Může výklad snů odhalit budoucnost?

Klasický tištěný snář najdete v každém knihkupectví, mnoho výkladů ze snů je k nalezení i online na internetu, o čemž vypovídá touha lidí se o snech dozvědět něco více. Říká se, že pokud se někomu zdá o vykálení se spolu s viděním mnoha exkrementů, pak ho prý čeká blahobyt a příjem vysoké finanční částky. Jenže je to skutečně tak?

 

Dlouho let a spousta bádání

Výkladem snů se po mnoho a mnoho let zabývají vědci, lékaři psychologové, ale i mnoho jiných, třeba i nekvalifikovaných znalců-neznalců z oblasti lidské psychologie či podobných oborů. Jsou sny, které se jen tak ledabyle promítnou, že po probuzení o nich nevíme a naopak jsou i takové, které nás vystraší, zaskočí a nutí přemýšlet, proč se nám něco tak absurdního vůbec zdálo.

 

Absurdnosti ve snech

Snad každý z nás alespoň jednou zažil dost živý sen, který se mu ještě dlouho přehrával v hlavě a zejména v souvislosti s absurdnostmi, které jste ve snu nechtěli dělat a přesto dělali, nebo vám nic nedovolilo konat jinak. Například častá je nahota, kdy se chcete obléci, ale ve snu prostě pro to nic neděláte. Možné jsou také intimnosti s někým, s kým si to ani neumíte představit, a tak dále. Často se pak probudíte s oddechem, že se jednalo pouze o sen, ale stejně vám jeho vidina stále zabírá mysl.

 

Jako výklad budoucnosti

A právě situace, kdy vám živý sen koluje v hlavě i následující bdělý den, může tak být jakýmsi vodítkem k určení toho, co se stane. Hodně nad celou záležitostí přemýšlíme a tak dáváme průchod svému myšlení dalším směrem, jež nás může ovlivnit. Například častý výklad snu, kde vidíte svatební šaty, prý značí, že někdo blízký zemře. Můžeme si tak více dávat pozor, ale právě to je třeba paradoxně předurčením neštěstí a tak dále.

 

Noční můry jsou očistné

Často si lidé stěžují na noční můry, které je ve spánku děsí a tak i probouzí. Většinou je to u osob, které pracují pod tlakem, ale nemohou si dovolit být agresivní, či se bát, zkrátka u těch, jež potlačují emoce. Ty pak občas může vystrašit nepříjemná noční můra, která našemu vnitřnímu já dovolí ulevit si od stresu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Geminidy

Středeční noc prozáří ten nejmocnější meteorický roj v roce, kterému se říká Geminidy. Za dobrého počasí bude viditelný pouhým okem. Během jedné hodiny budete moci na nebi spatřit na 120 meteorů, což je dvojnásobek Perseid.

Kategorie: Astrologie