Nemysli na to, přivoláš to

To, že myšlenka je mocná a dokáže hotové divy, dokáže nevěřící Tomáše přivést k jistému úšklebku, než se o této skutečnosti nakonec přesvědčí na vlastní kůži. Sílu myšlení však využívají i vrcholoví sportovci v rámci svého ideomotorického výcviku.

Síla myšlenky

Tyhle okamžiky zná snad každý. Nemusí být spojené pouze se školou anebo zaměstnáním, ale i s nepříjemnou návštěvou maminky nebo tchýně, o níž jsme si dopředu jist, že dopadne katastrofálně a budou ji provázet nejapné řeči. Pokud se vnitřně dopředu nastavíte na tento tristní scénář, pokud vám tyto nepříjemné okamžiky několikrát prolítnou hlavou, můžete si být jisti, že jste si žádaný výsledek úspěšně přivolali. “Inu, vážně, nemysli na to, přivoláš to!”

Když si tedy už od rána budete opakovat, že den bude na nic, tak i takový vážně bude. Stejně jako když sami sebe budete přesvědčovat, že dnešní test nedáte anebo že na něco nemáte, tak jej prostě nedáte a nebudete mít šanci obstát. Předem se ve své vlastní mysli odepíšete.

Zákon gravitace funguje

Jakmile se jednou vyslovíš, je to znakem, že máte vnitřně jasno a již jste se pevně rozhodli. Myšlenka je mocná a funguje jak pozitivně, tak i negativně. Takže pozor na svůj strach. Žádné Murphyho zákony a dítě nemocné na Vánoce, drama s nemocným dítětem na dovolené, rozvedeme se, protože prostě to tak je, přiberete už z pouhé kostičky čokolády a podobně. Toto je vážně špatné nastavení mnoha lidí, kteří i přes prvotní úšklebky takto stále přemýšlí, a pak se nestačí divit, když se jim jejich černé můry (největší obavy) začnou plnit.

Co tedy s tím?

Přeprogramovat! Obecně vzato je doopravdy lepší myslet pozitivně. Pozor, nemyslíme, abyste byli naivní anebo abyste se proměnili v sluníčka. Pozitivní náhled na věc, místo zbytečného a předčasného strachu a stresu se rozhodně vyplatí. Pracujte s tím, co si přejete, ne s tím, co si nepřejete. Konkretizujte své přání a nejbarvitěji si představujte situace s nimi spojené. Prožívejte je tak, jako by už byly splněné. Nutné je bez jediné pochybnosti věřit v to, že váš sen se stane realitou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.