Karmologie

Karmologie je zkráceným útvarem pro Karmickou numerologii, která se věnuje spojení naší karmy s čísly. Poukazuje na to, že nic v našem životě není náhoda, ale je to zákon akce a reakce, příčiny a následku.

O čem je karmologie?

Karmologie se věnuje problematice pochopení smyslu toho, co se nám děje, našeho života i toho, proč jsme takoví, jací jsme. Pokud chcete karmu pochopit, je nutno přijmout to, proč se někdo rodí do lepších podmínek a někdo zase do horších podmínek. Je tomu tak podle toho, co všechno se má naučit. Jde o výsledek jednání z našich minulých životů. Přesně podle zákona příčin a následků, co zaseješ, to sklidíš. Naše duše si pak vybírá, kam se narodí a podmínky vhodné pro svůj rozvoj. Naše cesta nás má zbavit našich slabin. A vše, co se nám děje, byť se nám to může zdát sebehorší, je jen pro naše dobro, abychom se mohli učit a změnit své slabiny. Karma ve spojení s čísly nám umožňuje pochopit náš vývoj.

 Čísla v našem životě hrají důležitou roli

To, kde se v našem životě nachází, je velmi důležité. To dobré i špatné, se nám v dalším životě vrátí zpět. Abyste napravili zátěž z minulých životů, je nutno přijmout zátěž. Jde o tzv. karmický dluh. Ten je spojen s čísly 13, 14, 16 a 19. Pokud je váš karmický dluh v životní cestě, budou vás tato čísla neustále pronásledovat. Narážet na ně budete opakovaně, zas a znova. A pozor, nejen občas. Pokud je karmický dluh shodný se srdečním číslem, budete mít tendenci dělat špatné rozhodnutí. Shodný karmický dluh s životním číslem je spojen se zdravím a sociálními interakcemi. Karma se nejvíce projevuje v pubertě a v době mezi čtyřicátým a padesátým rokem.

 Karmický dluh čísla 13

Lidé s karmickým dluhem čísla 13, jsou frustrovaní a jakýkoliv úkol je pro ně mnohem obtížnější než pro jiné lidi. Může za to jejich lenost v minulých životech, využívání druhých a také i špatná rozhodnutí z minulých životů. Tyto překážky pak musí lidé s tímto dluhem překonávat zas a znovu. A pokud chtějí svůj dluh splatit a vše překonat, musí tvrdě pracovat a nevzdávat se. Klíčem k úspěchu je vytrvalost. Je nutno dodržovat plán, vše dotahovat do konce a mít zameteno před svým prahem. Číslo 13 je obvykle karmickým dluhem u lidí z umělecké sféry anebo také u sportovců.

 Karmický dluh s číslem 14

Karmický dluh s číslem 14 se objevuje u těch lidí, kteří v minulých životech využívali svobodu svého života. Nyní jsou nuceni se neustále přizpůsobovat novým nečekaným situacím. Mnohdy proto mají problém se závislostí, a to především na drogách a alkoholu. Základem zvládnutí dluhu je převzít otěže svého života a se skromností svým životem projet. Důležité přitom je vytvořit si emoční stabilitu a udělat si v životě pořádek. Zvratů, se nebraňte, naopak se jim přizpůsobte a dále se soustřeďte na splnění svých cílů a snů. Život těchto lidí je jako na horské dráze. Pokud jej však ukočírují a stanou se flexibilními, povede tím správným směrem.

 Karmický dluh čísla 16

Karmický dluh čísla 16 je spojen se zničením toho starého a zrozením nového. Je to očista, pád ega, všeho, co jsme doposud vybudovali. Teprve až potom, co všechno ztratíme, je možné shledat se s “velkým duchem”. Jde často o velmi bolestivý proces, jde totiž o pád veškerého ega. Život je plný výzev, který boří vše, co jste dříve postavili. Mít tento dluh je dá se říct předem prohraná bitva. Budete se cítit hodně poníženě. Cestou k úspěchu je pokora. Všichni s tímto dluhem musí být opatrní, aby to nepřehnali s egoismem, protože by je to mohlo vést k ztracení a osamění.

 Karmický dluh čísla 19

Lidé s tímto karmickým dluhem jsou tvrdohlaví a nechtějí si nechat pomoci nebo poradit. Uzavírají se do svého malého osobního vězení spojeného s osamocením. Pokud se neotevřou jiným lidem a nebudou sdílet potřeby vzájemné lásky a závislosti. Měli by si zapamatovat, že i když je pro ně důležité, aby se osamostatnili a postavili na vlastní nohy, přeci jen i oni potřebují podporu, pochopení a poznání, že se lidé navzájem potřebují.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 99

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 99 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pochopte své temné já

Po celý život hrajeme různé role. Záleží, kde právě jsme, s kým jsme a co děláme. A tak jsme dítětem, sourozencem, školákem, studentem, milencem, zaměstnancem, šéfem, rodičem i manželem. Je zcela přirozené, že každé naše já se ve své roli chová zcela jinak. A to proto, že necháváme za sebe promlouvat jinou část svého já.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Metody věštění budoucnosti z kávové sedliny

Stará metoda věštění z kávové sedliny k nám přišla od Indiánů. Není tedy přesně známo, jak je tato metoda stará, ale prakticky se dá považovat za poměrně tradiční, spolehlivou a také zábavnou. Je na každém z nás, zda budeme informacím věřit, nebo je považovat za ledabylé, nicméně pokud by šlo o něco, co se nepotkává s osudem, byla by nejspíš tato metoda dávno zapomenuta.