Povolání podle znamení – Vodnář

Svázanost je pro vodnáře zcela cizí. V zaměstnání potřebují mít pocit, že dělají něco správně, a pro lidstvo, ne jen tak zbůhdarma. Jestliže naleznou povolání, kde získají pocit, že jsou ve společnosti dobrým a přínosným občanem, pak sami budou velice šťastni a naplno se budou rozvíjet.

Vynalézavost

Vodnáři jsou tak nějak od přírody dost vynalézaví a potřebují práci, kde také své plány, nápady mohou uplatnit. Není pro složité ani to nejsložitější, protože dokážou skutečně práci do detailů zkoumat, každý mini-detail opravit a strávit nad prací hodiny, týdny i roky. Hlavně, když bude výsledek. Skvělé povolání je tak pro ně také dost vážené, jako je třeba neurochirurg, ale i astronom, nebo specialista na rakety a kosmický svět. Povolání leteckého mechanika je pro něj jako dělané.

Trocha neznáma

Vodnáři milují záhady a spolu s technikou zkoumají vše, co se týče třeba i mimolidských civilizací. Fascinuje je něco nového, dostat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Nejenže budou platní astronomové, ale i archeologové, programátoři, dokonce i spisovatelé oblasti science fiction. Mají rozvinutou fantazii, dokážou ji i zhudebnit, takže třeba i skladatel nebo hudebník bude to pravé pro vodnáře.

Věštecké schopnosti

Co je u vodnářů zvláštní a obvykle dost rozvinuté je, že mají hodně dobré věštecké schopnosti, takže pokud se zaobírají obory, jako je věštění, předvídání budoucnosti, astrologie, bylinky, jasnovidectví, pak mohou objevit další stránku sebe samého a rozhodně budou úspěšní. Kartářky ve znamení vodnáře jsou.

Kde mohou vodnáři narazit

Rozhodně šťastní nebudou lidé, narození ve znamení vodnáře na pracovních pozicích, které jsou běžnou rutinní prací, která se dělá za pochodu a takřka bez přemýšlení. To je pro ně ztráta času, vykovávají tuto pozici do doby, než přejdou někam jinam, ale budou z takové práce většinou zdrceni.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.