Nemysli na to, přivoláš to

To, že myšlenka je mocná a dokáže hotové divy, dokáže nevěřící Tomáše přivést k jistému úšklebku, než se o této skutečnosti nakonec přesvědčí na vlastní kůži. Sílu myšlení však využívají i vrcholoví sportovci v rámci svého ideomotorického výcviku.

Síla myšlenky

Tyhle okamžiky zná snad každý. Nemusí být spojené pouze se školou anebo zaměstnáním, ale i s nepříjemnou návštěvou maminky nebo tchýně, o níž jsme si dopředu jist, že dopadne katastrofálně a budou ji provázet nejapné řeči. Pokud se vnitřně dopředu nastavíte na tento tristní scénář, pokud vám tyto nepříjemné okamžiky několikrát prolítnou hlavou, můžete si být jisti, že jste si žádaný výsledek úspěšně přivolali. “Inu, vážně, nemysli na to, přivoláš to!”

Když si tedy už od rána budete opakovat, že den bude na nic, tak i takový vážně bude. Stejně jako když sami sebe budete přesvědčovat, že dnešní test nedáte anebo že na něco nemáte, tak jej prostě nedáte a nebudete mít šanci obstát. Předem se ve své vlastní mysli odepíšete.

Zákon gravitace funguje

Jakmile se jednou vyslovíš, je to znakem, že máte vnitřně jasno a již jste se pevně rozhodli. Myšlenka je mocná a funguje jak pozitivně, tak i negativně. Takže pozor na svůj strach. Žádné Murphyho zákony a dítě nemocné na Vánoce, drama s nemocným dítětem na dovolené, rozvedeme se, protože prostě to tak je, přiberete už z pouhé kostičky čokolády a podobně. Toto je vážně špatné nastavení mnoha lidí, kteří i přes prvotní úšklebky takto stále přemýšlí, a pak se nestačí divit, když se jim jejich černé můry (největší obavy) začnou plnit.

Co tedy s tím?

Přeprogramovat! Obecně vzato je doopravdy lepší myslet pozitivně. Pozor, nemyslíme, abyste byli naivní anebo abyste se proměnili v sluníčka. Pozitivní náhled na věc, místo zbytečného a předčasného strachu a stresu se rozhodně vyplatí. Pracujte s tím, co si přejete, ne s tím, co si nepřejete. Konkretizujte své přání a nejbarvitěji si představujte situace s nimi spojené. Prožívejte je tak, jako by už byly splněné. Nutné je bez jediné pochybnosti věřit v to, že váš sen se stane realitou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Záhady světa – UFO

Záhadné létající talíře, nebo zelení mužíčci s velkou hlavou a podivnými zvuky, respektive řečí, které se dá stěží rozumět pro nás, pozemšťany, přitahuje pozornost a u nás, na zeměkouli již tato představa tolik zlidověla, že si snad každý dokáže takového typického mimozemšťana představit. Jenže co je na tom pravdy? Kdo z nás vlastně mimozemšťany někdy viděla a také UFO, tedy neidentifikovatelný létající objekt?

Kategorie: Mystika Duchovní život

Záhady světa - bermudský trojúhelník

Záhady světa, které se dějí a nenechají jen tak někoho chladným jsou mystické a zajímavé zároveň. Pokud se stane něco, co má složité, často i žádné vysvětlení, přitahuje to pozornost mnoha osob, které si akci vysvětlí po svém. Každopádně takové momenty rozdělují osoby do několika kategorií.