Nemysli na to, přivoláš to

To, že myšlenka je mocná a dokáže hotové divy, dokáže nevěřící Tomáše přivést k jistému úšklebku, než se o této skutečnosti nakonec přesvědčí na vlastní kůži. Sílu myšlení však využívají i vrcholoví sportovci v rámci svého ideomotorického výcviku.

Síla myšlenky

Tyhle okamžiky zná snad každý. Nemusí být spojené pouze se školou anebo zaměstnáním, ale i s nepříjemnou návštěvou maminky nebo tchýně, o níž jsme si dopředu jist, že dopadne katastrofálně a budou ji provázet nejapné řeči. Pokud se vnitřně dopředu nastavíte na tento tristní scénář, pokud vám tyto nepříjemné okamžiky několikrát prolítnou hlavou, můžete si být jisti, že jste si žádaný výsledek úspěšně přivolali. “Inu, vážně, nemysli na to, přivoláš to!”

Když si tedy už od rána budete opakovat, že den bude na nic, tak i takový vážně bude. Stejně jako když sami sebe budete přesvědčovat, že dnešní test nedáte anebo že na něco nemáte, tak jej prostě nedáte a nebudete mít šanci obstát. Předem se ve své vlastní mysli odepíšete.

Zákon gravitace funguje

Jakmile se jednou vyslovíš, je to znakem, že máte vnitřně jasno a již jste se pevně rozhodli. Myšlenka je mocná a funguje jak pozitivně, tak i negativně. Takže pozor na svůj strach. Žádné Murphyho zákony a dítě nemocné na Vánoce, drama s nemocným dítětem na dovolené, rozvedeme se, protože prostě to tak je, přiberete už z pouhé kostičky čokolády a podobně. Toto je vážně špatné nastavení mnoha lidí, kteří i přes prvotní úšklebky takto stále přemýšlí, a pak se nestačí divit, když se jim jejich černé můry (největší obavy) začnou plnit.

Co tedy s tím?

Přeprogramovat! Obecně vzato je doopravdy lepší myslet pozitivně. Pozor, nemyslíme, abyste byli naivní anebo abyste se proměnili v sluníčka. Pozitivní náhled na věc, místo zbytečného a předčasného strachu a stresu se rozhodně vyplatí. Pracujte s tím, co si přejete, ne s tím, co si nepřejete. Konkretizujte své přání a nejbarvitěji si představujte situace s nimi spojené. Prožívejte je tak, jako by už byly splněné. Nutné je bez jediné pochybnosti věřit v to, že váš sen se stane realitou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Edward a Lorraine Warrenovi

Edward řečený Ed a Lorraine Rita Warrenová byli snad nejproslulejšími vyšetřovateli paranormálních jevů ve Spojených státech. Dělil je pouhopouhý rok mezi daty jejich narození: Ed přišel na svět v roce 1926, Lorraine v roce 1927. Není vůbec náhodou, že jejich jména jsou spjata s nevýznamnějšími případy strašení. Když se řekne manželé Warrenovi, spojují je pojmy jako je Amityville, Lykantropie neboli přeměna ve vlka, panenka Annabelle, příběh Smurlyovy rodiny či pronásledování rodiny Perronových v Harrisvillu nebo Hrůza v Connecticutu. Ed Warren byl mariňákem a bývalým policistou, stal se samoukem v oblasti démonologie a jako autor vydal několik knih. Působil také jako lektor a přednášel ve svém oboru spolu se svou ženou. Ta byla samozvanou jasnovidkou a úzce spolupracovala se svým manželem. Ed tvrdil, že je schopna navázat spojení s duchy zemřelých, vidí minulost i záblesky z přímé budoucnosti. V roce 1952 založili první Společnost pro psychický výzkum v Nové Anglii (New England society for Psychic Research). Stali se tak předky všech badatelů v oblasti paranormálních jevů a položili základní kámen této disciplíně.