STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Dům Adsamsovy rodiny

Jakým jiným domem zahájit pomyslnou aukci, nežli domem známé strašidelné rodiny Addamsových. Tvůrce této slavné hororové rodinky, Charles Addams, zde pobýval až do roku 1947. Kresbičky strašidelných postav, které původně vystupovaly ve sloupcích vtipného komixu pro New Yorker, dostaly brzy po své tištěné premiéře prostor v televizním seriálu a později dobyly i Hollywood. I když vám po zatahání za zvonek nepřispěchá otevřít majordom Lurch, a ani dům nepůsobí tolik děsivě jako ve filmu, přesto si zachoval své kouzlo a to právě díky jménu tvůrce mrtvolně bledé rodiny. Pokud ale přeci jen prahnete po trošce toho mrazení v zádech, dodejme, že Charles Addams retušoval fotografie mrtvol pro jeden americký časopis. Pokud vám ani tohle nestačilo k rozhodnutí o nákupu, vězte, že se třikrát oženil a jeho druhá žena naplánovala pro svého bývalého manžela vraždu. Dům se nachází v malebném Westfieldu, ve státě New Jersey, disponuje šesti ložnicemi a dvěma koupelnami. Pořídit jej můžete za skvělých 799.900 dolarů.

Ennis House – Dům na Hounted Hill

Další známý dům, v němž zabíjeli filmový scénáristé, můžete pořídit v Kalifornii a to za děsivých 4.500.000 dolarů. K pohodlí vám poslouží čtyři ložnice, čtyři koupelny či mramorové podlahy a vitráže. Není tomu tak dávno, co byl nabídnut ke koupi, tehdejší cena byla celých 15 milionů dolarů. Filmový fanoušci, tedy především ti hororový, budou dům znát, filmový milionář Price v něm na filmovém plátně otevře pro své oběti atrakci strašidelného domu a slíbí tučnou odměnu každému, kdo v něm vydrží přečkat noc. Stavba si však nezahrála jenom v tomto filmu: v seriálovém trháku Buffy, přemožitelka upírů se v něm usídlil hodný upír Angel, kterého si po boku Sarah Gellarové zahrál David Boreanz.

Dům Joela Rifkina

Joel Rifkin, narozený 20. ledna 1959, je americký sériový vrah, usvědčený jen ze zlomku vražd, které měl údajně spáchat (prokázána mu byla smrt devíti žen, on sám hovoří až o 17 zabitých). Vraždil v letech 1989 – 1993 a jeho obětmi byly především drogově závislé a prostitutky. V roce 2010 zemřela po dlouhé a těžké nemoci jeho matka, jediná obyvatelka domu na Long Islandu v New Yorku. Dům, kde se mimo jiné odehrála část brutálních vražd, měl být prodán s cenou 424.500 dolarů. Nyní jeho cena klesla na 300.000 dolarů, avšak žádný kupec se dosud neobjevil. Pokud budete mít o dům zájem, reealitní makléř vám jistě nezapomene sdělit, že se dodnes v garáži domu nalézají skvrny od krve poslední z obětí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.