STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.

Sídlo Harryho Packera

Ve měste Jim Thorp v Pennsylvanii naleznete na prodej dům, který měl posloužit Waltu Disneymu ve filmu Strašidelný dům. Tato budova byla vystaven jako svatební dar Harrymu Packerovi, jejíž realizátorem byl železniční baron Asa Packer. Poslední čas sloužilo toto místo jako penzion s restaurací, na jehož jídelním lístku naleznete mimo místní speciality také vraždu. Ta se koná ve formě společenského večera plného her, divadelních představení i filmové projekci. Není to však levná záležitost, vitráže oken jsou od Tiffanyho, krby z pravého mramoru, nábytek je směsicí starožitných kusů sesbíraných po celé Americe. Cena tohoto strašidelného domu je 1.750.000 dolarů. Obytná plocha udává číslo 4500 metrů čtverečních.

Ostrovní vila Carleton

V letošním roce můžete zvážit i nabídku na sice nákladnou ale přesto zajímavou koupi vily postavené v roce 1890. To co ji činí zajímavou je její nízká cena: ta je způsobena faktem, že nemovitost prakticky zcela zchátrala, někteří architekti dokonce hovoří o tom, že hrozí i její zřícení. Prvním majitelem a zároveň otcem vskutku honosného sídla na Carletonově ostrově ve státě New York, byl William O. Wyckoff. Ano, ten Wyckoff, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s psacími stroji značky Remington. Dům má pochopitelně i svoji pohnutou historii plnou nepochopitelných úmrtí. Manželka Williama Wyckoffa zemřela měsíc před tím, než se do nového domu nastěhovali, on sám zahynul první noc v domě. Pořídit si ji můžete za 495.000 dolarů.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.