Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Když je potřeba doplní se navzájem

To je něco, co ty dva skvěle spojuje – navzájem se doplňují, ale zase je zapotřebí, aby oba pochopili, co je potřeba a také si uvědomili své vlastnosti. To totiž může být zásadní při řešení konfliktů, které občas mohou, právě vzájemnou rozdílností nastat. Jestliže jsou spolu jako neohrožený jedinec, pak v rozpadu jsou jako dvě části jedné hmoty. Něco jako Jing a Jang. Podobně lze charakterizovat i celkově jejich vztah.

Co je spojuje

Jenže není to jen o tom, že nemají nic společného. Ve většině případů totiž spojí tyto dva dohromady láska a cit pro umění. V tomto si budou rozumět, a pakliže z této oblasti také udělají společný velký zájem a přednost, pak najdou správnou cestu k dokonalé souhře a spokojenému partnerství na hodně dlouhou dobu, jestli ne navěky. Měli by se tedy zaměřit hodně na hledání toho, co je spojuje a na tom v zásadě stavět. Pro jejich vztah je to nesmírně důležité.

Dobro lidstva

Hodně se také může spojit láska k dobru, mohou se zaměřit na pomoc druhým, potřebným, kde často vyventilují své emoce a přijdou na jiné myšlenky. Navíc tak uvidí, že jsou i jiné, mnohem závažnější problémy v životě, než se jim původně zdálo. Vodnář je praktický, umí se rozhodnout a býka, který se drží jistot a stability povznést tak, aby dokázal jít dál. Budou skvělými manželi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.