Nemysli na to, přivoláš to

To, že myšlenka je mocná a dokáže hotové divy, dokáže nevěřící Tomáše přivést k jistému úšklebku, než se o této skutečnosti nakonec přesvědčí na vlastní kůži. Sílu myšlení však využívají i vrcholoví sportovci v rámci svého ideomotorického výcviku.

Síla myšlenky

Tyhle okamžiky zná snad každý. Nemusí být spojené pouze se školou anebo zaměstnáním, ale i s nepříjemnou návštěvou maminky nebo tchýně, o níž jsme si dopředu jist, že dopadne katastrofálně a budou ji provázet nejapné řeči. Pokud se vnitřně dopředu nastavíte na tento tristní scénář, pokud vám tyto nepříjemné okamžiky několikrát prolítnou hlavou, můžete si být jisti, že jste si žádaný výsledek úspěšně přivolali. “Inu, vážně, nemysli na to, přivoláš to!”

Když si tedy už od rána budete opakovat, že den bude na nic, tak i takový vážně bude. Stejně jako když sami sebe budete přesvědčovat, že dnešní test nedáte anebo že na něco nemáte, tak jej prostě nedáte a nebudete mít šanci obstát. Předem se ve své vlastní mysli odepíšete.

Zákon gravitace funguje

Jakmile se jednou vyslovíš, je to znakem, že máte vnitřně jasno a již jste se pevně rozhodli. Myšlenka je mocná a funguje jak pozitivně, tak i negativně. Takže pozor na svůj strach. Žádné Murphyho zákony a dítě nemocné na Vánoce, drama s nemocným dítětem na dovolené, rozvedeme se, protože prostě to tak je, přiberete už z pouhé kostičky čokolády a podobně. Toto je vážně špatné nastavení mnoha lidí, kteří i přes prvotní úšklebky takto stále přemýšlí, a pak se nestačí divit, když se jim jejich černé můry (největší obavy) začnou plnit.

Co tedy s tím?

Přeprogramovat! Obecně vzato je doopravdy lepší myslet pozitivně. Pozor, nemyslíme, abyste byli naivní anebo abyste se proměnili v sluníčka. Pozitivní náhled na věc, místo zbytečného a předčasného strachu a stresu se rozhodně vyplatí. Pracujte s tím, co si přejete, ne s tím, co si nepřejete. Konkretizujte své přání a nejbarvitěji si představujte situace s nimi spojené. Prožívejte je tak, jako by už byly splněné. Nutné je bez jediné pochybnosti věřit v to, že váš sen se stane realitou.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Dobijte si energii pomocí stromů

Schází vám energie? Dobijte si ji. Je pro to to nejlepší období. Vraťte se k přírodě a zkuste vnímat její ohromnou a silnou energii. Je zajímavé, že i když je všude okolo nás, nevnímáme ji. Přitom jde o prasílu, tedy druh elektromagnetické energie, jež znaly a využívaly již dávné kultury po celém světě.

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.