STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.

Sídlo Harryho Packera

Ve měste Jim Thorp v Pennsylvanii naleznete na prodej dům, který měl posloužit Waltu Disneymu ve filmu Strašidelný dům. Tato budova byla vystaven jako svatební dar Harrymu Packerovi, jejíž realizátorem byl železniční baron Asa Packer. Poslední čas sloužilo toto místo jako penzion s restaurací, na jehož jídelním lístku naleznete mimo místní speciality také vraždu. Ta se koná ve formě společenského večera plného her, divadelních představení i filmové projekci. Není to však levná záležitost, vitráže oken jsou od Tiffanyho, krby z pravého mramoru, nábytek je směsicí starožitných kusů sesbíraných po celé Americe. Cena tohoto strašidelného domu je 1.750.000 dolarů. Obytná plocha udává číslo 4500 metrů čtverečních.

Ostrovní vila Carleton

V letošním roce můžete zvážit i nabídku na sice nákladnou ale přesto zajímavou koupi vily postavené v roce 1890. To co ji činí zajímavou je její nízká cena: ta je způsobena faktem, že nemovitost prakticky zcela zchátrala, někteří architekti dokonce hovoří o tom, že hrozí i její zřícení. Prvním majitelem a zároveň otcem vskutku honosného sídla na Carletonově ostrově ve státě New York, byl William O. Wyckoff. Ano, ten Wyckoff, jehož jméno je neodmyslitelně spjato s psacími stroji značky Remington. Dům má pochopitelně i svoji pohnutou historii plnou nepochopitelných úmrtí. Manželka Williama Wyckoffa zemřela měsíc před tím, než se do nového domu nastěhovali, on sám zahynul první noc v domě. Pořídit si ji můžete za 495.000 dolarů.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.

Dobijte si energii pomocí stromů

Schází vám energie? Dobijte si ji. Je pro to to nejlepší období. Vraťte se k přírodě a zkuste vnímat její ohromnou a silnou energii. Je zajímavé, že i když je všude okolo nás, nevnímáme ji. Přitom jde o prasílu, tedy druh elektromagnetické energie, jež znaly a využívaly již dávné kultury po celém světě.