STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.

Sídlo Harryho Packera

Ve měste Jim Thorp v Pennsylvanii naleznete na prodej dům, který měl posloužit Waltu Disneymu ve filmu Strašidelný dům. Tato budova byla vystaven jako svatební dar Harrymu Packerovi, jejíž realizátorem byl železniční baron Asa Packer. Poslední čas sloužilo toto místo jako penzion s restaurací, na jehož jídelním lístku naleznete mimo místní speciality také vraždu. Ta se koná ve formě společenského večera plného her, divadelních představení i filmové projekci. Není to však levná záležitost, vitráže oken jsou od Tiffanyho, krby z pravého mramoru, nábytek je směsicí starožitných kusů sesbíraných po celé Americe. Cena tohoto strašidelného domu je 1.750.000 dolarů. Obytná plocha udává číslo 4500 metrů čtverečních.

Ostrovní vila Carleton

V letošním roce můžete zvážit i nabídku na sice nákladnou ale přesto zajímavou koupi vily postavené v roce 1890. To co ji činí zajímavou je její nízká cena: ta je způsobena faktem, že nemovitost prakticky zcela zchátrala, někteří architekti dokonce hovoří o tom, že hrozí i její zřícení. Prvním majitelem a zároveň otcem vskutku honosného sídla na Carletonově ostrově ve státě New York, byl William O. Wyckoff. Ano, ten Wyckoff, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s psacími stroji značky Remington. Dům má pochopitelně i svoji pohnutou historii plnou nepochopitelných úmrtí. Manželka Williama Wyckoffa zemřela měsíc před tím, než se do nového domu nastěhovali, on sám zahynul první noc v domě. Pořídit si ji můžete za 495.000 dolarů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.