kam se budete chtít po zbytek života vracet.

Panna

Je možné, že letošní dovolenou odložíte na zimu nebo podzim. O to více se však můžete těšit! Přes léto budete zavaleni prací, takže si pořádně vyděláte, navíc jste pověstní nesnášenlivostí k davům turistů a citlivě si chráníte písek kolem sebe. Počkejte si a vyrazte za exotikou: čeká tam na vás tajemný cizinec nebo cizinka.

Rak

Kde jinde než u vody to letos bude Rakům slušet nejvíce. Chcete projet Středomoří a není důvod proč se na takový trip nevydat. Neprohloupí ani, kdo zůstanou doma: sjíždění řek, lahodná chuť vína a poznání osudové lásky. Nezapomeňte se konečně naučit chytat ryby!

Ryby

Letos možná poprvé v životě sáhnete po last minute a neprohloupíte. Dovolenou si nejlépe užijete sami nebo v doprovodu kamaráda či kamarádky, kteří s vámi vydrží celý den u vody. Hvězdy přejí románkům – ale pouze na dovolené! Jakmile nasednete zpět do letadla nebo autobusu, jiskřička lásky pohasne.

Střelec

Na lehátko u moře si kromě slunečních brýlí a opalovacího krému vezmete i práci. Bohužel, budete muset. Pracujte však tajně, jinak naštvete partnera. Hvězdy prorokují přítomnost potomka, který vás na dovolenou doprovodí. Jednoduše, buď si jej s sebou již přinesete anebo z dovolené odnesete.

Váhy

Možná by se vám letos vyplatila dovolená doma. Zdolejte horu, navštivte místo, odkud pocházejí vaši předci. Idylku na chalupě u jezera budou ale neustále narušovat telefonáty. Vypněte mobil, natáhněte se na lehátku a pusťte si oblíbenou hudbu.

Vodnář

Bude vám dobře kdekoli v přírodě. U nás zkuste luhy a háje, kam nevkročila ani noha, v zahraničí vás potěší velehory. Jste otužilí, vykoupat e zvládnete i v horském jezírku, moře ke štěstí nepotřebujete.

Štír

Luxusní dovolenou letos budete absolvovat bez partnera. Je čas utřídit si myšlenky a pročistit hlavu. Podumejte nad tím, zda je lepší být jen přátelé nebo milenci, vyřešte vztahy. Svobodomyslnější povahy budou mít dovolenou s nádechem erotiky. Užijte si to, pokud chcete: pokud nebudete mít zájem, dejte šanci alespoň přátelství.

Blíženec

Cítíte tu vůni moře? Už balte kufry, zahraničí na vás čeká. Španělsko, Portugalsko nebo Itálie? Tam všude si báječně odpočinete. Nezadaní prohrají svoje srdce: ale hvězdy slibují, že to bude překrásná hra. Pamatujte však, že hazard není zdravý, tak to nepřehánějte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.

Hvězdy na obloze

Nebe fascinovalo lidstvo již od nepaměti. Hvězdy na obloze zaměstnávají astrology, stejně jako astronomy. Za ideálních podmínek je možné na nebi spatřit okolo 6000 hvězd. A to nejsou všechny! Kolik jich je na obloze celkem, však nikdo přesně neví. I když byla řada tajemství v průběhu věku odhalena, spousta z nich se stále ještě skrývá tam někde mezi souhvězdími.