Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

S čím Vám nejčastěji pomáhám, co Vám sděluji.

  • Zda Vás čeká osudová láska. 
  • Zda je ve Vašem aktuálním vztahu nevěra. 
  • Co k vám skutečně cítí váš protějšek, zda Vás miluje.
  • Zda se k Vám vrátí Váš bývalý partner.

Ohlasy

Pavel1972

Po rozvodu jsem na tom byl špatně i když některé ženy na mě docela letěly. Jedna se hodně snažila a líbila se mi, ale bál jsem se, abych se znova nespálil což by bolelo. Zavolal jsem tady a věštkyně Kateřina porovnala naše horoskopy, řekla mi silné a slabé stránky toho vztahu. Plusy převažovaly jsem moc rád, že jsem se tak rozhodnul. Moje nová přítelkyně je znamení Býk a dobře to klape.


Rkrle

Bála jsem se, že dva ohniváci (já a můj přítel) se ve vztahu nesnesou. Ale to jsem se pletla! Díky Kateřině teď vím, co všechno spolu můžeme dokázat a taky že velice snadno překonáme naše neshody. A obrovským plusem je ta ohromná vášeň.


catkitty

Někdy je lepší ukončit vztah, ve kterém nejste šťastná – to jsou přesně slova paní Kateřiny, když jsem jí vyložila svoje trápení s přítelem, který mě jenom přehlížel a jenom ode mě bral. Neshody se ukázaly i ve hvězdách po vyložení našich horoskopů. Pro mě se tam ale ukázal nějaký tajemný muž v budoucnu, se kterým budu šťastná, tak už se na to moc těším. Určitě si zas nechám poradit, jste super stránka!


Joddynka

Ja jsem radu vestkyne potrebovala v neobvykle situaci – muj pubertalni syn se zakoukal do slecny, ktera o nej nejevila zajem. Karty pak dokonce ukazaly ze je opravdu povrchni a zla. Takze rozhodne ne pro myho syna! Misto ni se mel udajne zamerit na „nenapadnou plavovlasku“ v okoli. Jsem presvedcena, ze je to dcera nasi sousedky, protoze po sobe tak pokukujou. Budu jim fandit.


hrabenkalenka

Jsem už dlouho sama tak jsem zavolala na Věštírnu jestli pro mě třeba hvězdy nechystají konečně lásku. Kateřina mi odhalila ,že jsem dost uzavřená tak na tom musím trochu pracovat. A že stojím na rozcestí- buď získám víc sebevědomí a taky lásku nebo budu víc a víc stažená do sebe a sama. Moc jí děkuju protože teďka vím ,kterou cestou se mám vydat!!


MezeyK

Pořád jsem přemýšlel, proč je moje přítelkyně tak negativistická,někdy citově labilní. Kateřina se mě ptala, jaké je její datum narození. Je v únoru, takže ryba a vodní zanemní. Věštkyně mi nejen řekla charakteristické rysy ryb,ale hlavně taky poradila, jak s tím pracovat,takže snad s tou svojí vycházím teď o něco líp.


Andrea

Díky Kateřině mám teď jasno v tom, že jsem lesbička. Jsem hrozně překvapená, nikdy bych nečekala něco takhle otevřeného jako byl ten nás rozhovor. Kateřina mi všechno vysvětlila i ve vztahu k mému znamení, postavení hvězd a mému horoskopu. Pochopila jsem, proč moje vztahy s muži nefungovaly.


dobrarada

Zavolal jsem fakt na zkoušku. Trápila mě moje manželka,kterou moc miluju. Chovala se tak divně,jako by posmutněla a odtažitá. Věštkyně mě překvapila, protože se vyjevily některé astrologické negativní vlivy ze strany milované osoby – tedy ode mě! Povídali jsme si o situaci a já jsem zjistil že se o svoji ženu nezájímám tak,jak bych měl.Podle rad jsem to napravil a moje žena doslova rozkvetla.


Hlouškovi

Asi bychom se dali dohromady i bez věštírny, ale díky ní teď aspoň víme, že naše pravá láska je nám souzena i ve hvězdách a tak spolu překonáme všechny překážky. Věštkyně Kateřina nám říkala samé pěkné věci, takže to zní, jako že jsme fakt ideální pár.


niKa

Pro moje znamení je typická taková váhavost až se dá říct nesmělost. Kateřina mi ale vyvěštila, že ten muž, který se mi tolik líbí, je ten pravý. Ale jen pokud se sama budu snažit. Prý nás čeká dokonce veliká rodina a překonáme i jeden menší zádrhel.S touhle myšlenkou jsem se rozhodla apozvala ho na schůzku.Ta první se zatím vydařila a zítra máme druhou, tak moc doufám, že se to vyvíjí dobře… Jestli jo, tak zase věštkyni Zdeňce zavolám, je výborná.


Váš vzkaz