Životní poslání

Mnoho lidí se ptá, proč se vlastně narodili a jaké je jejich životní poslání. Rádi by proto odhalili smysl svého života, i to, proč se zrovna narodili do určité rodiny. Zjistit to, však není pro řadu lidí snadné.

O životním poslání

Měli byste vědět, že životní poslání nemusí být vždy nutně spojen s nějakou prací, ale může být spojen se způsobem života, postojem, můžete být motivací a inspirací jiným anebo být jednoduše sami sebou.

 Co může být životním posláním

Ve své podstatě vaším životním posláním může být ve své podstatě cokoliv. Pokud chcete odhalit, jaké máte své životní poslání, můžete k tomu užít hned několik technik. Tou nejjednodušší cestou je vzít si čistý papír a zamyslet se nad tím, co je vašim skutečným posláním. Napište tuto větu jako otázku a následně pod to napište jakoukoliv odpověď, která vás napadne. Nemusí to být ani celá věta. Pokračujte do té doby, dokud nenajdete odpověď, která vás rozpláče. Ta je vašim životním posláním. Pozor, abyste byli úspěšní, je zapotřebí, abyste byli k sobě otevření a věřili, že to skutečně funguje. Když to učiníte, rychleji se dostanete k té správné odpovědi. Jestliže tomu nebudete věřit, budete pochybovat anebo si budete myslet, že jde o ztrátu času, nejspíše se vám vaše životní poselství hned tak najít nepodaří.

Objevení životního poslání je velmi důležitým začátkem, jež vám pomůže najít své místo v každodenním životě a pracovat na sobě do té doby, dokud své poslání nenaplníte. Vyvede vás to z dosavadní tmy a tápání. Bohužel se však často stává, že si lidé své poslání uvědomí, až když už je příliš pozdě.

Blaze je tomu, kdo své životní poslání našel a naplňuje jej. Když to nejde, tak to nejde. Netlačte na pilu, nelámejte to přes koleno. Dejte tomu čas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Jak poznat zlého člověka

Rozeznat dobrého člověka od toho zlého není jednoduché. Většina z nás přeci jen stále věří, že v každém dřímá něco dobrého, bohužel faktem je, že někdo je prostě zlý a ničím tuhle věc nezměníte. Dobro v něm prostě nenajdete. Potkat ho můžete kdekoliv a kdykoliv. Jde obvykle o záludného člověka, který se zpočátku jako zlý vůbec nemusí jevit, protože zlo často zůstává skryto velice hluboko. Když je zlo na povrchu, poznáte ho hned a toto dilema nemusíte řešit. Tak tomu však bývá pouze málokdy. Otázkou rovněž je, jaké vlastnosti člověk musí mít, abychom jej považovali za zlého. Tohle je dost subjektivní. Každý máme v tomto hranice nastaveny trochu jinak. Existují však jisté varovné signály, které by nás měly na zlého člověka upozornit.

Protože, co si budeme povídat, nejhorší je takové zlo, které není poznat.