Životní poslání

Mnoho lidí se ptá, proč se vlastně narodili a jaké je jejich životní poslání. Rádi by proto odhalili smysl svého života, i to, proč se zrovna narodili do určité rodiny. Zjistit to, však není pro řadu lidí snadné.

O životním poslání

Měli byste vědět, že životní poslání nemusí být vždy nutně spojen s nějakou prací, ale může být spojen se způsobem života, postojem, můžete být motivací a inspirací jiným anebo být jednoduše sami sebou.

 Co může být životním posláním

Ve své podstatě vaším životním posláním může být ve své podstatě cokoliv. Pokud chcete odhalit, jaké máte své životní poslání, můžete k tomu užít hned několik technik. Tou nejjednodušší cestou je vzít si čistý papír a zamyslet se nad tím, co je vašim skutečným posláním. Napište tuto větu jako otázku a následně pod to napište jakoukoliv odpověď, která vás napadne. Nemusí to být ani celá věta. Pokračujte do té doby, dokud nenajdete odpověď, která vás rozpláče. Ta je vašim životním posláním. Pozor, abyste byli úspěšní, je zapotřebí, abyste byli k sobě otevření a věřili, že to skutečně funguje. Když to učiníte, rychleji se dostanete k té správné odpovědi. Jestliže tomu nebudete věřit, budete pochybovat anebo si budete myslet, že jde o ztrátu času, nejspíše se vám vaše životní poselství hned tak najít nepodaří.

Objevení životního poslání je velmi důležitým začátkem, jež vám pomůže najít své místo v každodenním životě a pracovat na sobě do té doby, dokud své poslání nenaplníte. Vyvede vás to z dosavadní tmy a tápání. Bohužel se však často stává, že si lidé své poslání uvědomí, až když už je příliš pozdě.

Blaze je tomu, kdo své životní poslání našel a naplňuje jej. Když to nejde, tak to nejde. Netlačte na pilu, nelámejte to přes koleno. Dejte tomu čas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život