Povolání podle znamení – Vodnář

Svázanost je pro vodnáře zcela cizí. V zaměstnání potřebují mít pocit, že dělají něco správně, a pro lidstvo, ne jen tak zbůhdarma. Jestliže naleznou povolání, kde získají pocit, že jsou ve společnosti dobrým a přínosným občanem, pak sami budou velice šťastni a naplno se budou rozvíjet.

Vynalézavost

Vodnáři jsou tak nějak od přírody dost vynalézaví a potřebují práci, kde také své plány, nápady mohou uplatnit. Není pro složité ani to nejsložitější, protože dokážou skutečně práci do detailů zkoumat, každý mini-detail opravit a strávit nad prací hodiny, týdny i roky. Hlavně, když bude výsledek. Skvělé povolání je tak pro ně také dost vážené, jako je třeba neurochirurg, ale i astronom, nebo specialista na rakety a kosmický svět. Povolání leteckého mechanika je pro něj jako dělané.

Trocha neznáma

Vodnáři milují záhady a spolu s technikou zkoumají vše, co se týče třeba i mimolidských civilizací. Fascinuje je něco nového, dostat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Nejenže budou platní astronomové, ale i archeologové, programátoři, dokonce i spisovatelé oblasti science fiction. Mají rozvinutou fantazii, dokážou ji i zhudebnit, takže třeba i skladatel nebo hudebník bude to pravé pro vodnáře.

Věštecké schopnosti

Co je u vodnářů zvláštní a obvykle dost rozvinuté je, že mají hodně dobré věštecké schopnosti, takže pokud se zaobírají obory, jako je věštění, předvídání budoucnosti, astrologie, bylinky, jasnovidectví, pak mohou objevit další stránku sebe samého a rozhodně budou úspěšní. Kartářky ve znamení vodnáře jsou.

Kde mohou vodnáři narazit

Rozhodně šťastní nebudou lidé, narození ve znamení vodnáře na pracovních pozicích, které jsou běžnou rutinní prací, která se dělá za pochodu a takřka bez přemýšlení. To je pro ně ztráta času, vykovávají tuto pozici do doby, než přejdou někam jinam, ale budou z takové práce většinou zdrceni.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Výklad tarotu pět mečů

Balíček tarotových karet slouží k výkladu budoucnosti již několik set let. Záhadou na celém tom je, že se doposud nepodařil zjistit původ. Jsou sice jisté teze, ale skutečná historie není známá, neví se přesně, odkud karty pochází. Ví se jen, že sedmdesát osm karet je rozděleno na velkou arkána, jež obsahuje dvacet dva karet a malou, která paradoxně obsahuje karet padesát šest. Je to zejména proto, že malá arkána je mladší.