Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Když je potřeba doplní se navzájem

To je něco, co ty dva skvěle spojuje – navzájem se doplňují, ale zase je zapotřebí, aby oba pochopili, co je potřeba a také si uvědomili své vlastnosti. To totiž může být zásadní při řešení konfliktů, které občas mohou, právě vzájemnou rozdílností nastat. Jestliže jsou spolu jako neohrožený jedinec, pak v rozpadu jsou jako dvě části jedné hmoty. Něco jako Jing a Jang. Podobně lze charakterizovat i celkově jejich vztah.

Co je spojuje

Jenže není to jen o tom, že nemají nic společného. Ve většině případů totiž spojí tyto dva dohromady láska a cit pro umění. V tomto si budou rozumět, a pakliže z této oblasti také udělají společný velký zájem a přednost, pak najdou správnou cestu k dokonalé souhře a spokojenému partnerství na hodně dlouhou dobu, jestli ne navěky. Měli by se tedy zaměřit hodně na hledání toho, co je spojuje a na tom v zásadě stavět. Pro jejich vztah je to nesmírně důležité.

Dobro lidstva

Hodně se také může spojit láska k dobru, mohou se zaměřit na pomoc druhým, potřebným, kde často vyventilují své emoce a přijdou na jiné myšlenky. Navíc tak uvidí, že jsou i jiné, mnohem závažnější problémy v životě, než se jim původně zdálo. Vodnář je praktický, umí se rozhodnout a býka, který se drží jistot a stability povznést tak, aby dokázal jít dál. Budou skvělými manželi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život

Perseidy

Perseidy patří k tradičním nebeským úkazům, jež je možno na nebi sledovat každý rok v podobném období. Nejinak je tomu i letos. Perseidy představují oblíbený a vyhledávaný jev, jež můžeme pouhým okem v období prázdnin sledovat na obloze. V Česku jim říkáme také slzy svatého Vavřince, protože se obvykle na nebi objevují v době, kdy má tento světec svátek. Říkat jim však můžete i Leonidy (podle znamení zvěrokruhu).