Povolání podle znamení – Vodnář

Svázanost je pro vodnáře zcela cizí. V zaměstnání potřebují mít pocit, že dělají něco správně, a pro lidstvo, ne jen tak zbůhdarma. Jestliže naleznou povolání, kde získají pocit, že jsou ve společnosti dobrým a přínosným občanem, pak sami budou velice šťastni a naplno se budou rozvíjet.

Vynalézavost

Vodnáři jsou tak nějak od přírody dost vynalézaví a potřebují práci, kde také své plány, nápady mohou uplatnit. Není pro složité ani to nejsložitější, protože dokážou skutečně práci do detailů zkoumat, každý mini-detail opravit a strávit nad prací hodiny, týdny i roky. Hlavně, když bude výsledek. Skvělé povolání je tak pro ně také dost vážené, jako je třeba neurochirurg, ale i astronom, nebo specialista na rakety a kosmický svět. Povolání leteckého mechanika je pro něj jako dělané.

Trocha neznáma

Vodnáři milují záhady a spolu s technikou zkoumají vše, co se týče třeba i mimolidských civilizací. Fascinuje je něco nového, dostat se tam, kde ještě nikdo nebyl. Nejenže budou platní astronomové, ale i archeologové, programátoři, dokonce i spisovatelé oblasti science fiction. Mají rozvinutou fantazii, dokážou ji i zhudebnit, takže třeba i skladatel nebo hudebník bude to pravé pro vodnáře.

Věštecké schopnosti

Co je u vodnářů zvláštní a obvykle dost rozvinuté je, že mají hodně dobré věštecké schopnosti, takže pokud se zaobírají obory, jako je věštění, předvídání budoucnosti, astrologie, bylinky, jasnovidectví, pak mohou objevit další stránku sebe samého a rozhodně budou úspěšní. Kartářky ve znamení vodnáře jsou.

Kde mohou vodnáři narazit

Rozhodně šťastní nebudou lidé, narození ve znamení vodnáře na pracovních pozicích, které jsou běžnou rutinní prací, která se dělá za pochodu a takřka bez přemýšlení. To je pro ně ztráta času, vykovávají tuto pozici do doby, než přejdou někam jinam, ale budou z takové práce většinou zdrceni.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Kozoroh

Láska jako trám, se může zpočátku zdát. Bude to však běh na dlouhou trať, pokud budou chtít vztah zachránit. Jak Kozoroh, tak Lev jsou silné osobnosti, které se mohou navzájem podporovat, ale pozor, pokud se dostanou do sporů. Mají svoji hrdost i hlavu a to může nadělat pěknou neplechu, pokud budou stát proti sobě.

Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.