Karmologie

Karmologie je zkráceným útvarem pro Karmickou numerologii, která se věnuje spojení naší karmy s čísly. Poukazuje na to, že nic v našem životě není náhoda, ale je to zákon akce a reakce, příčiny a následku.

O čem je karmologie?

Karmologie se věnuje problematice pochopení smyslu toho, co se nám děje, našeho života i toho, proč jsme takoví, jací jsme. Pokud chcete karmu pochopit, je nutno přijmout to, proč se někdo rodí do lepších podmínek a někdo zase do horších podmínek. Je tomu tak podle toho, co všechno se má naučit. Jde o výsledek jednání z našich minulých životů. Přesně podle zákona příčin a následků, co zaseješ, to sklidíš. Naše duše si pak vybírá, kam se narodí a podmínky vhodné pro svůj rozvoj. Naše cesta nás má zbavit našich slabin. A vše, co se nám děje, byť se nám to může zdát sebehorší, je jen pro naše dobro, abychom se mohli učit a změnit své slabiny. Karma ve spojení s čísly nám umožňuje pochopit náš vývoj.

 Čísla v našem životě hrají důležitou roli

To, kde se v našem životě nachází, je velmi důležité. To dobré i špatné, se nám v dalším životě vrátí zpět. Abyste napravili zátěž z minulých životů, je nutno přijmout zátěž. Jde o tzv. karmický dluh. Ten je spojen s čísly 13, 14, 16 a 19. Pokud je váš karmický dluh v životní cestě, budou vás tato čísla neustále pronásledovat. Narážet na ně budete opakovaně, zas a znova. A pozor, nejen občas. Pokud je karmický dluh shodný se srdečním číslem, budete mít tendenci dělat špatné rozhodnutí. Shodný karmický dluh s životním číslem je spojen se zdravím a sociálními interakcemi. Karma se nejvíce projevuje v pubertě a v době mezi čtyřicátým a padesátým rokem.

 Karmický dluh čísla 13

Lidé s karmickým dluhem čísla 13, jsou frustrovaní a jakýkoliv úkol je pro ně mnohem obtížnější než pro jiné lidi. Může za to jejich lenost v minulých životech, využívání druhých a také i špatná rozhodnutí z minulých životů. Tyto překážky pak musí lidé s tímto dluhem překonávat zas a znovu. A pokud chtějí svůj dluh splatit a vše překonat, musí tvrdě pracovat a nevzdávat se. Klíčem k úspěchu je vytrvalost. Je nutno dodržovat plán, vše dotahovat do konce a mít zameteno před svým prahem. Číslo 13 je obvykle karmickým dluhem u lidí z umělecké sféry anebo také u sportovců.

 Karmický dluh s číslem 14

Karmický dluh s číslem 14 se objevuje u těch lidí, kteří v minulých životech využívali svobodu svého života. Nyní jsou nuceni se neustále přizpůsobovat novým nečekaným situacím. Mnohdy proto mají problém se závislostí, a to především na drogách a alkoholu. Základem zvládnutí dluhu je převzít otěže svého života a se skromností svým životem projet. Důležité přitom je vytvořit si emoční stabilitu a udělat si v životě pořádek. Zvratů, se nebraňte, naopak se jim přizpůsobte a dále se soustřeďte na splnění svých cílů a snů. Život těchto lidí je jako na horské dráze. Pokud jej však ukočírují a stanou se flexibilními, povede tím správným směrem.

 Karmický dluh čísla 16

Karmický dluh čísla 16 je spojen se zničením toho starého a zrozením nového. Je to očista, pád ega, všeho, co jsme doposud vybudovali. Teprve až potom, co všechno ztratíme, je možné shledat se s “velkým duchem”. Jde často o velmi bolestivý proces, jde totiž o pád veškerého ega. Život je plný výzev, který boří vše, co jste dříve postavili. Mít tento dluh je dá se říct předem prohraná bitva. Budete se cítit hodně poníženě. Cestou k úspěchu je pokora. Všichni s tímto dluhem musí být opatrní, aby to nepřehnali s egoismem, protože by je to mohlo vést k ztracení a osamění.

 Karmický dluh čísla 19

Lidé s tímto karmickým dluhem jsou tvrdohlaví a nechtějí si nechat pomoci nebo poradit. Uzavírají se do svého malého osobního vězení spojeného s osamocením. Pokud se neotevřou jiným lidem a nebudou sdílet potřeby vzájemné lásky a závislosti. Měli by si zapamatovat, že i když je pro ně důležité, aby se osamostatnili a postavili na vlastní nohy, přeci jen i oni potřebují podporu, pochopení a poznání, že se lidé navzájem potřebují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.