Povolání podle znamení – Vodnář

Svázanost je pro vodnáře zcela cizí. V zaměstnání potřebují mít pocit, že dělají něco správně, a pro lidstvo, ne jen tak zbůhdarma. Jestliže naleznou povolání, kde získají pocit, že jsou ve společnosti dobrým a přínosným občanem, pak sami budou velice šťastni a naplno se budou rozvíjet.

Vynalézavost

Vodnáři jsou tak nějak od přírody dost vynalézaví a potřebují práci, kde také své plány, nápady mohou uplatnit. Není pro složité ani to nejsložitější, protože dokážou skutečně práci do detailů zkoumat, každý mini-detail opravit a strávit nad prací hodiny, týdny i roky. Hlavně, když bude výsledek. Skvělé povolání je tak pro ně také dost vážené, jako je třeba neurochirurg, ale i astronom, nebo specialista na rakety a kosmický svět. Povolání leteckého mechanika je pro něj jako dělané.

Trocha neznáma

Vodnáři milují záhady a spolu s technikou zkoumají vše, co se týče třeba i mimolidských civilizací. Fascinuje je něco nového, dostat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Nejenže budou platní astronomové, ale i archeologové, programátoři, dokonce i spisovatelé oblasti science fiction. Mají rozvinutou fantazii, dokážou ji i zhudebnit, takže třeba i skladatel nebo hudebník bude to pravé pro vodnáře.

Věštecké schopnosti

Co je u vodnářů zvláštní a obvykle dost rozvinuté je, že mají hodně dobré věštecké schopnosti, takže pokud se zaobírají obory, jako je věštění, předvídání budoucnosti, astrologie, bylinky, jasnovidectví, pak mohou objevit další stránku sebe samého a rozhodně budou úspěšní. Kartářky ve znamení vodnáře jsou.

Kde mohou vodnáři narazit

Rozhodně šťastní nebudou lidé, narození ve znamení vodnáře na pracovních pozicích, které jsou běžnou rutinní prací, která se dělá za pochodu a takřka bez přemýšlení. To je pro ně ztráta času, vykovávají tuto pozici do doby, než přejdou někam jinam, ale budou z takové práce většinou zdrceni.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.