Povolání podle znamení – Vodnář

Svázanost je pro vodnáře zcela cizí. V zaměstnání potřebují mít pocit, že dělají něco správně, a pro lidstvo, ne jen tak zbůhdarma. Jestliže naleznou povolání, kde získají pocit, že jsou ve společnosti dobrým a přínosným občanem, pak sami budou velice šťastni a naplno se budou rozvíjet.

Vynalézavost

Vodnáři jsou tak nějak od přírody dost vynalézaví a potřebují práci, kde také své plány, nápady mohou uplatnit. Není pro složité ani to nejsložitější, protože dokážou skutečně práci do detailů zkoumat, každý mini-detail opravit a strávit nad prací hodiny, týdny i roky. Hlavně, když bude výsledek. Skvělé povolání je tak pro ně také dost vážené, jako je třeba neurochirurg, ale i astronom, nebo specialista na rakety a kosmický svět. Povolání leteckého mechanika je pro něj jako dělané.

Trocha neznáma

Vodnáři milují záhady a spolu s technikou zkoumají vše, co se týče třeba i mimolidských civilizací. Fascinuje je něco nového, dostat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Nejenže budou platní astronomové, ale i archeologové, programátoři, dokonce i spisovatelé oblasti science fiction. Mají rozvinutou fantazii, dokážou ji i zhudebnit, takže třeba i skladatel nebo hudebník bude to pravé pro vodnáře.

Věštecké schopnosti

Co je u vodnářů zvláštní a obvykle dost rozvinuté je, že mají hodně dobré věštecké schopnosti, takže pokud se zaobírají obory, jako je věštění, předvídání budoucnosti, astrologie, bylinky, jasnovidectví, pak mohou objevit další stránku sebe samého a rozhodně budou úspěšní. Kartářky ve znamení vodnáře jsou.

Kde mohou vodnáři narazit

Rozhodně šťastní nebudou lidé, narození ve znamení vodnáře na pracovních pozicích, které jsou běžnou rutinní prací, která se dělá za pochodu a takřka bez přemýšlení. To je pro ně ztráta času, vykovávají tuto pozici do doby, než přejdou někam jinam, ale budou z takové práce většinou zdrceni.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.