Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Když je potřeba doplní se navzájem

To je něco, co ty dva skvěle spojuje – navzájem se doplňují, ale zase je zapotřebí, aby oba pochopili, co je potřeba a také si uvědomili své vlastnosti. To totiž může být zásadní při řešení konfliktů, které občas mohou, právě vzájemnou rozdílností nastat. Jestliže jsou spolu jako neohrožený jedinec, pak v rozpadu jsou jako dvě části jedné hmoty. Něco jako Jing a Jang. Podobně lze charakterizovat i celkově jejich vztah.

Co je spojuje

Jenže není to jen o tom, že nemají nic společného. Ve většině případů totiž spojí tyto dva dohromady láska a cit pro umění. V tomto si budou rozumět, a pakliže z této oblasti také udělají společný velký zájem a přednost, pak najdou správnou cestu k dokonalé souhře a spokojenému partnerství na hodně dlouhou dobu, jestli ne navěky. Měli by se tedy zaměřit hodně na hledání toho, co je spojuje a na tom v zásadě stavět. Pro jejich vztah je to nesmírně důležité.

Dobro lidstva

Hodně se také může spojit láska k dobru, mohou se zaměřit na pomoc druhým, potřebným, kde často vyventilují své emoce a přijdou na jiné myšlenky. Navíc tak uvidí, že jsou i jiné, mnohem závažnější problémy v životě, než se jim původně zdálo. Vodnář je praktický, umí se rozhodnout a býka, který se drží jistot a stability povznést tak, aby dokázal jít dál. Budou skvělými manželi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Jaký bude příští rok? - Horoskop 2019

Takřka za měsíc budou Vánoce. Za 14 dní advent odstartuje vánoční přípravy, jde však také i o dobu, kdy počítáme, jak úspěšný rok 2018 byl, ohlížíme se zpět, vzpomínáme a začneme uvažovat o roku následujícím. Rok 2019 tu bude, co nevidět a pokud chcete pomoci s plány na příští rok, přečtěte si náš horoskop.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Numerologie – číslo 4

Nauka o číslech z pohledu významového. Tak by se stručně dala charakterizovat numerologie, populární věda o významech čísla, které může vypovídat mnohé o charakteru osobnosti, ale i sledu událostí. Jsou lidé, kteří si dle numerologického výkladu stanoví datum svatby a podobných, významných událostí.