STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Dům Adsamsovy rodiny

Jakým jiným domem zahájit pomyslnou aukci, nežli domem známé strašidelné rodiny Addamsových. Tvůrce této slavné hororové rodinky, Charles Addams, zde pobýval až do roku 1947. Kresbičky strašidelných postav, které původně vystupovaly ve sloupcích vtipného komixu pro New Yorker, dostaly brzy po své tištěné premiéře prostor v televizním seriálu a později dobyly i Hollywood. I když vám po zatahání za zvonek nepřispěchá otevřít majordom Lurch, a ani dům nepůsobí tolik děsivě jako ve filmu, přesto si zachoval své kouzlo a to právě díky jménu tvůrce mrtvolně bledé rodiny. Pokud ale přeci jen prahnete po trošce toho mrazení v zádech, dodejme, že Charles Addams retušoval fotografie mrtvol pro jeden americký časopis. Pokud vám ani tohle nestačilo k rozhodnutí o nákupu, vězte, že se třikrát oženil a jeho druhá žena naplánovala pro svého bývalého manžela vraždu. Dům se nachází v malebném Westfieldu, ve státě New Jersey, disponuje šesti ložnicemi a dvěma koupelnami. Pořídit jej můžete za skvělých 799.900 dolarů.

Ennis House – Dům na Hounted Hill

Další známý dům, v němž zabíjeli filmový scénáristé, můžete pořídit v Kalifornii a to za děsivých 4.500.000 dolarů. K pohodlí vám poslouží čtyři ložnice, čtyři koupelny či mramorové podlahy a vitráže. Není tomu tak dávno, co byl nabídnut ke koupi, tehdejší cena byla celých 15 milionů dolarů. Filmový fanoušci, tedy především ti hororový, budou dům znát, filmový milionář Price v něm na filmovém plátně otevře pro své oběti atrakci strašidelného domu a slíbí tučnou odměnu každému, kdo v něm vydrží přečkat noc. Stavba si však nezahrála jenom v tomto filmu: v seriálovém trháku Buffy, přemožitelka upírů se v něm usídlil hodný upír Angel, kterého si po boku Sarah Gellarové zahrál David Boreanz.

Dům Joela Rifkina

Joel Rifkin, narozený 20. ledna 1959, je americký sériový vrah, usvědčený jen ze zlomku vražd, které měl údajně spáchat (prokázána mu byla smrt devíti žen, on sám hovoří až o 17 zabitých). Vraždil v letech 1989 – 1993 a jeho obětmi byly především drogově závislé a prostitutky. V roce 2010 zemřela po dlouhé a těžké nemoci jeho matka, jediná obyvatelka domu na Long Islandu v New Yorku. Dům, kde se mimo jiné odehrála část brutálních vražd, měl být prodán s cenou 424.500 dolarů. Nyní jeho cena klesla na 300.000 dolarů, avšak žádný kupec se dosud neobjevil. Pokud budete mít o dům zájem, reealitní makléř vám jistě nezapomene sdělit, že se dodnes v garáži domu nalézají skvrny od krve poslední z obětí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.