Meteo citlivost

Meteo citlivost představuje citlivost a vnímavost těla člověka, který je vnímavý na počasí. Jde o individuální záležitost. Vliv na tuto skutečnost má i zdraví jedince, psychický stav a věk. Ti, s meteovisimyí trápí více měnící se povětrnostní podmínky než vysoký nebo nízký atmosferický tlak.

Co je meteo citlivost

Meteo citlivost je spojena s bolestí hlavy i s bolestí starých již zhojených zranění. Těmto lidem se s vlivem počasí také špatně spí. Stačí jim, když teplota náhle klesne, nebo stoupne.

Průzkumu meteocitlivosti se věnuje řada lékařů a dalších vědců, přírodovědců a psychologů. Ti se však povětšinou přiklání k tou, že se jedná jen o zveličené módní téma. Uznali však, že počasí sice choroby nevyvolává, avšak dost významně zhoršuje jejich stav. Jde především o choroby srdeční a cévní, onemocnění dýchacího ústrojí, infekčních chorob, alergií, psychických nemocí i pohybových onemocnění. Zvyšuje se i počet výjezdů záchranek.

Hůře tyto změny počasí snáší lidi, kteří tráví málo času na čerstvém vzduchu a vedou sedavý způsob života.

 Meteocitlivost se projevuje

Vedle bolesti hlavy, únavy a problémy se spaním se objevují i závratě, změny nálady, bolest u srdce, dušnost, těžkost a nevolnost. Revmatické problémy se objevují ponejvíce ve spojitosti s vlhkým počasím, které doprovází výrazné změny povětrnostních podmínek. Kardiovaskulární onemocnění se zhoršují ve chvíli výkyvů atmosférického tlaku, či u náhlých výkyvů teplot. Náhlé změny teplot neblaze působí i na dýchací systém.

 Co dělat pro zmírnění problémů?

Pokud nejde chorobu vyléčit, můžete si pomoci inhalací esenciálních olejů, a to především máty, levandule a rozmarýnu. U bolesti hlavy vám může pomoci masáž ušních lalůčků. Vhodné rovněž je, abyste se v tomto období nepřepínali. Naučte se relaxovat. Poslouchejte své tělo a respektujte jej. Bude vám pak lépe.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Místa s pozitivní energií

Jistě se vám již někdy stalo, že jste přišli na nějaké místo a pocítili něco zvláštního. Někdy je to mrazení, někdy místo doslova bere dech, cítit můžete i chvění nebo vibraci. Dané místo vás uklidňuje, uvolňuje, nabíjí, dává vám pocit harmonie, naplňuje vás pocitem štěstí, hřeje vás nebo vám umožňuje zažít pocit euforie. Jde o místo plné spirituality, kreativity, inspirace. Je to místo s pozitivní energií.