Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?

 

Dlouho let a spousta bádání

Výkladem snů se po mnoho a mnoho let zabývají vědci, lékaři psychologové, ale i mnoho jiných, třeba i nekvalifikovaných znalců-neznalců z oblasti lidské psychologie či podobných oborů. Jsou sny, které se jen tak ledabyle promítnou, že po probuzení o nich nevíme a naopak jsou i takové, které nás vystraší, zaskočí a nutí přemýšlet, proč se nám něco tak absurdního vůbec zdálo.

 

Absurdnosti ve snech

Snad každý z nás alespoň jednou zažil dost živý sen, který se mu ještě dlouho přehrával v hlavě a zejména v souvislosti s absurdnostmi, které jste ve snu nechtěli dělat a přesto dělali, nebo vám nic nedovolilo konat jinak. Například častá je nahota, kdy se chcete obléci, ale ve snu prostě pro to nic neděláte. Možné jsou také intimnosti s někým, s kým si to ani neumíte představit, a tak dále. Často se pak probudíte s oddechem, že se jednalo pouze o sen, ale stejně vám jeho vidina stále zabírá mysl.

 

Jako výklad budoucnosti

A právě situace, kdy vám živý sen koluje v hlavě i následující bdělý den, může tak být jakýmsi vodítkem k určení toho, co se stane. Hodně nad celou záležitostí přemýšlíme a tak dáváme průchod svému myšlení dalším směrem, jež nás může ovlivnit. Například častý výklad snu, kde vidíte svatební šaty, prý značí, že někdo blízký zemře. Můžeme si tak více dávat pozor, ale právě to je třeba paradoxně předurčením neštěstí a tak dále.

 

Noční můry jsou očistné

Často si lidé stěžují na noční můry, které je ve spánku děsí a tak i probouzí. Většinou je to u osob, které pracují pod tlakem, ale nemohou si dovolit být agresivní, či se bát, zkrátka u těch, jež potlačují emoce. Ty pak občas může vystrašit nepříjemná noční můra, která našemu vnitřnímu já dovolí ulevit si od stresu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.

Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.

Zelené děti z Woolpitu

Jednou z největších záhad světa, která do dnešních dnů nebyla vysvětlena je objevení dvou malých dětí na okraji jedné malé anglické vesničky zvané Woolpit. Stalo se tomu ve dvanáctém století a nejzajímavější na této záhadě je to, že měly zelenou kůži, oblečení z neznámého materiálu a mluvily jazykem, který nikdo neznal.

Stalo se tomu v roce 1173, kde asi 10 kilometrů od obce místní našli sedět hocha a holčičku zelené barvy. 8 století po události tuto záhadu stále ještě nikdo nerozluštil. Zaznamenána je v místní kronice kronikářem Williamem z Neuburghu a opatem Ralphem z Coggeshallu.